Polecane posty

norbi9032    5

Witam czy może ma ktoś aktualny cennik maszyn firmy "GRANO".

Szczególnie interesuje mnie agregat talerzowy shark 3m bez hydropaku z wałem pakera lub rurowym na talerzach 560.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikcom20    190

też jestem zainteresowany tym agregatem jak by ktoś znał cennik wraz z opcjami wałów to poproszę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Popatrzcie na allegro, są sprzedawcy którzy podają dokładne cenniki wyposażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez stiwi6
      Wiatm
       
      Zakupiłem agregat talerzowy z tej firmy i z tąd oytanie do posiadaczy takiego sprzetu. Moj agregat wziąłem z talerzami 610 mm i zauważyłem że skrajne talerze sa 560 mm czy jest to noramle przy takiej konfiguracji ?
    • Przez Lukasz82
      http://armasz.pl/maszyny/agregaty_talerzowe/agregaty_talerzowe.html
    • Przez kondziu123
      Witam, planuje zakup agregatu talerzowego i zastanawiam się który wybrać, w wyposażeniu musi być hydropak, boczne ekran i najprawdopodobniej wal packera. Nie chcę kupić badziewia ale też nie chcę wydać zbyt dużo kasy. Zastanawiam się nad kilkoma markami akpil -gepard, grano system-shark i mandam--tal-c. Jakie macie opinie na temat tych agregatów? Pozdrawiam
    • Przez ZELKOW
      Cześć mam pytanie do użytkowników agregatów uprawowo siewnym, bo mam zagwostkę jakiej firmy agregat uprawowo siewny talerzowy wybrać , szukam 3 metrowego agregatu do ciągnika 150KM , chce przeznaczyć +-70tys nie wiem czy kupię używany czy może jakiś nowy oczekuję na wasze opinie jakiej firmy najlepiej wybrać
    • Przez maciek21
      Szukam agregatu talerzowego do case farmall 95a z chydropakiem i zastanawiam się nad grano albo nad staltecha jeden kosztuje 14500 a drugi 12400 który według Was będzie lepszy szerokość 2,7 albo 3m
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj