Polecane posty

Bartys12    1

Witam mam zamiar kupić używanego JD 6830P i zastanawiam się czy jest możliwość wzięcia serwisu JD by mi go spr czy jest wart tej ceny i czy wszystko w nim gra chciałbym wiedziec ile kosztowala by taka usluga i co by byli w stanie sprawdzić Pozdrawiam

Edytowano przez Bartys12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

zawsze jest zależy tylko od Ciebie no i m.in ceny ;) . Najlepiej wyszukaj najbliższego serwisu jd (gdzie stoi ciągnik) i tam zadzwoń będziesz wiedział co i jak i za ile (za rozmowę nie płacisz  ;)

 

Możesz też wziąść kogoś z warsztatu napraw cena pewnie będzie mniejsza na forum jest kilku co się znają i maja sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crvx40    11

z tymi serwisami blisko maszyny to jest roznie ostatnio kupowalismy znajomemu john deera i ten sprzedawca mowil jak to jest przyjezdza taki z serwisu  z ludzmi podchodzi do niego i mowi ze jak dostanie np 1tys to ciagnik sprzedany bo powie kupujacym ze z ciagnikiem wszystko  ok a Ci polegajac na jego zdaniu kupia maszyne niekoniecznie dobra takze najlepiej wziac zaufana osobe lub kogos znajomego kto sie na tym zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenek_19    5

crvx40 jest tak jak mowisz a nawet sprzedajacy na boku sam proponuje dole za sprzedanie i interes sie kreci wszyscy zadowoleni :lol: pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartys12    1

Aha rozumi :( taa właśnie tylko jie mam osoby którą się zna na tak nowych ciagnikach i w premium jest trochę elektroniki trzeba to jakoś spr czy to dobrze działa ale jak? Jedyna osoba jaką znam ma jd 6920s ale tam nie ma komputera pokładowego itp a jeszcze takie pytanie lepiej kupić nowszego lepiej doposazonego jd6630p czy np o rok starszego i ubozsza wersje np bez przedniego tuza jd6830p jakie są ruznice między tymi ciagnikaki tylko 10km? Dodam że ciągnik musi mieć skrzynie autoquad plus 24/24 najwyżej 20/20 ale na pewno autoquad plus eco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz wybierać JD między premium a zwykłą wersją , polecam premium. Lepsze wyposażenie. Jeżeli masz wybór JD 6630P vs JD 6830 to weź lepiej 6630P.

Oczywiście Premium są droższe. Piszesz że '' o rok starszego i uboższą wersje np bez przedniego tuza jd6830p '' .Premium to premium. Jeżeli ma być uboższa wersja to zwykła wersja. Premium nie mają uboższych wersji , w wyposażeniu są takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Leobone
      Kontrolka włącza się jak ciągnik się zagrzeje jak jest zimny nie swieci. Czujnik wymieniony na nowy. 
      Znajomy sugeruje zwarcie w wiązce przewodów. 
      Macie jakieś doświadczenia…?

    • Przez olo1104
      Witam, pomóżcie jak to uszczelnić? Te 2 przewody wychodzą ze skrzyni do pompy,pod pedałem hamulca,z jednego leci olej,model to john deere 1020,traktor może i stary,ale wierny,bez papiera i pewnie będzie do sprzedania ,

    • Przez BartoszK
      Posiada ktoś może instrukcję obsługi do John deere 6820? Najlepiej w pdf
    • Przez ENDRIUROL
      Witam
      Pacjent John Deere 66 20
      Bezpieczniki za siedzeniem
      Znikły mi plusy na radio radio nie działa który bezpiecznik jest od plusa radia.
      Czy ma ktoś schemat bezpieczników od 20 wersji będę wdzięczny
    • Przez Kasa997
      Witam mam taki problem wyskakuje mi błąd d1A co z tym zrobić??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj