soltys48

Ceny ciągników 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kris94    23

Może katalogowo i bez uwzględnienia obecnych promocji ( około 25 tyś brutto na starcie przy tym modelu) tyle wychodzi ale dziwne że na targach nie chwalili się tą promocją bo z tego co wiem to jest oficjalna i obowiązuje na całą sieć w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Okolice Konina, woj. Wlkp.

Ogólnie czekam za decyzją z MR 2015 bo miałem brać maszyny ale chyba zmienie wniosek na ciągnik bo do maszyn nie będę miał ciągnika ale z drugiej strony nie wiem czy nie lepiej wziąść ciągnik na MGR.

Kolego jak byś rozmawiał ze znajomym to zapytaj się jaka różnica w cenach HSX 110 i HSX 120. dzięki

z tego co ja sie orientuje to jakieś 4-5 tys netto. tylko ciekawe jaką moc będziesz mógł wziąć jeśli chcesz brać na jakieś dofinansowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck00    207

Mimo wszystko wole zetory może wykonczenie nie za cudowne ale prosty ciągnik i nie obawiam sie o ceny zamiennych czesci,Mam fortere czarną 135 z bogatym wyposarzeniem i nie ustepuje zachodnim napewno,przyciemniane szyby,fotel pneumatyczny,podgrzewane lusterka itd.i ta charaktersystyczna praca silnika zetorowskiego hehe,bo te nowe to już na deutza sercu a niedawno słyszałem ze właśnie NH i DUZ mają zawyzane moce silika.....

 

Tylko, że masa Zetora jest znacznie niższa od zachodnich np Zetor 135HSX a Valtra n123 - naprawdę widoczna różnica. I opowiadał mi to sprzedawca, który ma na placu obie te marki. Zależy do czego jeszcze ciągnik ma być wykorzystany, ale do Zetora już dawno straciłem zaufanie - zbyt wiele negatywnych opinii w okolicy.


Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xzibit0000    14

z tego co ja sie orientuje to jakieś 4-5 tys netto. tylko ciekawe jaką moc będziesz mógł wziąć jeśli chcesz brać na jakieś dofinansowania

finansowanie prawdopodobnie dostane bo zawsze było że pisało się uzasadnienie dlaczego taki duży i zawsze przechodziło.

 

Co do kolegi chuck00, ciągnik by pracował przy pługu najwięcej, ale również np. przy kosiarkach lub pracy z turem. co do opini to słyszałem jedynie że dużo palą ale są i tacy co mówią ze to nie prawda i nie palą beczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlakacZ    16

Do Kosiarki jak dużo to Zetora wywal, spali w ciul, ale Valtra MF spalą mniej ;)
Ale też ceny idą w górę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje na szybko ceny maszyn w przedziale 120 130 km różnych marek. Z góry dziękuję

 

Zetor HSx 130 (127 kM) za jakieś 230 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nobeq    6

John Deere 6120M:

- skrzynia AutoQuadPlus 22/22

- pompa hydrauliczna 114l/min

- 3 zawory hydrauliczne

- koła tył 520/70R38, przód 420/70/R24

- TLS - amortyzacja przedniej osi

- iTec Basic

 

Ofertę jaką otrzymałem bez obniżek to 248 tys netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fugeo    281

Orientuje się ktoś w jakiej cenie jest:

 

Case IH Maxxum 120 Multicontroller + TUZ z WOM

Claas Arion 420 CIS + TUZ z WOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris94    23

T4.95 około 155 tyś

T5.95 około 170-175 tyś

Przybliżone ceny netto w podstawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arekc763    0

Jd 5075m i 5080g 150 netto

wyposażenie średnie: klima, fotel deluxe, Elektro-hydraulicznie uruchamiany

540 / 540E obr./min, Mechaniczne zewnętrzne sterowanie
TUZ, 
ładowacz h240 25 netto
h260 29 netto
co sądzicie?
zna ktoś cenę t4.75 w podstawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek81ja    13

new holland t7 175 w nowej wersji, miękka oś, skrzynia power comand, klima i 4 pary hydrauliki 315tys cena bez neocjacji gdy bym zamawiał dziś to za 295tys do zabrania.

Edytowano przez tomek81ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

Deutz Fahr 6140 (6cyl. 130km)- miękka oś, przedni tuz, opony tył 600 itd. reszta standard; 280tys. netto do negocjacji

 

Claas Arion 450 (4cyl. 128km)- miękka oś, przedni tuz, opony tył 600 przód 480, 3 pary gniazd hydr., amortyzacja kabiny, kabina standard (wersja cis), pompa 110l, quadractiv (automatyka skrzyni); 269tys. netto do neg. 

 

John Deere 6130M (4cyl. 130km)- miękka oś, przedni tuz, opony t. 600 p.480, 4 pary gniazd hydr., pompa 114l, skrzynia AQ 24X24 ECO, jakieś tam automatyczne śrubunki przy ramionach podnośnika, siedzenie pasażera (nawet to nie jest w standardzie); 279tys netto do neg.

 

Case Maxxum 130 CVX (4cyl. 131km)- miękka oś, przedni tuz, mocniejszy podnośnik 4 pary wyjść hydr., amortyzacja kabiny, 5x EHR w tym 2 między osiowe (ale o co z tym chodzi to i tak nie zrozumiałem :lol: )i reszta wszystko w standardzie gdzie standard to podłokietnik z monitorem (można zrezygnować z monitora), zarządzenie na uwrociach itd. gdzie w innych markach trzeba dopłacić za to <_< 279tys. netto do neg 

 

New Holland t6.160 ac (tj. case wyżej) 282tys. do neg.

 

I co tu wybrać  <_< ??? Bezstopniowa   czy pełna zmian czy na zakresach???????????

Edytowano przez macin87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris94    23

Znacie może ceny najmniejszych ciągników marki Claas ? Coś w okolicach 75-80KM bo akurat z tą marką mam problem ze znalezieniem orientacyjnych cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj