Polecane posty

Renault145    4

jeżeli chodzi o firmę Hydrotor to nie jestem zadowolony z usług tej firmy. ostatnio rozmawiałem z znajomym mechanikiem to mówił ze bral u nich rozdzielacz do c360 i musiał 2 razy odsylac bo był wadliwyp i nie podnosił ramion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no tak faktycznie, jest parę firm które się tym zajmują, ja akurat dzwoniłem do rolmetu.

Może ktoś się wypowie, kto zakupił taki rozdzielacz, jak się sprawuje, czy warto jest kupić zregenerowany, i jak wygląda jego żywotność, żeby nie padł w jeden sezon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault145    4

rolmet polecam. oni mi uratowali 2 rozdzielacze od Reni. i znajomemu tez robili i jest zadowolony z ich usług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poderwa    24

ja zadowolony z regeneracji rozdzielacza do zetora 8145

Edytowano przez poderwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gr_rat    19

hydrotor to porażka mieli zregenerować pompę do manitou przyszło co do czego wymienili sam simering skasowali 600 a pompa jak nie chodzi tak nie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koloas    4

najlepiej zawieść niech ci wymieniają sami mój (c 360) 1 działał tylko bez obciążenia 2 całkiem przelewał olej dopiero 3 działa prawidłowo wszystkie były brane z sklepu po regeneracji zapłaciłem tylko za rozdzielacz wymiana gratis ze względu na dowóz podnośnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz27    177

Ja jestem zdania że jak robić podnośnik w c 330 to jedynie na nowych częściach także rozdzielacz nowy. Jestem z okolic Tucholi polecić mogę jeden zakład w którym regenerowali mi podnośnik od c 360 ponad rok temu i narazie spoko nic się nie dzieje. Regenerację rozdzielacza od c 330 też robią ale jak się one sprawują to nie wiem. Ale mimo wszystko polecam nowy.


Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomn95    51

Kup Archimedesa z Wrocławia. Ja kupiłem i jestem mega zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie rozdzielacza. Tam gdzie jest gwint by wkręcić przewody są takie jakby " zaślepki " to tylko takie zakrycie gwintu? Umieszczam poniżej zdjęcie o co dokładnie mi chodzi :)
I Jeszcze jedna sprawa, tam na górze rozdzielacza jest jedno dodatkowe wyjście, gdzie w starym mialem wkręconą śrubę która po prostu zaślepia to wyjście, czy gdy zamówię zregenerowany rozdzielacz będzie tam ta śruba czy lepiej wykręcić ze swojego i im wysłać a śrubę zostawić by wkręcić w ten " nowy " ?

post-154305-0-90912600-1488229032_thumb.jpg

Edytowano przez Rolnikc330782F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomn95    51

Czy ktoś wie czemu z nowego rozdzielacza pod dźwignią kapie delikatnie olej na podest koło blokady mechanizmu różnicowego? Połowa tej kulki od dźwigni jest czarna od oleju. Podlega to gwarancji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomn95    51

Odesłałem do Archimedesa wysłali nowy chwilę było sucho i znowu leci. Co może być przyczyną? Rozdzielacz na błotniku? Zasilanie i powrót jest z mostka na rozdzielaczu pod siedzeniem.

Edytowano przez tomn95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z górnym rozdzielacze w c330 tym na błotniki. Mianowicie strasznie leci mi z niego olej. Chcę kupić zestaw naprawczy ale nigdzie nie mogę go znaleźć. Miał już ktoś taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podol000    12

Już dawno go wypier@@@ i kupiłem 3 sekcyjny z allegro za całkiem przyzwoita cena. Kup, a nie będziesz żałował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja za tego dawałem 650 zł dwa lata temu i prawie rok cieknie skąd się da. Czyli nie ma raczej na niego rozwiązania i widzę że nie tylko mnie on wkur.ia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    731

rozumiem że cieknie Ci z przodu od strony gałki?

Zestaw naprawczy składa się z oringu i przetłoczonej podkładki gumowej. U siebie dostałem. Ten oring jest najważniejszy, Mi go co jakiś czas wywalało bo zakładałem za mały, taki jaki miałem. Teraz mam odpowiedni i jest spokój.  Oring zawsze można dobrać.

 

Te tanie z allegro rozdzielacze może i nie są złe, ale mają jedną podstawową wadę. Są trzypozycyjne i brak jest pozycji swobodnej, dlatego zrezygnowałem z takiej wymiany. Wolę zregenerować oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie od tej wajhy. Denerwuje to bo ciapka używam do wozenia bel i wypychania gnoju z obory codziennie. Cały błotnik jest ciągle umazany w oleju. A pamiętasz może numery tego oringu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    731

Numeru nie znam. Jego wymiary to
31mm średnicy po zewnętrznej
3mm grubość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    731
Napisano (edytowany)

Dlaczego niby nie opłaca?

Nwm może źle szukałem, ale nie znalazłem rozdzielacza z funkcją pływającą. Tym bardziej za kwotę poniżej nowego oryginalnego. Same chińskie dziadostwo trzypozycyjne. Może kolego podasz link?

Edytowano przez ZYLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    731

O taki to owszem. Jest alternatywa droższego oryginalnego.
Powiedz jak długo go masz, czy często używasz, czy brak jest wycieków, czy nie przepuszcza oleju i ogólnie czy jesteś z niego zadowolony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz27    177

Ja mam taki od pewnie już 4 lat, sprawuje się dobrze. Wycieków brak, poza jednym ale to tylko przez to że z tylu śrubki od kolpaka się popuscily. Pracuje tylko z turem, robię około 400-500 w
mtg rocznie więc mało nie chodzi. Śmiało kup taki jak wyżej a ten oryginalny wywal i spokój. Ja też oryginalne uszczelniałem był spokój na miesiąc i dalej ciek.


Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2133

ogolnie ten oryginalny mam juz kupe czasu i jest suchutki poza jednym miejscem, delikatnie sie sączy z jednego wyjscia. Mozna to jakos uszczelnic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gzC330    3
Napisano (edytowany)

Mam pytanie czy podawanie oleju z rodzielacza pod siedzeniem na wyjścia do rozdzielacza na błotniku w C330 gdy wajcha jest w pozycji blokady podnośnika lub opuszczania to jest rzecz normalna czy coś jest popsute ? Lecz gdy dźwignia jest na pozycji środkowej to olej już nie leci ale słychać że ciągnik ma ciężko.

Edytowano przez gzC330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez szostiwf88
      Jeżeli ktoś szuka siłownika do maski John Deere 5620, 5720, 5820 o oznaczeniu AL175748 lub RE206116 to zamiennikiem jest siłownik, sprężyna gazowa FORD Mondeo IV Sedan klapy bagażnika - sedan 03/07- np. (FA Krosno 24477).
      Ja taki wstawiłem pasuje idealnie jak oryginał, a kosztuje ok. 30zł.
    • Przez SebastianP
      Chciałbym samodzielnie zamontować wspomaganie do c330 napędzane z rozrządu. Oś okrągła. Montował ktoś? Jaki zestaw polecacie? Mile widziane linki, oceny i opis problemów przy montażu. Pozdrawiam.
    • Przez Krzysiek2794
      Witam, ludzie pomóżcie mam problem z moim Jumz'em. Niedawno kupiłem jumza chyba przerobionego z koparki, nie znam jego przeszłosci,na rolniczy.Mianowicie mam problem z hydraulika, nie wiem czy ktoś maczał juz tam "paluchy" ale nie mam sekcji pływającej do orki, w żadnej z 3 dźwigni. Mam pytanko czy jak wymienie rozdzielacz na taki z sekcją pływającą to musze jeszcze coś przerabiać? Prosze o pomoc.
    • Gość
      Przez Gość
      Witam serdecznie
      Pytanie do użytkowników MF 3125 i pochodnych. Przy rozdzielaczu są 3 węże, który z nich to zasilanie, a który powrót oleju. Według mnie górny z lewej to powrót, a dolny (grubszy) to zasilanie.
      Proszę o odpowiedź czy mam rację czy też nie.

      Potrzebuję zrobić dodatkowy rozdzielacz przy TUZ-ie, który posłuży mi do obsługi zakupionej prze zemnie zgrabiarki grzebieniowej TWIST Samasz-u. Chciałbym za sobą ciągać prasę KRONE Comprima F 125 XC, a z przodu zgrabiarkę.
      Niestety potrzebuję 4 szybkozłączka podwójne (2 dla prasy, 1 dla zgrabiarki, 1 do obsługi wysokości tuza)
      Stąd też pomysł na dodatkowy rozdzielacz z przodu, który byłby obsługiwany za pomocą joysticka z kabiny.

      Pozdrawiam serdecznie oraz dziękuję za pomocne wypowiedzi


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj