andrzej-or

pronar 1025a nie podnosi maszyny

Polecane posty

andrzej-or    0

mam pronara podczas orki coś stało się z podnośnikiem wjechałem w dziurę wyrytą przez dziki i ciągnik przestał podnosić rączką przy siedzeniu nie wiem co się stało podnosi tylko jak trzy mam 1 rączkę od kierownicy w kierunku podłogi wtedy rączka przy siedzeniu działa ale strasznie wolno ale orać tak się nie da jak ktoś wie co się stało to proszę o pomoc nie wiem czy coś zapchało czy może to regulator siłowy padł a może coś na tej dziurze wyłączyło się jak ktoś wie co to może być pomcy dodam że to pronar 1025a i z turem nie ma problemu tura podnosi jojstikiem jak należy

będę bardzo wdzięczny za pomoc

Edytowano przez andrzej-or

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil84    3

z tą dzwignią przy kierownicy to uważaj bo możesz rozerwać tłok miałem tak w mtz-cie podnośniki mają takie same prawie sprawdz jeszcze z prawej strony pod kabiną czy dzwignia od podnośnika nie czepia za zbiornik od paliwa miałem kiedyś tak w mtz-cie też przestał nagle podnosić i wtedy rozerwałem tłok jak brałem na wymuszone dzwignią przy kierownicy. Jak to nie to to zobacz jeszcze przy regulatorze siłowym powinna być jakaś regulacja . a jak nie to to kombinuj ja nad mtz-tem siedziałem kilka dni ale sie udało. powodzenia.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej-or    0

ale rączka przy siedzeniu nigdzie nie haczy i chodzi swobodnie do tyłu i przodu tylko ciągnik nie podnosi zero reakcji

Edytowano przez andrzej-or

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pawel1985
      Jaki olej do wspomagania układu kierowniczego 
       
    • Przez User988
      Witam,
      Czy wiecie może gdzie dostane taki fartuch błotnika do tego modelu pronara?
      Szukałem na różnych stronach ale nie moge znaleźć odpowiednika. 
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.

    • Przez Kuba08102003
      Witam mam problem z przednim napędem w pronarze 1025a, napęd na tył po załączeniu działa i wszystko jest okejo a gdy włączę napęd tylko na przód i ruszę do przodu lub do tylu automatycznie napęd przestaje działać i rozłącza kontrolkę która sygnalizuje działanie napędu 
    • Przez Dziki88
      Witam na forum mam pytanie czy miał ktoś problem ze trzeszczącym sprzęgłem przy ruszaniu w pronarze zefir 85 ?
      ruszam z h1 bez niczego i tak trzeszczy jakby tarcza się skończyła  a jest założona nowa 
      dzięki za odp😊
    • Przez Dziki88
      Witam na forum mam pytanie czy miał ktoś problem ze trzeszczącym sprzęgłem przy ruszaniu w pronarze zefir 85 ?
      ruszam z h1 bez niczego i tak trzeszczy jakby tarcza się skończyła  a jest założona nowa 
      dzięki za odp😊
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj