Polecane posty

hary884    0

POTRZEBUJĘ MECHANIKA OSOBĘ KOMPETĘTNA KTÓRA NAPRAWI PODNOŚNIK W URSUSIE C-335M LUB PODA MI ADRES FIRMY W ŁÓDZKIM LUB OKOLICACH,ZAPŁACE ILE TRZEBA Z DOJAZDEM NOCLEGIEM I DZIW........ JEŚLI TRZEBA TYLKO NIECH KTOŚ TO NAPRAWI........CZEKAM NA KONKRETNE OFERTY DOBRZE ZAPŁACĘ JESLI BEDZIE TO DZIAŁAŁO JAK NALEŻY

 

Caps lock. + 1 punkt

W ilu jeszcze tematach zapytasz o to samo?

Edytowano przez KRISTOFORn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hary884    0

POTRZEBUJĘ MECHANIKA OSOBĘ KOMPETĘTNA KTÓRA NAPRAWI PODNOŚNIK W URSUSIE C-335M LUB PODA MI ADRES FIRMY W ŁÓDZKIM LUB OKOLICACH,ZAPŁACE ILE TRZEBA Z DOJAZDEM NOCLEGIEM I DZIW........ JEŚLI TRZEBA TYLKO NIECH KTOŚ TO NAPRAWI........CZEKAM NA KONKRETNE OFERTY DOBRZE ZAPŁACĘ JESLI BEDZIE TO DZIAŁAŁO JAK NALEŻY

 

Znowu piszesz z włączonym caps lockiem. +1 punkt

Edytowano przez KRISTOFORn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JacekSki    2

Witam. Mama pewien problem z rozdzielaczem hydraulicznym pod siedzeniem w URSUS C330. Zacznę od początku. Do URSUSA C330 wykonaliśmy ładowacz na tył z siłownikiem do dużych bel. Siłownik ładowacza podłączony jest do rozdzielacza pod siedzeniem. Podnoszenie za pomocą siłownika następuje poprzez ustawienie dźwigni rozdzielacza w pozycji środkowej (środkowe wycięcie) pomiędzy „Podnoszenie” a „Dociążanie”. Wszystko niby ładnie działa, podnoszenie ładowaczem beli na ponad 4m, bo tyle nasz ładowacz unosi, trwa długo, ale wiadomo, pompa zwykła Tucholi ma nie za wielką wydajność. Problem natomiast się pojawia podczas opuszczania. Wypuszczenie oleju z siłownika o średnicy tłoka około 80mm i skoku 800mm (około 4 litrów), trwa około 20-25 sekund, czyli natężenie przepływu jest tylko rzędu 10 l/min. Tu nasuwa się moje pytanie, czy rozdzielacz pod siedzeniem ma taką małą przepustowość, czy coś jest nie tak z tym rozdzielaczem, podczas opuszczania słychać takie syczenie/piszczenie oleju tak, jakby rozdzielacz nie otwierał całkowicie kanału. Wiem, że to na pewno wina jest po stronie rozdzielacza, bo ładowacz podłączony do Case International 844s sąsiadów działa duuuuużo szybciej. Szukałem w internecie przepustowości tegoż rozdzielacza, ale nie znalazłem, natknąłem się jedynie na rozdzielacz na błotnik

http://www.hydrotor....ielacze blokowe

Zastanawiam się nad zamontowanie tego rozdzielacza.

Jakie są Wasze sugestie, tak mała przepustowość to wina rozdzielacza, czy jego natura, czy zamontować rozdzielacz na błotnik (25 l/min), czy też zakupić porządny rozdzielacz z przepustowością rzędu 40 l/min.

Edytowano przez JacekSki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarface    2

witam co może być przyczyną nie blokowania się dźwigni w oryginalnym rozdzielaczu na błotniku z gory dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denis667    0

Witam mam problem ponieważ w moim ursusie c-330 wyciska olej z rozdzielacza na błotniku pod tą blaszką co jest przykręcona ta dźwignia . Co to może być ? . Może rozdzielacz ma zaciety zawór i ciągle jest mocne ciśnienie ?

I mam jeszcze jedno pytanie co zrobić żeby mi wolniej puszczał cylinder zewnętrzny ten rozdzielacz pod siedzeniem ?

Edytowano przez denis667

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

O-ring się zużył i nie uszczelnia już. Rozbierz, oceń i wymień.

Jak chcesz by siłownik zewnętrzny opadał wolniej to na przewodzie zasilającym do niego załóż dławik. W podnoszeniu nie przeszkadza, a w opuszczaniu dławi-hamuje przepływ oleju, spowalniając opadania.

 

Edit:

Kolego @Scarface mogą być uszkodzone sprężyny zatrzasków, lub inne jego elementy.

Edytowano przez mtracz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denis667    0

Ale ja właśnie 2 razy już wymieniałem nawet na takie grubrze,mniejszcze i dalej wyciska .

Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian12345    3

-- połączono --

 

Witam,mam problem z rozdzielaczem mianowicie cieknie mi olej z przodu rozdzielacza i nie wiem czy kwalifikuje się wymiana czy można to w jakiś sposób naprawić.

Edytowano przez Marcin91
dublowanie tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BigBull    0

Bardzo proszę o pomoc w sprawie podkręcenia tego zaworu w rozdzielaczu gdzie trzeba dac te uszczelki co pisali wcześniej na tym zaworze bo nie bardzo rozumiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szops1    1

jeśli dźwiga to rozebrać uszczelnić poskładać jeśli słabo dźwiga rozebrać wymienić o ringi uszczelnić poskładać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro8540    1

Hej, ja mam taki problem, że nie dziala rodzielacz na blotniku. Mam przypiety krokodyl na podnosnik, a silownik od otwierania jest podlaczony do tego rozdzielacza. Podnosic moge ale juz otworzyc krokodyla-nie mellow.gif Olej dochodzi do rozdzielacza, bo jak poluzuje sruby od rurek to leci olej, ale do silownika nie podaje. Co zrobić? Co odkręcić? Dzieki za pomoc

Mam ten sam problem, wie ktoś jaka może być przyczyna. Rozebrałem go dzisiaj i wygląda ok.


Piwo to moje paliwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denis667    0

Witam mam problem z rozdzielaczem ponieważ nie mam kilka części ta tulejka przed sprężyną zaworu.Czy można to dostać ?

Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

A jaki to dział @rolmasz?

Poza tym niewiele traktorów ma rozdzielacz na błotniku , Ursus z serii c330 .

 

Do autora - tulejka jako część raczej nie występuje w sprzedaży

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denis667    0

Aha szkoda.

Mam jeszcze jeden rozdzielacz na błotnik z ursus c-330 może w nim będzie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cristal    2
Napisano (edytowany)

Witam ma pytanie czy rozdzielacz c330 z błotnika czy ma jakieś zabezpieczenie przed ciśnienie czy (zawór bezpeczeństwa) jeśli będzie pompowane non stop ciśnienie do rozdzielacza

Edytowano przez cristal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rami    18

jak nic nie używasz to ciśnienie reguluje zawór po siedzieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cristal    2
Napisano (edytowany)

ale chciołbym zamontowac do ursusa 902 do tuza czy wogule mozna go podłonczyć

Edytowano przez cristal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DjFarmerr    170

Witam. Doradzi mi ktoś jaki rozdzielacz założyć do 30ki bo ten pod siedzeniem nie zdaje mi egzaminu przy pracy z rosiewaczem z hydraulicznym otwieraniem bo gdy zamykam zasów opada mi cały rozsiewacz. Potrzebował bym coś na wzór orginalnego tego montowanego na błotniku. Mile widziane linki z przykładami i cenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuchar93    0

Witam serdecznie.

 

Jestem od nie dawna posiadaczem ursusa c 330 i mam problem mianowicie z masztem hydraulicznym do sianokiszonki. Na początku gdy podłączyłem maszt wszystko działało jak należy ale po podjechaniu pod belkę i spróbowaniu podniesienia (z nie powodzeniem) następnie już nie podniósł. Dolny podnośnik podnosi jak trza. Sprawdzałem nie ma prawie ciśnienie w obu wejściach rozdzielacza błotnikowego.

 

Proszę o pomoc bo musi mi działać do owijarki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brounter    18

Może zawór tylko siadł. Ze względu na cięzar sianokiszonki mogło wytworzyć sie duże ciśnienie i zawór tego nie wytrzymał dlatego teraz olej jest na wolnym wylocie, że wszystko idzie drogą powrotną a nie kanałem do podnoszenia masztu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez szostiwf88
      Jeżeli ktoś szuka siłownika do maski John Deere 5620, 5720, 5820 o oznaczeniu AL175748 lub RE206116 to zamiennikiem jest siłownik, sprężyna gazowa FORD Mondeo IV Sedan klapy bagażnika - sedan 03/07- np. (FA Krosno 24477).
      Ja taki wstawiłem pasuje idealnie jak oryginał, a kosztuje ok. 30zł.
    • Przez SebastianP
      Chciałbym samodzielnie zamontować wspomaganie do c330 napędzane z rozrządu. Oś okrągła. Montował ktoś? Jaki zestaw polecacie? Mile widziane linki, oceny i opis problemów przy montażu. Pozdrawiam.
    • Przez Krzysiek2794
      Witam, ludzie pomóżcie mam problem z moim Jumz'em. Niedawno kupiłem jumza chyba przerobionego z koparki, nie znam jego przeszłosci,na rolniczy.Mianowicie mam problem z hydraulika, nie wiem czy ktoś maczał juz tam "paluchy" ale nie mam sekcji pływającej do orki, w żadnej z 3 dźwigni. Mam pytanko czy jak wymienie rozdzielacz na taki z sekcją pływającą to musze jeszcze coś przerabiać? Prosze o pomoc.
    • Gość
      Przez Gość
      Witam serdecznie
      Pytanie do użytkowników MF 3125 i pochodnych. Przy rozdzielaczu są 3 węże, który z nich to zasilanie, a który powrót oleju. Według mnie górny z lewej to powrót, a dolny (grubszy) to zasilanie.
      Proszę o odpowiedź czy mam rację czy też nie.

      Potrzebuję zrobić dodatkowy rozdzielacz przy TUZ-ie, który posłuży mi do obsługi zakupionej prze zemnie zgrabiarki grzebieniowej TWIST Samasz-u. Chciałbym za sobą ciągać prasę KRONE Comprima F 125 XC, a z przodu zgrabiarkę.
      Niestety potrzebuję 4 szybkozłączka podwójne (2 dla prasy, 1 dla zgrabiarki, 1 do obsługi wysokości tuza)
      Stąd też pomysł na dodatkowy rozdzielacz z przodu, który byłby obsługiwany za pomocą joysticka z kabiny.

      Pozdrawiam serdecznie oraz dziękuję za pomocne wypowiedzi


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj