Polecane posty

wiesmag    54

posprawdzaj rurki czy tych oczek(przylgni)nie ścisnąłeś,wciśnie się do środka i 10 uszczelek nie pomoże.miedziane czy aluminiowe bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

ale tylko przepalić i wystygnięte mogę zakładać czy od razu gorące ? ;)

Mój ojciec zawsze je przepalał aż się zrobiły białe, następnie schłodził w wodzie po czym zakładał i zawsze było ok.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek101    144

no tak zrobię przepale i powinny się lepiej dopasować :lol:

a wiesmag rurki nie są zgniecione ucieka z pod uszczelek ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

wyżarzone podkładki spuchną i lepiej uszczelniają.o rurkach mówię dlatego bo mało kto na to zwraca uwagę że spod uszczelek w tych oczkach gdzie śrubą przelotową przykręcasz i podkładki dajesz,przykręcasz mocno,cieknie,to jeszcze mocniej i bardziej cieknie,ciekawe co?przylgnia przy podkładce wykrzywia się do środka.mówisz że rurki w porządku uszczelki nowe,śruby dobre to czemu cieknie ja się pytam?nie ma prawa,cudów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1210    5

Nie chce zakładać tematu to tu zapytam.

Chce do rozdzielacza (pod siedzenie) dołączyć rurkę i złącze żeby kiprować przyczepy i mieć wolny błotnik. Pytanie.

Jaką rurkę (tą co wyżej pisane 8zł) kupić i od czego bo w katalogu nie mogę znajść takiej rurki aby szła od rozdzielacza do węża od przyczepy. Złącze na końcu przekręciłbym od rozdzielacza z błotnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1818

Jak zajdziesz do sklepu i powiesz o co chodzi to dadzą taką jaka rzeba, kiedyś były różne długości więc zmierz mniejwięcej jakiej długości potrzebujesz, raz u kogoś widziałem ze zamiast tej rurki podpięty był przewód hydrauliczny i na końcu złącze wg mnie przewód byłby może lepszy bo elstyczniejszy

Edytowano przez Roki212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja mam taki problem, że nie dziala rodzielacz na blotniku. Mam przypiety krokodyl na podnosnik, a silownik od otwierania jest podlaczony do tego rozdzielacza. Podnosic moge ale juz otworzyc krokodyla-nie :mellow: Olej dochodzi do rozdzielacza, bo jak poluzuje sruby od rurek to leci olej, ale do silownika nie podaje. Co zrobić? Co odkręcić? Dzieki za pomoc


Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piroman90    0

Witam wszystkich, jestem początkującym forumowiczem tej stronki.

mam jedno pytanie dotyczące ,,rozdzielacza podnosnika hydraulicznego,, mianowicie jakie sa róznice miedzy rozdzielaczem z C-330 a z C-335 ???

 

z góry dziękuje:) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groch    0

335 ma zwiększony udźwig o 50 kg, obudowa podnośnika jest większa, rozdzielacz jest podobny do tego w 360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek0909    0

witam!

ile może kosztować rozdzielacz z dwoma wyjściami na błotnik do c-330 i jego zamontowanie? :)

za wszystkie odpowiedzi będę wdzięczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153
lopol92    1

witam!

ile może kosztować rozdzielacz z dwoma wyjściami na błotnik do c-330 i jego zamontowanie? :)

za wszystkie odpowiedzi będę wdzięczny ;)

 

mam taki kompletny sprzedam ci za 200zł

pisz gg jak coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus12    2

mam problem z rozdzielaczem na błotniku.otóż gdy gdy ciągnik chodzi na wolnych obrotach strasznie przydusza pompe hydrauliczną.

tak jakby olej szedł przez zawór ale dzwignia rozdzielacza jest w wolnym położeniu.prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Billie    0
Napisano (edytowany)

a koniecznie ci potrzebny z dwoma wyjsciami? mam fote na ktorym jest pokazane co mozna kupic zeby bylo jedno wyjscie- taniej jest

podaj e-mail to wysle, nie dodam na af bo za duza rodzielczosc

Edytowano przez Billie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melthalion    0
Napisano (edytowany)

jeśli nie potrzebujesz koniecznie dwóch wyjść, to zrób dokładnie tak jak mówi Billie.

 

Potrzebujesz:

rurke od gniazda wywrotu od c-360 (troche podprostujesz i pasuje idealnie)

szybkozłącze

2 podkładki miedziane

i sruba

 

Montaz zajmie kilka minut i łącznie wydasz mniej niż 50 pln, a zaoszczędzi masę pracy

 

i podpinasz tak jak czerwona rurka na foto:

link

Edytowano przez melthalion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas97pl    0

Witam Panowie.

mam pewnien problem, zacina mi sie gałka od rozdzielacza w pozycji podnoszenia, ale tylko przy duzych obrotach.

Wiecie może co sie dzieje ?

z góry dzieki

 

 

 

Pozdroo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas97pl    0

No zobacze, może akurat pomoże :)

 

Dzieki

 

niechce otwierac nowego tematu, wiec sie jeszcze zapytam ile litrów i jakiej farby pójdzie mi na pomalowanie całej trzydziestki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzojo    0

to wszystko zależy od tego, ile bedziesz kładł warstw i czym bedziesz malować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas97pl    0

No ja chciałem maske autorenolakiem 220/c , a silnik nobiles chlorokauczuk szary, na felgi to niewiem, a na kabine czarny chlorokauczuk i troche czerwonego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez szostiwf88
      Jeżeli ktoś szuka siłownika do maski John Deere 5620, 5720, 5820 o oznaczeniu AL175748 lub RE206116 to zamiennikiem jest siłownik, sprężyna gazowa FORD Mondeo IV Sedan klapy bagażnika - sedan 03/07- np. (FA Krosno 24477).
      Ja taki wstawiłem pasuje idealnie jak oryginał, a kosztuje ok. 30zł.
    • Przez SebastianP
      Chciałbym samodzielnie zamontować wspomaganie do c330 napędzane z rozrządu. Oś okrągła. Montował ktoś? Jaki zestaw polecacie? Mile widziane linki, oceny i opis problemów przy montażu. Pozdrawiam.
    • Przez Krzysiek2794
      Witam, ludzie pomóżcie mam problem z moim Jumz'em. Niedawno kupiłem jumza chyba przerobionego z koparki, nie znam jego przeszłosci,na rolniczy.Mianowicie mam problem z hydraulika, nie wiem czy ktoś maczał juz tam "paluchy" ale nie mam sekcji pływającej do orki, w żadnej z 3 dźwigni. Mam pytanko czy jak wymienie rozdzielacz na taki z sekcją pływającą to musze jeszcze coś przerabiać? Prosze o pomoc.
    • Gość
      Przez Gość
      Witam serdecznie
      Pytanie do użytkowników MF 3125 i pochodnych. Przy rozdzielaczu są 3 węże, który z nich to zasilanie, a który powrót oleju. Według mnie górny z lewej to powrót, a dolny (grubszy) to zasilanie.
      Proszę o odpowiedź czy mam rację czy też nie.

      Potrzebuję zrobić dodatkowy rozdzielacz przy TUZ-ie, który posłuży mi do obsługi zakupionej prze zemnie zgrabiarki grzebieniowej TWIST Samasz-u. Chciałbym za sobą ciągać prasę KRONE Comprima F 125 XC, a z przodu zgrabiarkę.
      Niestety potrzebuję 4 szybkozłączka podwójne (2 dla prasy, 1 dla zgrabiarki, 1 do obsługi wysokości tuza)
      Stąd też pomysł na dodatkowy rozdzielacz z przodu, który byłby obsługiwany za pomocą joysticka z kabiny.

      Pozdrawiam serdecznie oraz dziękuję za pomocne wypowiedzi


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj