piotrekbial1

odpowiedzi egzaminu zawodowego r16 rok 2016

Polecane posty

nikemen02    0

dzięki Patryk1222 :-) zdane


wydaje mi się ze w 15 poprawna jest A. Przez 3 miesiace nie mozesz stosowac nawozow naturalnych na polu, wiec musisz je skladowac i zawsze dodaje sie miesiac zapasu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Trzeba czytać dokładnie sam tego nie zrobiłem i mam...0pkt

Poza OSN są 4 miesiące regulują to przepisy wiedziałem a co innego zaznaczyłem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowaczek96    3

wyniki 30 marca :) ja też zastanawiam sie nad rozwiązaniem tego zadania :) osobiscie liczyłem 625x30x dzienna dawka, i chyba tak powino być to policzone bo 625 to roczny obrót wieć to mnożenie przez 4 jest nie potrzebne no i wyszło jesli dobrze pamiętam 274kg czy jakoś tak a to dość realny wynik na 72kg przyrostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergusonki    37

Witam, Panowie z tego co brat mi mówił o tym zadaniu to nie stety większość z was się myli, otóż odnośnie drugiej tabelki:
-nie mnozymy tam nic razy 4 bo mamy cało roczny stan (625szt)
-tam gdzie trzeba było wpisać ile jedzą pisało SREDNIE DZIENNE ZPOZYCIE NA 1 TUCZNIKA W KG więc także Ci którzy wpisali 2,3 i 2,9 (o ile sum nie pomyliłem) mają źle gdyż jak wyżej było napisane SREDNI A więc trzeba było wpisać to co wcześniej sami liczyliscie ;)
Z tego co rozmawialem ze zdajacymi to ¾ zrobiło to źle ;/ więc pewnie to był chwyt :D


Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikemen02    0

O ile dobrze pamietam, to tam trzeba bylo wpisać średnie dzienne zużycie paszy w pierwszej mieszane, a później średnie dzienne zużycie paszy w drugiej mieszance, a nie średnie ogólne zużycie. Dlatego myslę, że 2.3 i 2.9 jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radziowlkp    3

hehe średnie zużycie wydaje mi sie ze raczej powinno byc 2,3 i 2,9  ponieważ w tych dwóch mieszankach jest inny skład zboża i białka a tuczniki nie dostaja tej samej paszy na cały okres tuczu tylko inna  gdyby była jedna mieszanka to wtedy można by wziaść średnia  2,7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergusonki    37

No nie wiem, tak znajomy od pr. Roślinnej mówił, bo tam pisało "średnie dzienne..." A w zalacznikach podane te 2,3 i 2,9 to nie była średnie tylko właściwe zużycie, Ale nie wiem okaże się już nie długo :D


Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil1996    18

2.3 i 2.9 to są średnie dzienne mieszanki dla 1 i 2 tuczu a 2.7 to się do ogółu odnosiło jako średnia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pavel5870    0

Panowie wiecie moze ile w r.16 praktycznym wyszło hektarów trawy??

 

18ha

macie może gdzieś pytania R.16-X-16.05, czyli testu r16 sprzed tygodnia????

 

Jest już ten test na egzaminzawodowy.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez samia
      Cześć! Ktoś zapisany na egzamin w czerwcu w Radomsku? Słyszeliście jak taki praktyczny wgląda? Ile pytań, poziom trudności? Da się zdać? Pozdrawiam! 
    • Przez PeppeRoni
      Witam, widzę często posty z pytaniami o praktyki i staże. Jeśli ktoś ma taki problem, to pamiętajcie, że takie oferty są dostępne też na stronie serwisu pracy gowork.pl. Warto zaglądać, bo naprawdę sporo ciekawych propozycji można znaleźć.
    • Przez sandrii
      jakie są roserzenia w technikum rolniczym w naklu śląskim?
    • Przez Kondrado18
      Kat-T mam pytanie jezeli chodzi o egzamin czy znacie przypadki wsrod osob przystepujacych do egzaminu bo mam stres przed egzaminem zalozmy ze jakis starszy pan ma jazdy na ciagniku ktory zapala sie inaczej a zdaje na takim ktory zapala sie inaczej i do tego dochodzi stres wiec stad moje pytanie myslicie ze na egzaminach zdarzaly sie przypadki ze ktos nie byl w stanie uruchomic ciagnika z gory przepraszam za bledy w pisowni ale na klawiaturze nie moge zrobic polskich znakow
    • Przez Koralina
      Czym trzeba rozpocząć uprawki przedsiewne?
      Orką siewną czy talerzowaniem?
      A może bronowaniem czy włókowaniem?
      Choć te 2 z dołu odrzucam. Potrzebuję wiedzieć tego na jutro do szkoły. Jestem nowa w rolnictwie a sprawy orek mi nie specjalnie wchodzą do głowy. Tata mi tłumaczył ale on by postawił na talerzowanie, a ja wyczytałam na już kilku forach, że to orka. Sama już nie wiem.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj