News
mati224

Miniładowarka BOBCAT - na co zwracać uwagę przy zakupie :)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mati224    0

Witam wszystkich. Czy ktoś z was ma miniładowarkę ze sterowaniem burtowym i mógłby mi powiedzieć co i jak należy sprawdzać przy zakupie tego sprzętu. Głównie by była wykorzystywana do przywożenia bel ,do obornika z obory na płytę i do lekkich prac w gospodarstwie. Głównie chodzi o to jak sprawdzić czy ten sprzęt jest w miarę dobry. Z góry dziękuję za pomoc ;)

pawlo36    5

Ja miałbym nawet taką do sprzedania :) Przede wszystkim sprawdzasz jak jeździ abyś potem się niemile nie rozczarował bo naprawa trochę może kosztować, koła muszą mielić bez żadnego problemu i tak samo maszyna musi się z łatwością obracać nawet na wolnych obrotach (zależy jaki będzie miała silnik bo jeśli mały to zadusi). O silniku nie będę pisał bo to wiadomo co i jak, natomiast hydraulikę najlepiej jest dobrze rozgrzać i sprawdzić czy czasem się jej nie pogorszy. Jakiej dużej szukasz i jaki silnik, jakie lata?

post-21593-0-62199300-1452893433_thumb.jpg

Edytowano przez pawlo36

URSUS16    255

Jaki model chcialbys kupić? Co do sprawdzenia to pompy napędowe np podjechac pod ściane i sprawdzic czy koła sie beda krecic w miejscu. Silnik czy nie stuka nie puka nie dymi. W zależności od modelu można odchylic kabine do tylu. Widac wtedy pompy i połączenie między nimi, a silnikiem. Proponuje tam zobaczyc czy nie ma luzów. Najlepiej kup cos nie malowanego w oryginalnym stanie. Mój bobcat to model 543

Wiadomość z agroFakt.pl

Banitasnk    0

Witam. Kolego napisz ile chcesz za tą ładowarkę. Szukam czegoś takiego tylko zeby miała szerokość 110cm. 

pawlo36    5

Jak dostanę 33 to sprzedam, ona ma szerokość 90cm na wąskich kołach a 110cm na szerokich, mam do niej łyżkę 110cm lub 90cm

mati224    0

Pawlo ja kupiłem oryginalnego bobcata 853 to jest na prawdę niezła maszyna 4cylindry isuzu i dałem 29 tyś więc myślę że troszkę dużo cenisz oglądałem podobną jak Twoja marki BELLE i gościu chciał 17 ale bobcat a to to jest nieporównanie ;)

pawlo36    5

Który masz rok kolego?

Każdy ceni jak uważa ale weź kolego pod uwagę rok 2008 do tego dwie łyżki, krokodyl i dwa komplety kół, znajdz mi taką taniej to stawiam flaszkę, jeszcze tak chodzącą jak moja bo nieraz cena jak dobra ale chodzi jak chodzi, już to przerabiałem, albo nagrzeje się i du... :P

Twój jest większy a te większe nieraz są tańsze niż te małe, ten BELLE to tak jak mówisz bez porównania i napewno też był starszy a wtedy parametry hydrauliki masz też bez porównania bo od 2006 roku były większe wydajność, tym się chcę pracować. A cofając się jeszcze dalej do silników dwucylindrowych a co gorsza do benzyny to już szkoda gadać a zaś ludzie mówią bo tam jest za 15, tylko pojeździć jedną i drugą to niebo a ziemia :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez wpz
      Witam posiadaczy ładowarek jcb.Poda mi ktoś jakie są zalecane oleje i pojemności od mostów poprzez hydraulikę i na silniku kończąc w modelu jcb 536-60 agri rok 2011 silnik jcb 444.Z góry dziękuję za pomoc.
    • Przez kotwczapce
      Witam. Szukam pomocy jak rozmontować ramię teleskopu 30.9 (trzyczęściowe). Mam wyciek i nie mogę go namierzyć. Nie mogę znaleźć przedniego mocowania siłownika.
    • Przez matijas67
      Witam 
      Kupiłem ładowarkę teleskopowa New Holland LM 430 
      Nie wiem jak to w końcu jest bo słyszałem różne opinie, jak to w końcu jest?
      jak to jest czy na zgaszonym silniku jak jest teleskop w górze ( nie na maxa opuszczony) to nie cierpią tłoki? Mi chodzi żeby się nie wyrabialo nic niepotrzebnie.
      Jaka jest wasza opinia na ten temat ? 
    • Przez marcinexxx
      Witam, mam problem z tulejami chyba są (mosiężne) w górnej części sworznia zwrotnicy. Ma ktoś może katalog do Kramer 112sl?
    • Przez matijas67
      Witam 
      Kupiłem wczoraj ładowarkę teleskopowa New Holland LM 430 rok 2001 
      Sprzedający mówi że olej powinien być zmieniony, Ale on wie tylko ze tam jest jeszcze czerwony olej( ładowarka z Francji sprowadzona) A nie wie jaki dokładnie tam olej jest

Jest to olej do skrzyni i hydrauliki (hydrauliczno-przekladniowy)
      1. Wie ktoś jaki olej mogę tam dolać ? Gość mówił że olej fusche mogę dolać Ale chce się poradzić jeszcze
      2. Może lepiej wylać i zalać nowym ? Tylko jakim

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.