News
Kula07

Rozsiewacz ze mniennym dawkowanie GPS

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kula07    154

Witam.

Panowie, mam zamiar nabyć nowy rozsiewacz ze zmiennym dawkowaniem sterowany GPS.

Czy jest na forum jakoś użytkownik takiej maszyny i mógłby się podzielić swoimi spostrzeżeniami co do pracy taką maszyna?

Pozdrawiam.

Edit. Proszę modów o poprawę w nazwie tematu. Dzięki.

Edytowano przez Kula07

Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

garek    71

tak ja jestem kup i będziesz zadowolony .

Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Kula07    154

A możesz napisać jakieś konkrety? Jakiej firmy masz rozsiewacz, dlaczego ten a nie inny? Co z wyposażenie masz, co warto dobrać a co nie?

Pozdrawiam.

Zapraszam na mój Vlog ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

garek    71

kuhna mam mądrego. nawet bardzą mądrego.  Oj jak się go nauczysz to orgazm. Ale trzeba się nauczyć :).  kuhn którym pracuje to przedłużenie mojej ręki. Rozumiemy się :). Ja jego a on mnie :) Trochę nam to zajęło żeby on wiedział co ja od niego chce :). Jest super i w polu jest mega równo :)

to mój kuhn na pokazachu yacentego

Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Kula07    154

Kup se wanienke zamontuj GPS a posiejesz nawozu w ogródku perfekcyjnie

Niezwykle mądra wypowiedź.

Powinszować.

Zapraszam na mój Vlog ;)

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez quxfrix
      Witam wszystkich
      Mam zamiar kupić nowy rozsiewacz do nawozu w cenie do 1200zł tylko nie wiem bardzo jaki byłby odpowiedni dla mnie.Myślałem nad tymi:
      1.Pierwszy rozsiewacz
      2. Rozsiewacz 400 litrów z metalową tarczą
      3.Rozsiewacz nowość
      4.Ocynkowany i jeszcze jeden używany:Rozsiewacz Amazonka Nie wiem który byłby najlepsz, więc prosze o pomoc użytkowników tych rozsiewaczy lub innych osób znających się na rozsiewaczach.Za wszelką pomoc z góry dziękuje i pozdrawiam

• Przez Damianosek
      Witam.Od dłuższego czasu zastanawaiam się nad kupnem rozsiewacza myśle nad tym "lejem" jak myslicie opłaca się go brać są w miare tanie,dodam że mam tylko 25 ha do obsiania nawozem więc roboty duzo nie ma.A moze cos innego kupić ??Na sprzęt chce przezanczyć nie więcej niz 1000 zł.Tu daje link tego rozsiewacza

http://www.allegro.pl/item784867577_rozsiewacz_lej_nowy_typ_gwarancja_dobra_cena.html
    • Przez CzarekDenisiuk
      Witam. Czy ktoś wie jak ustawić ten rozsiewacz aby rozsiewał równo na 12m, i dajmy na to 300kg mocznika i 200 polifoski? Bedzie rozsiewane Ursusem c360 i jakim biegiem i jakie obroty ?
    • Przez grzesiekxy
      http://allegro.pl/ro...3929597420.html

http://tablica.pl/of...html#ea57dec088

Witam czy może ktoś posiada ten rozsiewacz?Czy to polski odpowiednik Kuhna ,przekładnia chyba taka sama.Jak z równomiernością wysiewu ?
    • Przez AgroTuning
      Jak działa ustawienie rozrzutu poprzecznego w Vicon ro-xl? Jest do tego wajha Lever discharge point. Wiem, że jest to regulacja punktu wyładowania. Czyli ustawia punkt w którym granulki nawozu wchodzą w kontakt ze skrzydłami rozsiewu. Ale jak to wygląda w praktyce? Jak to ustawić? Jakie muszą być długości skrzydeł na tarczy?

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.