Dewro

Kolektor wydechowy 7745 Turbo

Polecane posty

Dewro    20

Witam

Kolektor wydechowy w Zetorze jest w kiepskim stanie i chciałbym go wymienić. Był parę razy spawany ale po niedługim czasie znowu pękał. Niestety nigdzie nie mogę znaleźć tego kolektora (nawet w google) Dzwoniłem na traktorowe złomy ale też nie mają. Może ktoś wie gdzie jeszcze powinienem szukać?

Zetor jest z 89r. więc turbo jest bliżej kabiny, a kolektor wygląda tak

post-9638-0-97044600-1452778555_thumb.jpg

Zetor 7745 Turbo
Ursus C-355

Dewro    20

Widziałem ten kolektor, on nie będzie pasować.

Zetor 7745 Turbo
Ursus C-355

Wiadomość z agroFakt.pl

Dewro    20

No właśnie, i tu jest największy problem.

Zetor 7745 Turbo
Ursus C-355

Zetrek    0

Cześć, i jak rozwiazales problem zmęczonego kolektora wydechowego  ? Mój tez wymaga interwencji lecz nie mogę znaleźć takiego.

jacus    544

przez 4 lata juz zdazyl odpoczac 😂, przeciez to jest solidny kawal zeliwa-jak udalo sie go wam rozwalic ??

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Dewro    20

Mój kolektor ktoś już spawał, na spawach i w ich okolicach pojawiły się kolejne pęknięcia.

Zetor 7745 Turbo
Ursus C-355

jacus    544

ja mam ten w masce to jest upierdliwe ciagle sciagac i myslalem zamienic na taki z boku, ciekawe czy sie da ???

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez robadas78
      Witam. Mój Zetor 5011 jak postoi kilka godzin to nie zapali bez podpompowania pomką. Muszę pompować kilkadziesiąt razy i w ostojniku widać ubytki paliwa i powietrze.
    • Przez damian350z
      Witam. Mam taki problem otóż Zetor wali olejem z odmy, dodam że w transporcie jak zrobię nim 40 km to około 1l wyrzuci, problemy zaczynają się największe gdy dostanie gazu powyżej 2000 obrotów czy w transporcie czy pracach polowych to się leje. na zimnym po odpaleniu ciśnienie oleju około 3-4 bar, na rozgrzanym przy około 500 obr/min cisnienie wynosiło około 1, w pracy 2-3 bary obroty do 2000. Co poradzicie jeździć tak czy remont ? A jak remont to czy pierścienie, tuleje i panewki czy coś jeszcze ? a dodam że siłę ma.
    • Przez m3tysek
      Witam, dwie głowice są wilgotne na wydechu albo olej lub paliwo wymienione pierścienie i tuleje dotarły głowice po remoncie nowe wtryskiwacze, została tylko stara pompa. Głowice 1czeska 2 Chełmna i tu jest zagadka gdzie nie przykrece głowicy czeskiej jest sucha tylko w zamiennik jest mokry, nie mam pojęcia dlaczego poprzedni właściciel zamienił głowice. Pompą wtryskową też przyspieszałem i opóźnialem zapłon nic to nie daję, wtryskiwacze dwa podtoczone żeby były głębiej nic nie dało już brak pomysłu

• Przez dragonmt852
      Witam, czy króciec wtryskiwacza z C360 będzie pasował do wtryskiwacza do zetora 7211?
    • Przez Matin2o
      Witam mam problem zrobiłem remont generalny silnika w zetor 7211 i ciśnienie jest za niskie.Na wolnych obrotach i nierozgrzanym silniku wynosi 2 atm,a na większych obrotach i nierozgrzanym silniku 3,5 atm.Mam zamiar wymienić bąka na wymienny filtr oleju, czy to coś da?Mam nowy licznik.Co zrobić aby ciśnienie było większe?

P.S 
      Jakie powinno byc ciśnienie?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj