Skocz do zawartości
Fendt308lsa

Fendt 308 jaki pług zagonowy ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fendt
Fendt308lsa    98

Witam chciałbym zakupić pług zagonowy na obracany mnie nie stać :PP jaki pług zagonowy polecacie do ciągnika o mocy 85 km bardziej do 80km zawsze lepiej mieć troche w zapasię pług musi być na zabezpieczeniach resorowych myslałem nad 4 unią albo piątka odpada bo bym musiał lemiesze prostować klasa ziemi to 4 a oranie polską trójką to już mnie szlak trafia pozdrawiam :D

AlaCapone    5003

Najpierw poczytaj:

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/47122-p%C5%82ug-do-82km/

Większość będzie polecać pługi, które sami mają, inni te, które im się wydaje, że są dobre, bo taka opinia siedzi w ich głowach. (będą twierdzić, że tylko te są najlepsze i żadne inne)

To nie działa tak, że ciągnik dajmy na to "X" pociągnie pług "Y" w każdych warunkach. To tak nie działa. Trzeba znać własne pola, rodzaj gleby, ukształtowanie terenu...

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Fendt308lsa    98

Pola są dość proste gdzie niegdzie znajdą się górki z gliną a kamienie są jak wszędzie :)

Edytowano przez Fendt308lsa

Wiadomość z agroFakt.pl

jonek98    1184

Ja bym na twoim miejscu kupil kvernelanda ab 85 lub 100 parę osób na forum je ma i robią fajną robotę

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kamil_z88
      Panowie mam problem. Ciągnik się mocno grzeje wymieniona pompa wodna, termostat oraz pompa oleju. Chociaż ciągnik jest bardzo gorący to woda w chłodnicy jest zimna. Czy jest jakaś procedura odpowietrzania Fendów ? 
      Ciągnik miał mierzone ciśnienie oleju. Na zimnym ma ponad 4 a na gorącym 1.
      Jak się rozgrzeje mocno to zapala się kontrolka od ciśnienia oleju. ( czujnik został wymieniony).

Pomocy !!
    • Przez Piotrek321
      Witam. Co oznacza błąd 6.1.10 w Fendt Farmer 312 z 1995 roku ?
    • Przez Misiaczek57
      witam podczas zmiany kierunku jazdy zamiast pokazywać się strzałka do przodu na panelu u góry to wyświetla się na wyświetlaczu środkowym strzałka jazdy do przodu a tamta nic nie świeci
    • Przez krystianwilk5
      z banki gdzie znajduje sie olej hydrauliczny ubywa go, po czym przedostaje sie do skrzyni biegow . jaka jest przyczyna tego przemieszczenia? i jak ja mozna usunac?
    • Przez tomek8111
      Witam. Dzisiaj po wymianie oleju w fendt farmer 312 z 1992 roku nie chce zgasnąć kontrolka skrzyni.Filtr wymieniony ,podlany olejem.Olej zalałem fusch Gear LS sae 90.Wcześniej przy niskich obrotach silnika zapalała się kontrolka od ciśnienia skrzyni.Mierzyłem na punkcie przy filtrze i rozgrzanym oleju to było około 12 barów przy 1000 obrotów na silniku.Natomiast ciśnienie w miejscu czujnika przy stopniach było około 0.2 bara .Proszę o pomoc jak odpowietrzyć pompę czy może cały układ czy konieczna będzie wymiana pompy(oby nie,bo remont to chyba będzie słono kosztował).Pozdrawiam.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.