mati224

Miniładowarka BOBCAT - na co zwracać uwagę przy zakupie :)

Polecane posty

mati224    0

Witam wszystkich. Czy ktoś z was ma miniładowarkę ze sterowaniem burtowym i mógłby mi powiedzieć co i jak należy sprawdzać przy zakupie tego sprzętu. Głównie by była wykorzystywana do przywożenia bel ,do obornika z obory na płytę i do lekkich prac w gospodarstwie. Głównie chodzi o to jak sprawdzić czy ten sprzęt jest w miarę dobry. Z góry dziękuję za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo36    5

Ja miałbym nawet taką do sprzedania :) Przede wszystkim sprawdzasz jak jeździ abyś potem się niemile nie rozczarował bo naprawa trochę może kosztować, koła muszą mielić bez żadnego problemu i tak samo maszyna musi się z łatwością obracać nawet na wolnych obrotach (zależy jaki będzie miała silnik bo jeśli mały to zadusi). O silniku nie będę pisał bo to wiadomo co i jak, natomiast hydraulikę najlepiej jest dobrze rozgrzać i sprawdzić czy czasem się jej nie pogorszy. Jakiej dużej szukasz i jaki silnik, jakie lata?

post-21593-0-62199300-1452893433_thumb.jpg

Edytowano przez pawlo36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URSUS16    278

Jaki model chcialbys kupić? Co do sprawdzenia to pompy napędowe np podjechac pod ściane i sprawdzic czy koła sie beda krecic w miejscu. Silnik czy nie stuka nie puka nie dymi. W zależności od modelu można odchylic kabine do tylu. Widac wtedy pompy i połączenie między nimi, a silnikiem. Proponuje tam zobaczyc czy nie ma luzów. Najlepiej kup cos nie malowanego w oryginalnym stanie. Mój bobcat to model 543

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati224    0

pawlo36 szukam właśnie czegoś takiego jak Twoja mógłbyś mi coś więcej o niej powiedzieć ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrowiktor    35

Witam ! Przyłączam się do tematu chodzi mi o to jaki model Bobcata jest najmniejszy. Żeby zmieścił się 1 x 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitasnk    0

Witam. Kolego napisz ile chcesz za tą ładowarkę. Szukam czegoś takiego tylko zeby miała szerokość 110cm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo36    5

Jak dostanę 33 to sprzedam, ona ma szerokość 90cm na wąskich kołach a 110cm na szerokich, mam do niej łyżkę 110cm lub 90cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati224    0

Pawlo ja kupiłem oryginalnego bobcata 853 to jest na prawdę niezła maszyna 4cylindry isuzu i dałem 29 tyś więc myślę że troszkę dużo cenisz oglądałem podobną jak Twoja marki BELLE i gościu chciał 17 ale bobcat a to to jest nieporównanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo36    5

Który masz rok kolego?

 

Każdy ceni jak uważa ale weź kolego pod uwagę rok 2008 do tego dwie łyżki, krokodyl i dwa komplety kół, znajdz mi taką taniej to stawiam flaszkę, jeszcze tak chodzącą jak moja bo nieraz cena jak dobra ale chodzi jak chodzi, już to przerabiałem, albo nagrzeje się i du... :P

 

Twój jest większy a te większe nieraz są tańsze niż te małe, ten BELLE to tak jak mówisz bez porównania i napewno też był starszy a wtedy parametry hydrauliki masz też bez porównania bo od 2006 roku były większe wydajność, tym się chcę pracować. A cofając się jeszcze dalej do silników dwucylindrowych a co gorsza do benzyny to już szkoda gadać a zaś ludzie mówią bo tam jest za 15, tylko pojeździć jedną i drugą to niebo a ziemia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Damiano604
      Witam, mam problem z ładowarką JCB 536-70 Agri. Po naprawie siłownika skrętu przedniej osi, przednie koła nie chcą skręcać w prawo. Przed rozebraniem miałem 4 koła przekręcone w prawym kierunku (tylne w lewo, przednie w prawo). Po założeniu siłownika tylne były na maksa w lewo a przednie po wpływem powietrza poszły w lewo i teraz jest jakby psi chód tylko ze nie można kręcić w prawo. Luzowałem węże aby wyszło powietrze, niby wyszło bo teraz już leci sam olej ale przednie koła nie chcą ruszyć w prawo, jedynie na lewarku jak podniosę to na zgaszonej przekręcę po podniesieniu ale gdy odpalę to idą lewo. Może ktoś coś podpowie. Pozdrawiam!
    • Przez Zetroll
      Witam mam problem z mini ładowarką bobcat 443 gdy chcę skręcić czy w lewo czy prawo hydraulika głośno pracuje podczas jazdy na wprost jest wszystko w porządku i gdy unoszę ramię czy na pusto czy z załadunkiem to przerywa .Czy ktoś z użytkowników miał podobny przypadek.
    • Przez karol2306
      Witam
      Mam problem z merlo. Według specyfikacji podnosi max 3,5t lecz ciężko podnieść 1,5 t.
      Wszystkie inne funkcje działają poprawnie.
       Gdzie szukać przyczyny???
      Gdzie znajduje sie zawór przeciążeniowy?? Podejrzewam ze trzeba go podkręcic
    • Przez Huzi
      Witam mam problem w clas scorpion 7044 z wysuwem mianowicie cały czas świecą się diody od przeciążenie i piszcza nie można wysunąć ramienia . Nie wiem dokładnie czy czujnik ten jest na tylnej osi przykrecony dwoma opaskami to to , odlaczylem go i dalej to samo 
    • Przez 22krystianek22
      Witam wymieniał ktoś pasek wentylatora w  manitou ? Podpowie ktoś jak go przelozyc ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj