Skocz do zawartości
News
leniek

Czy warto kupować cielaki z Litwy i Łotwy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
leniek    0

Witam

Jestem zainteresowany zakupem cieląt. Znalazłem ogłoszenie w internecie o możliwości sprowadzenia cieląt ras mięsnych z Litwy i Łotwy. Czy ktoś z osób na forum może kupował już kiedyś takie cielaczki. Chciałbym wiedzieć czy są one w dobrej kondycji, czy nie chorują bo obawiam się kupować cielaków bez ich oglądania wcześniej. 

wojtal24    261

Kolego ja sie za bardzo na bydle nie znam ale moj sasiad w 2014r na jesieni kupił 15szt z Łotwy przywiezli mu w nocy i szybko szybko za wiele nie miał wyboru i po 2-3 dniach sie zaczeło i skończyło sie tak ze 6 szt padło mam kolege weterynarza i też mówił że gdzies tam jeżdził i eczyl cielaki z Łotwy bo miały zapalenie płuc

ZETOR TEAM

Wiadomość z agroFakt.pl

mikcom20    25

a potem nikt tego nie kupi na rzeź, już podobno rumunów nie chcą brać. Sam mam jednego włocha i w strachu jestem że potem go nikt nie kupi

dawidor111    6

u nas jest firmą co sprowadza małe i odchowuje do takich juz na wodę ok 150 kg i sprzedają z następnej partii coś kupie i zobaczymy co wyjdzie :-)

mfilipek1    8

kolego zapamietaj polski piekny byczek idzie za granice a zagranicy sciagania do nas i to za wieksze pieniadze kazdy kupuje

leniek    0

Ja też jak dotąd zawsze kupowałem nasze krajowe i chyba jednak nie zdecyduję się na te z zagranicy.

ja kupiłem 2 z litwy jako miesieczne w marcu czerwone jeden mięsny bez rogów a drugi   mleczny. okazy zdrowia aż ten pierwszy to zabardzo. mam hodowle uwieziąwa na razie 15szt . z tych zagranicznych jestem zadowolony

grzegorzc360    21

ja kupiłem sprowadzonego z Litwy simentala, żadnych ale nie mam, pięknie rósł, pilnie jje, spokojny, i ogólnie jestem zadowolony

ursus c 360 moc i potega...

pawelek11    17

Ja miałem 30szt z łotwy średnia waga przy zakupie 320kg. Zakupione przez pośrednika z mojej okolicy. Szczepiłem odrazu po przywiezieniu. Piękny towar wysokie przyrosty. Kupił bym znowu ale ceny teraz tam podobno wysokie i ciężko dostać bo podobno Włosi tam weszli.

apokalipto    1

ja kupiłem w sierpniu od handlarza ze Stoczka Łukowskiego 3 cielaki z Litwy. na początku było ok. następnie każdy po 3 razy  na antybiotykach i nic aż dostały miesiąc temu Draxin i na razie jest ok. ja nie polecam  to moje zdanie

John23    6

Podłączam się pod temat mam zamiar kupić cielęta z Litwy takie po 80 kg tylko mam takie male obawy po przeczytaniu waszych wypowiedzi czy aby je kupić tylko czas mnie goni bo już muszę stawiać następny rzut a u nas na Podlasiu jakoś nie zaciekawię z cielaczkami no i te ceny jak z kosmosu doradźcie mi bo już sam nie wiem a nie chce wtopić grubej kasy z góry dzięki.

artek27    8

Dzisiaj rozmawialem ze znajomym latem kupil 18szt z Litwy dostaly zapalenia pluc i 8 mu padlo.
Dzisiaj rozmawialem ze znajomym latem kupil 18szt z Litwy dostaly zapalenia pluc i 8 mu padlo.

mezmerize    0
Napisano (edytowany)

Myśle o zakupie zwierząt z Litwy. Jak wyglada obecnie zdrowotnosc zwierząt sprowadzanych z tego kraju? Warto? 

Edytowano przez mezmerize

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez krycha0090
      Chciałbym kupić cielaki po 500zł z firmy dampol i czy macie jakieś opinie o nich i czy mają zdrowe i ładne cielaki.Dzwoniłem do nich i przez telefon wszystko jest ładne.
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
    • Przez KlaudiaRolniczka
      Mam zamiar pobudować oborę na 15 sztuk byków mięsnych interesuje mnie czy lepiej jest trzymać na uwięzi czy luzem i czy jak będą luzem to nie będą się bodły ?

• Przez piotrekbial1
      witam
      mam wolne pomieszczenie kiedyś stały tam krowy. Chciałbym w tym pomieszczeniu hodować byki, na początku miały one chodzić luzem ale jak poczytałem co te wariaty mogą zrobić to się trochę zniechęciłem do tej wolnostanowiskowej
      Powiedzcie mi czy byki chodzące luzem nie będą się atakowały wzajemnie czy nie będzie problemu z podściełaniem i przeganianiem ?
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.