czajus

jakie środki do mycia maszyn???

Polecane posty

yacenty    3838

czym nanosicie aktywną pianę?

http://www.allegro.pl/item515823413_pianow...na_karcher.html takie cos się nada do małego karchera?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek1972    126

Mam myjkę gdzie woda może mieć max 60 stopni to używałem do spryskania właśnie takiej lancy do piany i Head & Shoulders ale fajnie myje się nim dłonie po smarach, czyni cuda normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manio1523A    0

U mnie nie używamy detergentów do mycia karoserii lecz tylko płyn do mycia silników. Aplikujesz środek czyszczący, czekasz 15 min. i luks malina, aż się świeci.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastian    0
czym nanosicie aktywną pianę?

http://www.allegro.pl/item515823413_pianow...na_karcher.html takie cos się nada do małego karchera?

my przy karcherze mieliśmy takie coś na wyposażeniu ale nie podoba mi sie to ;/ (strasznie dużo idzie płynu) kupiliśmy za 10zl taki spryskiwacz z pompką ręczną ;] jak znajdę takie coś w necie to dam edit i link ;)

 

EDIT

o i jest ale to astronomicznie drogie:D my w biedronce daliśmy 10zl :]

http://www.allegro.pl/item498039962_zbiorn...z_zraszacz.html

EDIT 2

poszukaj tego na allegro a znajdziesz taniej :P (wpisz spryskiwacz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lexion430    0

no to może płyny Piany olej najlepiej zmyć podgrzeną wodą w Kurcherze i olej schodzi na co tracić pieniądze na jakieś zmyślne środki czyszczące

pług ze rdzy wymyjesz Kretem do rur odkładnice będą się błyszczały .


człowiek z zapałem na przyszłość gospodarowania wielkoobszarowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

trzeba miec ciepła wode w karcherze ;) ja poki co mam taki model amatorski 503m czy cos takiego


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fdt309ci    1

Mój wujo kupił już ten profesjonalny karcher to znaczy tan z metalowymi częściami a wybulił coś ok 3.500 tyś. Ale to jest super sprawa :) Ma do niego złączkę turbo to na agregacie lakier schodził :P Do karchera nie trzeba mieć ciepłej wody, bynajmniej my używamy zimnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lexion430    0

Jak jest profesjonalny to powinien mieć podgrzewanie do wody o ile się nie mylę to spalinowe ale są tez elektryczne grzałki .

Jak Holmera myłem <trochę zeszło>

 

Silnik wszystkie podzespoły Hydrauliczne tylko ciepła woda nie potrzeba była żadnej Piany ani nic .


człowiek z zapałem na przyszłość gospodarowania wielkoobszarowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mesershmit    0

Myjką ciśnieniową jest źle wogóle wodą bo szybciej korozja bierze najlepiej to przetrzeć szmatką z ropą lub benzyną i git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jest bardzo dobrze każdy syf jest wywalony czasem aż trochę farba odpada ale jak go umyje to od razu na słonce i po kilku godzinach ciągnik jest suchy tyczy się to ciągników i prostych maszyn jak np: rozsiewacz pługi bo wiadomo że kombajnu zbożowego nie będę mył myjką ;). A takie mycie to może jest z 4razy w roku ciągników przed żniwami po przed pracami polowymi i po pracach polowych

pozdrawiam.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenek22    3

My do mycia ciężarówek używamy oryginalnej piany aktywnej Karcher i myjki ciśnieniowej Karcher HDS 750

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenit    0
Myjką ciśnieniową jest źle wogóle wodą bo szybciej korozja bierze najlepiej to przetrzeć szmatką z ropą lub benzyną i git

A ciekawe jak umyjesz rozrzutnik cały w oborniku, szmatką i benzyną?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fenol    4
najprościej kupić kreta, on jest na bazie sody robiony

 

Tak tylko ile kosztuje kret a ile soda

U mnie kilogram sody 10 zł, jednym opakowaniem sroga dezynfekcja obory, dojarni i umyte maszyny do gołej stali

tylko trzeba uważać duże stężenie jest naprawdę agresywne rozpuszcza farbę i skórę....


kupując polski produkt dajesz zarobić producentowi, który odprowadzi podatki do budżetu, pośrednikom którzy też odprowadzą podatki, pracownikowi, który wyżywi rodzinę, wyśle dziecko do szkoły do której właśnie zakupiono nowe komputery za pieniądze z podatków. Nie bądź konsumentem, bądź obywatelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aras    0
jakie środki stosujecie podczas mycia maszyn myjkami ciśnieniowymi ???

Ja kupuje taki specyfik nazywa się DIMMER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piciaj    31

Ja również polecam Dimmera sam stosuje od dwóch lat, odtłuszcza ładnie, puszcza brud nawet przywarty czy zapieczony, co ważne nie niszczy lakieru!! ;)


znalazłem to czego szukałem ..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian95    22

Ja maszyny to płukam tylko samą wodą bo szkoda na taki pług ludwika. Ale jak zetorka na zime myłem to troche płynu i elegancko. A sprzęt jakim robie to karcher 5.55 i dyszą rotacyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mycia używam czystej wody pod ciśnieniem ale gdy woda nie da rady do spryskuje K2 i potem opłukam woda super schodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
armi95    0

Samą myjką też jest dobrze


<<SPRZEDAM>> Taśmociąg do kostek siana lub słomy w bdb stanie z zaczepem do ciągnika. Jest on na kołach gumowych. Mało używany. Tanio. Okolice Węgrowa, Korytnicy. W razie pytań pisać na PW. <<SPRZEDAM>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Samą myjką i płynem do czyszczenia silników, i usuwania brudu z tablic rejestracyjnych samochodowych. W najbrudniejsze miejsca psiknąć trochę płynu 30sec odczekać i spłukać aż się świeci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


    • Przez raven18
      Przyczepa skorupowa z własną hydrauliką, siłownik po wymianie uszczelniaczy gdyż tłoczysko jest w dobrym stanie. Cieknie. Chyba nawet bardziej niż przed wymianą uszczelnień, tylko cały problem jest w tym że nie cieknie podczas podnoszenia czy opuszczania ale już po opuszczeniu, złożeniu, dodam że wcześniej było to samo dlatego poszedł do regeneracji... 😒 Dopiero jak daje dźwignię przy pompie od opuszczania na tzw wolny spływ przestaje, co to może być, tam się jakieś ciśnienie tworzy czy jak. Normalnie paka podniesiona nic nie cieknie, nie opada a jak złożę to zaczyna ciec ... 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj