Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kicu    70

Witam was ponownie otóż mam taką sprawę do was byliśmy w sklepie pytać sie o rozdzielacz do pompy hydraulicznej w c-330 ten kolo siedzenie nie na błotniku. Okazało sie że sa 2 typy owej części czyli po regeneracji i nowy cena po regeneracji 300 zł a nowego 489 zł. I mam do was pytanie czy jest sens brania używanego ale po regeneracji czy nowego nie wiem jak jest z tymi po regeneracji ale słyszałem że długo nie pociągnie. Miał z was ktoś taki problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor5321    1

po regeneracji nie będzie chodził jak nowy

polecam nowe pochodzi ci znacznie dłużej (przynajmniej powinno )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaukazz    0

Witam,

 

Jakiś czas temu pęklo tłoczysko w podnośniku i wybiło dziurę w korpusie podnośnika.

Części zostaly wymienione, wymienilem nawet pompe na nową (hydrotor), po jakimś czasie podnośnik zaczął puszczać całkowicie nawet przy 2mm ruchu dzwigni sterującej

podnośnik to tzw. agrokontrol z trzema dzwigniami sterującymi, z tego co wiem to rodzielacz znajduje sie wewnątrz korpusu w przeciwieństwie do c-330

Dzwignia sterująca porusza sie po ćwiartce kola i jest to 5 stopniowe podnoszenie lub opuszczanie.

 

Czy ktoś wie co jest przyczyną błędnego sterowania dzwignią? Czy jest to wina rodzielacz, zaworu itp?

 

Pozdrawiam

Poszukuje również książki serwisowej z wykazem części do ursusa c-330 lub c-335 pdf, gdyby ktoś mial bede wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mir36    0

zawies cały podnosnik to firmy ktróra tobie go poustawia i wtedy niebedziesz miał problemów bo tam trzeba ustawić odpowiednie konty w sterowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maro1990    0

Witam :) . ja mam taki problem ze gdy ciągnik stoi na rownym podlozu to podnosnik sie podnosi a jesli przód jest wyżej niz tyl to wtedy nie podnosi? czyzby zbyt mało oleju w skrzyni? prosze o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadeusz1212    2

@kaukazz możliwe ze są źle ustawione kąty lub rozdzielacz juz troche szwankuje

 

@Maro199 najprawdopodobniej mało oleju w skrzyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominik1882    1

dziś kupiłem nowy rozdzielacz do ciapka po zamontowaniu okazało się że ma przecieki w każdym miejscu na skręcaniu i na dodatek trzy dziury w obudowie olej leci jak z konewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dokładnie. Polski rozdzielacz Hydrotor Tuchola albo Archimedes Wrocław jest najlepszy. Kosztuje 500 zł, ale warto. To co Ty zrobiłeś to tylko pozorne oszczędności. Prędzej czy później i tak wydasz dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Najlepiej to oddaje przysłowie ''co jest tanie to jest drogie'' i niestety niejeden i nieraz się już o tym przekonał i ja też, czasem lepiej dać raz więcej niż dwa razy mniej.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

Czasami jest lepiej nie oszczędzać kasy na dobry sprzęt. Lepiej kupić raz a dobry niż kupować dwa razy szajs B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

panowie klawiatura wszystko przyjmnie. ciekaw jestem co wy byście kupili. nie każdy ma kasy i tańsze nie zawsze znaczy gorsze kolega akurat trafił taki felerny egzeplarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominik1882    1

nie wiem trzemu piszecie że kupuje tanie za rozdzielacz dałem 400 zł i tylko takie były;wymieniono mi na drugi i też bubel oddali kasę po długim szukaniu kupiłem polski i jest ok za 550 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
panowie klawiatura wszystko przyjmnie. ciekaw jestem co wy byście kupili. nie każdy ma kasy i tańsze nie zawsze znaczy gorsze kolega akurat trafił taki felerny egzeplarz

A jak by mu kasy nie oddali i musiałby kupić drugi? Ile wtedy by "zaoszczędził"? Z doświadczenia wiem, że tańsze w 99% przypadków jest gorsze. A jeżeli ktoś nie wie co kupić to co szkodzi zapytać na forum? Przecież AF po to właśnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

kasę by oddali - albo grzecznie albo grzecznie po wyroku sądu z %

sprawdzone.

tylko że dużo czasu się w ten sposób marnuje niestety i niestety ale często w sklepach mają tylko jeden model poszukiwanej rzeczy i nie ma w czym wybrać.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominik1882    1
kasę by oddali - albo grzecznie albo grzecznie po wyroku sądu z %

sprawdzone.

tylko że dużo czasu się w ten sposób marnuje niestety i niestety ale często w sklepach mają tylko jeden model poszukiwanej rzeczy i nie ma w czym wybrać.

 

 

 

sprzedawca dzwonił do hurtowni mają tych rozdzielaczy 300szt a 30% wraca z spowrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    499

To tak jak bys kupił zabawke bez CE - co z tego ze dobra jak jest trujaca?? Ja nie uznaje czesci made in china/india i tobie tez radze :D Czasami sprzedawca tez w h*ja wali- u mnie w okolicy rolnicy kupywaliu olej na litry z beczki - prawie wszyscy ciagniki zatarli . Sprawa skonczyła sie w sądzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4
a w sklepie mówili że to dobry producent

a czego sie spodziewałeś? każdy swoje chwali


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marioc14    3

Tak jak w temacie mam pytanie odnosnie rozdzielacza na blotniku mianowice jezeli włacze pompe podnosnikowa to odrazu właczany jest rozdzielacz i zastanawiam sie czy jest jakis wyłacznik rozdzielacza zeby tylko sam podnosik dzialal bez tej hydrauliki na blotniku bo jak wlaczam pompe to ten rozdzielacz na blotniku dziwnie szumi i rurki z czasem robia sie gorace a i przecieka z koncowek co sa wykorzystywane do podlaczania a sa to nowe koncowki wiec chyba te kulki nie powinny byc podciete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez szostiwf88
      Jeżeli ktoś szuka siłownika do maski John Deere 5620, 5720, 5820 o oznaczeniu AL175748 lub RE206116 to zamiennikiem jest siłownik, sprężyna gazowa FORD Mondeo IV Sedan klapy bagażnika - sedan 03/07- np. (FA Krosno 24477).
      Ja taki wstawiłem pasuje idealnie jak oryginał, a kosztuje ok. 30zł.
    • Przez SebastianP
      Chciałbym samodzielnie zamontować wspomaganie do c330 napędzane z rozrządu. Oś okrągła. Montował ktoś? Jaki zestaw polecacie? Mile widziane linki, oceny i opis problemów przy montażu. Pozdrawiam.
    • Przez Krzysiek2794
      Witam, ludzie pomóżcie mam problem z moim Jumz'em. Niedawno kupiłem jumza chyba przerobionego z koparki, nie znam jego przeszłosci,na rolniczy.Mianowicie mam problem z hydraulika, nie wiem czy ktoś maczał juz tam "paluchy" ale nie mam sekcji pływającej do orki, w żadnej z 3 dźwigni. Mam pytanko czy jak wymienie rozdzielacz na taki z sekcją pływającą to musze jeszcze coś przerabiać? Prosze o pomoc.
    • Gość
      Przez Gość
      Witam serdecznie
      Pytanie do użytkowników MF 3125 i pochodnych. Przy rozdzielaczu są 3 węże, który z nich to zasilanie, a który powrót oleju. Według mnie górny z lewej to powrót, a dolny (grubszy) to zasilanie.
      Proszę o odpowiedź czy mam rację czy też nie.

      Potrzebuję zrobić dodatkowy rozdzielacz przy TUZ-ie, który posłuży mi do obsługi zakupionej prze zemnie zgrabiarki grzebieniowej TWIST Samasz-u. Chciałbym za sobą ciągać prasę KRONE Comprima F 125 XC, a z przodu zgrabiarkę.
      Niestety potrzebuję 4 szybkozłączka podwójne (2 dla prasy, 1 dla zgrabiarki, 1 do obsługi wysokości tuza)
      Stąd też pomysł na dodatkowy rozdzielacz z przodu, który byłby obsługiwany za pomocą joysticka z kabiny.

      Pozdrawiam serdecznie oraz dziękuję za pomocne wypowiedzi


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj