czajus

jakie środki do mycia maszyn???

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
asharot    446

Do mycia sprzętu i ciągników polecam TRUCK CLEAN

Wystarczy spryskać opryskiwaczem ogrodowym, poczekać 1 minute i spłukać zimną wodą, naprawdę działa.

Opryskiwacz polecam Marolex, Kwazary są mało trwałe.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sim12    2

a ja sodą kaustyczną ale tylko olej zmywam . a jak nie ma oleju to ciepła lub gorąca woda i jaazda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

asharot kto Ci takich bajek na opowiadał że Kwazar jest mało trwały? To ty chyba nie wiesz ile one potrafią tyle co mój Kwazar popryskał to ty może Merolexem byś nie zrobił. Jeszcze ze 4 lata temu Kwazarem za cały rok ok hektara się robiło i jedyne co się wymieniło to uszczelki i na pewno nie powiem na jego złego słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Nikt mi bajek nie opowiadał tylko wiem to z własnego doświadczenia.

Pracuje w dużej firmie transportowej gdzie do mycia używa się właśnie takich opryskiwaczy,a myje się naprawdę dużo tirów.

Mamy opryskiwacz z lancą ze stali nierdzewnej i uszczelnieniem z Visteonu czy jakoś tak. Sprzęt nie do zdarcia, Kwazar musi się schować pod względem awaryjności.

 

Tutaj masz zresztą opinie profesjonalisty: http://www.firmasprzatajaca.pl/forum/viewtopic.php?f=20&t=103&hilit=Textil&start=45


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

Dziś pierwszy raz myłem aktywną pianą - Piana DLS125 myłem w stosunku 1:1 z woda.

Ciapek umyty rewelacyjnie czy to blachy czy blok silnika, skrzyni biegów.

Ogolnie jestem zadowolony. Kupiłem 5l płynu i lepszą pianownicę Karchera za 219zł. do pianownicy wchodzi ponad litr płynu - wszystko jest metalowe


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

yacenty, jaką masz myjkę? :)


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

Prostego amatorskiego Karchera K502 czy coś takiego - nie pamiętam, dawno temu był kupiony na promocji za jakieś 900zł


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Czy DLS 125 nadaje się do mycia maszyn i ciągników? Czy rozpuszcza oleje, smary i inne brudy? Bo wg. katalogu atas to środek głównie do mycia samochodów osobowych.

 

Czy do mycia trudnozmywalnych "wgryzionych" w lakier brudów będzie lepszy dimer czy truck clean?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

Przy mocnym stężeniu jeden i drugi bierze prawie wszystko, długi czas miałem Dimer, teraz mam 5l Tenzi Truck Clean i na rok na pewno wystarczy.


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Zastanawiam się żeby kupić dls do mycia samochodu i wszystkiego innego mniej zabrudzonego i właśnie coś mocniejszego do grubszych brudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

Ja myje samochody też tym tylko w mniejszym stężeniu.


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolT25    41

Ja tam kupuje taki płyn do silników na wiosnę z 5L i starcza czasem mieszam go z ludwikiem tylko ze też musi być dobry karcher B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maverik22    1

ja mam Truck Clean i bez rewelacji a daje 3/4 płynu na 1 litr czyli 1/3 wody tylko. Nie jest jakieś badziew bo aktywna piano to kompletny szajs ale szału nie ma. a myjkę mam 140 barów ciśnienie. do sprzętu rolniczego średni. Rozrzutnik średnio umył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

A jakiś wosk na zimno dobry znacie? tak żeby spryskać po myciu "opryskiwaczem" i spłukać wodą i nie musieć do sucha wycierać by zacieków nie było? Bo niestety używam środka Karchera RM 85 bodajże do mycia, zresztą po nawet myciu samą wodą zostają zacieki. Nieraz sprzęt opłukuje samą wodą jak jest mocno zakurzony to też pełno zacieków. Chyba deszczówkę trzeba łapać ale jej niezadużo ostatnio :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj