robkor1997

Jaka Kosiarka na 20 he

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
robkor1997    14

Witam. Mam pytanie jaka polecacie kosiarkę na 20 hektarów, czyli 80 hektarów na rok do koszenia !? W grę wchodzą tylko kosiarki dyskowe! Czy opłaca się kupować nową kosiarkę ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robkor1997    14

Nie no tatuś mówi że 2.80 max, bo ursuska wywali :D Chciałbym z centralnym zawieszeniem i myślę nad pronar pdt 260 lub samasz kt 261 jak myślicie która lepsza i dlaczego ? A inne marki np. pottinger są strasznie drogie :(

Edytowano przez robkor1997

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adanos    3

kamillo nie kupisz już za tyle krone. Powiedz mi jeśli takową posiadasz czy to prawda, iż przy koszeniu mokrej trawy owija się ona na bębnie?

 

Ja osobiście rozglądam się nad lely 280m z dodatkową listwą za dopłatą 40zł do dysku. W aldo dzwoniłem przed chwilą i cena 36900 brutto, może dało by radę coś jeszcze wynegocjować ;) Ile w tafiłach? bo tam zawsze było drożej. Mam podobny areał co autor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Samasz teraz straszne g**** robi ja bym ci doradził z firmy ,,fella" ponoć dobre robią w niezbyt dużej cenie :)

Samasz robi g****? Rozumiem ze to tez słyszałeś tak jak o Fella?

 

Posiadasz kosiarkę marki samasz? Napisz proszę rzetelną opinię.

 

Ja również poszukuje kosiarki dyskowej ale trochę mniejszej. OK 2.4m szerokość.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie poznamy Pana opinię na temat naszych maszyn. Chciałbym także wiedzieć co sprawiło, że tak wysoko ceni Pan nasze produkty.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
Napisano (edytowany)

 

Do kogo jest skierowane to pytanie?

 

Korzystając z okazji chciałbym pogratulować ustanowienia rekordu Guinnessa ;) chciałbym również zapytać czy spotkam Was na Agroshow w Ostródzie?

Edytowano przez sumek666

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do kogo jest skierowane to pytanie?

 

Korzystając z okazji chciałbym pogratulować ustanowienia rekordu Guinnessa ;) chciałbym również zapytać czy spotkam Was na Agroshow w Ostródzie?

 

Bardzo dziękujemy, tak byliśmy na Agroshow w Ostródzie.

 

Maszyny prezentowaliśmy na stoiskach naszych dilerów: Agromep Fletnowo, AgroPartner, Fricke Mrągowo, oraz Roltop Cedry Wielkie. Zaprezentowaliśmy m.in. zestaw kosiarek MegaCUT 861, kosiarkę dyskową KT 261, zgrabiarkę szeregową DUO 680, zgrabiarkę Z-410, oraz wóz paszowy OptiFEED UNO 1000. Wszystkie wystawione maszyny cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

 

A jak Wam się podobało? :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez teybe
      Witam. 
      Czy ktoś mi podpowie jaka nakrętka jest na tej osi. Kupiłem nową, ale ci co to sprzedają nie dają nakrętki w zestawie. 
      Pozdrawiam 

    • Przez mlodykom1
      Witam przymierzam się do zakupu kosiarki dyskowej mam na uwadze dwie firmy SAMASZ i VICON. Waszym zdaniem która lepsza??? Obie na centralnym zawieszeniu. Będę wdzięczny za opinie
    • Przez miteszko123
      Witam, potrzebuje namiaru do osoby ktora zajmuje sie plandekami do kosiarek. Chodzi mi o model fella sm320. Na necie sa ale strasznie drogie 


    • Przez rolnik8712
      Witam,
      Czy ktoś z Was używał kosiarki firmy TORO model REELMASTER 108?
      Prośba o opinie
      Dziękuję

    • Przez michaluspl
      Hej, 
      mam pytanie czy do kosiarki Wirax Z-069 165cm (starszy model bo z osłonami na ramce rurkowej)  pasują części od kosiarek jakiegoś innego producenta bo dedykowanych do tego modelu jak na lekarstwo. Czeka mnie odszykowanie takiej przed sezonem na siano a stała kilka lat na dworze bez przykrycia. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj