waskiw18

Potrzebuje katalog czesci do rozsiewacza RCW-5

Polecane posty

waskiw18    0

Potrzebuje katalog czesci i jakas tabele wysiewu badz instrukcje obsługi tego rozsieawacza. rozsiewacz jest na tasmie łańcuchowej. zdjecie pogladowe abyj ak wyglada

post-14974-0-80319300-1453203751_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waskiw18    0

poprosil bym o caly katalog czesci jak mozna bo chce go troche podremontowac

i jakas tabele wysiewu jedynie wapno nim sieje interesuje mnie tez jakie lopatki do wapna i jak je ustawic

jak cos to moj email to emilchrzaszcz@wp.pl

Edytowano przez waskiw18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

to nie jest rcw tylko rnc , rzn czy jakoś tak . 

jak by ktoś coś do niego miał to proszę o słowo, też z chęcią bym obejrzał jakąś literaturę. 

rok temu rozbierałem takiego w mak do remontu i malowania, więc mogę coś podpowiedzieć. 

a przy okazji to ktoś kombinował coś aby zwolnić obroty tarcz?? ja wstawiłem zawór dławiący ale strasznie olej grzało 

 

 

a faktycznie to jest rcw 5, ja mam coś troszkę innego, później sprawdzę oznaczenie 

Edytowano przez malkolm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waskiw18    0

ja w swoim ciagniku przykrecałem zawór dławiacy zeby za szybko sie nie kreciły

Mam pytanie jeszcze bo ta przekladnia co napedza lancuchy ma u mnie przeciek czy ciezko to uszczelnic?

Edytowano przez waskiw18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1985    7

co do prędkości kręcenia się tarcz, to przerabiałem w pierwszym roku

pod paka nad osią z tyłu jest taka kostka tzw. dzelnik strumienia 

najprawdopodobniej jest uszkodzony tłoczek w nim lub już sie rozkalibrowała kryza.

pomogła wyminana na nowy, jest taki sam w cyklopie, ewentualnie jeśli ci by za wolno krecił po wymianie to zwieksz otwór w kryzie, bo niby według inż. uni to były produkowane z innym otworem specjalnie do RCW5 czy tez do tego miejszego

ale ja zmienilem na nowy dzielnik z cyklopa i nic nie zmienialem, chula ok w wapnie i nie zwalnia ani nie przyspiesza a wcześnij to albo malo co nieodlecialy z tył albo znów pod obciażeniem zwalnialy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waskiw18    0

wracajac do tematu katalogu czesci czy ktos posiada taka literature? Interesuje mnie tez jakas tabela wysiewu lub  ustawien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedi1975    0

Witam ja posiadam takowe katalogi do RCW 5 oraz RMP 3 jak jeszcze potrzebne to proszę dać znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stanrol    1

Panowie i jak posiada ktoś ten katalog części do RCW 5, rozsypała mi się przekładnia napędu taśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgalan    0

Potrzebuje katalogu do rozsiewacza N033 taki jak na zdjęciu: 

 

Zapożyczone z forum:

rcw-3_26695_229_96441.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

Czym się różni rcw 3 od rcw 5 prócz wyglądu czy np ma taśmę krótszą od 5-tki czy rcw 5 ma szerszą itd chćę zbudować od zera i nie wiem na częściach którego bazować a chcę większy niż rcw 3 zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

rcw 5 ma ładowność 5t, więc łatwo się domyślić że jest większy gabarytowo


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

ktoś przerabiał taki rozsiewacz na napęd WOM zamiast hydromotoru, z czego dobrać podzespoły ?

535401596_3_644x461_rozsiewacz-rcw-5-roz

 

535401596_4_644x461_rozsiewacz-rcw-5-rol


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nitedor    1

Czym się różni rcw 3 od rcw 5 prócz wyglądu czy np ma taśmę krótszą od 5-tki czy rcw 5 ma szerszą itd ?

Różni się długościami jak piszesz , oraz różni się przekładnią od napędu taśmy. 

Podaj meila to podeślę Ci katalog

56e9VFgY.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgalan    0

Wysłałem adres email w wiadomości prywatnej

Edytowano przez kgalan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamV    2

Ja też poproszę...

Adambagan@gmail.com

kupiłem niedawno taki i lecą przekładnie hydromotorów... handlarz napakowal  tam smaru ale i tak go wyciska... będę rozbierać przekładnie... A i tabelka wysiewu też by się przydała. 

A czy to prawda że nie wysieje się nim więcej wapna niż 2.5 tony na ha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

nie lepiej przerobić napęd talerzy z WOM ?


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOKAN    13

Potrzebowałbym katalog rcw5, ma ktoś w jakiejś formie papierowej czy elektronicznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ceston
      Witam jakie opinie o tym rozsiewaczu i jak dostepnosc czesci? rocznik 2010
       
    • Przez PiotrekMTZ
      Co sądzicie o tych rozsiewaczach?
      Bo planuje Kupić MDS 700l :lol:
    • Przez ceston
      Witam proszę o opinię na temat tego rozsiewacza i dostępność części rocznik 1999
    • Przez ARTURO04
      Witam potrzebuje pomocy może ktoś pomoże, poleci kogoś, a mianowicie problem dotyczy rozsiewacza a konkretnie wydaje mi się, że sterownik coś szwankuje konkretnie po kilku kalibracjach zaczyna zaniżać dawkę nawozu trzeba przywrócić do ustawień fabrycznych i kilka kolejnych kalibracji można wykonać i znowu robię próbę na 300kg i tyle w próbie wychodzi a już na polu ok.180 kg i na nowo do ustawień fabrycznych... Może ktoś miał podobny przypadek rozsiewacz kverneland ds-ew bez wagi z czujnikiem na koło zdjęcia sterownika  


    • Przez kingway
      Witam , czy są tutaj posiadacze rozsiewacza do nawozu Amazone ZA M 1501 ??? Czy polecacie i na co zwrócić uwagę ??? Mam na oku taki no moim zdaniem full wypas no polskie menu,komputer Amatron +,limiter,osłony przeciwblotne,plandeka nadstawka L1000,czujnik prędkości,tarcze 24 -36 m.  i cena trochę też duża ponad 30 tys.  Na co zwrócić uwagę przy zakupie ?  A może polecacie coś innego ?? Co oznacza ten czujnik prędkości ?? To oznacza , że jaką prędkością będę rozsiewał to on mi sam dawkę poda ? Sorry za te pytania , ale nigdy nie miałem z takim do czynienia rozsiewaczem 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj