Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
KrzysztofWo    0

Witam, wpadl mi w oko taki ciagnik i chcialbym zapytac posiadaczy o jego wady i zalety (slyszalem pare niepochlebnych opinii o skrzyni biegow, nie wiem czy to prawda). Ciagnik potrzebny na 30 ha, do pracy z agregatem uprawowo- siewnym i 4 obracana z walem cambela podwojnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek1977    1

Jeśli miałbym polecić coś z Same to Laser 130 zero elektronki niezłe skrzynie 24/12 przyzwoite spalanie silnik chłodzony powietrzem ewentualnie Lamborghini chłodzony płynem a reszta to samo co Same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel2793    0

ciągnik godny polecenia, własnie jedynym mankamentem jest to że przy zakupie trzeba szczególną uwagę poświecić skrzyni, ponieważ poprzednik mógł nie dbać o poziom oleju lub o jego wymianie. Silnik bardzo dobry, udźwig spory, małe spalanie, idzie jak czołg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, wpadl mi w oko taki ciagnik i chcialbym zapytac posiadaczy o jego wady i zalety (slyszalem pare niepochlebnych opinii o skrzyni biegow, nie wiem czy to prawda). Ciagnik potrzebny na 30 ha, do pracy z agregatem uprawowo- siewnym i 4 obracana z walem cambela podwojnym.

Witam posiadam sama titana 145 już od 7 lat nic w nim nie robiłem przez ten czas oprucz zmian olejów. Ciągnik naprawde rakieta,9 biegów przełanczanych pod obciążeniem bajeczka.Myśle o zmianie na większy też same. Jak ktoś by chciał go kupić albo sprzedać coś większego to dajcie znać.na mariusz-ewelina@wp.pl

Edytowano przez MariuszSzwarc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj