kirpic

Bydło opasowe i tuczniki w jednym budynku ???

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Bydło
kirpic    14

Witam mam pytanie ponieważ odziedziczyłem budynek w którym z jednej strony jest bydło opasowe na uwięzi na płytkiej ściółce oraz po drugiej stronie były tuczniki na płytkiej ściółce czy możliwe jest zgodnie z przepisami hodować w jednym budynku 2 gatunki zwierząt oraz czy można zastosować dla świń ruszta aby zmniejszyć nakłady pracy. Prosiłbym o nie doradzanie mi co się opłaci a co nie dziękuje za odpowiedzi.    

kamillo2121    0

z tego co slyszalem to jest to niezgodne. chcialem ok miesiac temu zebysmy kupili dwa prosiaczki, bo bylo wolne miejsce. tata powiedzial ze to nie przejdzie, chyba nawet ogolnie w gospodarstwie nie mozna miec i bydla i swin

Wiadomość z agroFakt.pl

rafff24    27

można, tyle, że nie w jednym chlewiku/ stanowisku, muszą być czymś odgrodzone, raczej Twój Tata bał się kontroli, bo na 2 sztuki to już musi być księga rejestracji świń i zgłoszenie

Edytowano przez rafff24

malorolny121    29

A kto ci ma tego zabronić tak trzymać. Nie przeszło by tylko jak by stały krowy mleczne bo nie przeszedł by certyfikat na mleko ale jak opasy będą stały to ok.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Daaniel766
      Jak w tytule. Sprzedam basen na Mleko 300l pod 230V woj łódzkie. Wszystko sprawne, bez wad ukrytych. Zainteresowani niech odezwą się pod postem Pozdrawiam
    • Przez adio213
      Witam 
      Planuje postawienie nowej obory wolnostanowiskowej dla krow mlecznych na rusztach. Wymiary budynku 42.5dl na 26szer. Nie mam pojęcia na temat rusztow odnośnie tego jakie najlepiej było by dobrać. Firma od rusztow z ktora myśle nawiązać współpracę to Precon lub Lokenberg.  Jakie ruszta polecili byście  z własnego doświadczenia. Firma która wybrałem do postawienia budynku jest Ladzinski.
      pozdrawiam i z góry dziękuje za wypowiedzi na powyższy temat
    • Przez Sadek
      Mam pytanko czy ktoś z Was wymieniał membrany w pulsatorze od dojarki, lub uzupełniał płyn w pulsatorze???????

Bo ja robiłem taką rzecz i powstał problem z cieczą do pulsatora. W sklepie czegoś takiego nie mają ale powiedzieli mi że można wlać wodę lub borygo, ja zastosowałem płyn do spryskiwacza.
      Dobrze czy źle.

Wypowiedzcie się co o tym myślicie co wy stosujecie?????
    • Przez Tro997
      Jaką hale na 92 sztuk dojnych rybia oś 2x8/2x10 czy auto tandem 2x6/2x8
    • Przez Sport
      Witam
      Ile bydła mięsnego można trzymać w oborze o wymiarach 13 na 6m i jak można ją urządzić
      pozdrawiam sport
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.