soltys48

Ceny ciągników 2016

Polecane posty

arturektdi    5


Cenowo jak oceniasz tego DF'a? Czy w tych pieniądzach dostane coś lepszego?[/quote
Sam stoje przed podobnym wyborem i czym więcej czytam tym bardziej jestem niezdecydowany!!!

john deere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek8x    1

Ursus C380 + klima + tur + osprzęt tura = 128 tyś brutto. Tak powiedział mi diler z kielc. Zetor Major 80 z dodatkowymi obciążnikami 140tyś brutto. Dziś pytałem.

Edytowano przez piotrek8x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal-12    1

Koledzy mam oferte na johna 6090mc za 210 netto dla mnie troche drogo co możecie doradzić podobnego mocą i gabarytowo?

 

Polecam Zetora proxime 100 lub Kubote 9960 lub 100 GX jeżeli ma być ciężki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19702

Ursus C380 + klima + tur + osprzęt tura = 128 tyś brutto. Tak powiedział mi diler z kielc. Zetor Major 80 z dodatkowymi obciążnikami 140tyś brutto. Dziś pytałem.

coś tanio ten ursus jaki przy nim tur??Jaki osprzęt???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marco82    35

ursus i zetor to plastik z kubków po lodach.... Jeżeli ma być konkretny ciągnik na miarę dawniejszej c-360 to coś z MF JD I FENDT ewentualnie Class a reszta to tak sobie o wsi jeżdzić i szpan robić a nie robotę  polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moris7598    12

Koledzy mam oferte na johna 6090mc za 210 netto dla mnie troche drogo co możecie doradzić podobnego mocą i gabarytowo?

 

Kolega teraz zamawiał 6090 MC w podstawowej wersji 180 tys netto i odbiór w czerwcu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegi    0

TOME11 zmieści ale ubogo będzie. Na niezłym wypasie t 144( full amortyzacja, tuz, pakiet ledy, opony treleborg, balast 1t, 3 pary wyjść, skrzynia active) ok 320- 340k netto. Za versu dopłata ok 10k- jeśli dobrze pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturektdi    5

Kolega teraz zamawiał 6090 MC w podstawowej wersji 180 tys netto i odbiór w czerwcu

No i taka cena mi się podoba:) contraktus Białystok 200 netto oni też trochę przechowoluja z cenami. Ale JD nie ma rejonizacji więc kolego podpowiedz gdzie takie dozniesienia ceny :)

john deere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welwos29    14

TOME11 zmieści ale ubogo będzie. Na niezłym wypasie t 144( full amortyzacja, tuz, pakiet ledy, opony treleborg, balast 1t, 3 pary wyjść, skrzynia active) ok 320- 340k netto. Za versu dopłata ok 10k- jeśli dobrze pamietam.

nie ma czegoś takiego jak skrzynia active  :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlakacZ    16

Kolego w Nowych Valtrach Masz Do Wyboru 
N4: N104 - Hitech5 i nic więcej, to samo 114e i 124
N134, 154e i 174 mają : Active, Versu Direct i HiTech5
T4
T144,154,174e,194,214 Masz do wyboru każdą z 4 wersji, jedynie T234 nie może mieć  Direct

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matas22    0

Polecam Zetora proxime 100 lub Kubote 9960 lub 100 GX jeżeli ma być ciężki.

Znasz może cene tej kuboty? Myśle jeszcze nad nh t5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moris7598    12

No i taka cena mi się podoba:) contraktus Białystok 200 netto oni też trochę przechowoluja z cenami. Ale JD nie ma rejonizacji więc kolego podpowiedz gdzie takie dozniesienia ceny :)

 

Koło  Białej Podlaski w Cicibór Duży Agrotechnika ma takie ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

Znasz może cene tej kuboty? Myśle jeszcze nad nh t5.

na targach w zeszłym roku przedstawiciel powiedział 193 tys zł netto z amortyzacją osi i mówił że dorzuci tuza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal-12    1

Znasz może cene tej kuboty? Myśle jeszcze nad nh t5.

 

Za Kubote 110 GX chcieli 192 000 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lewy91    2

Witam. czy mógł by ktoś pomóc w wyborze ciągnika interesuje mnie moc 90-110 ciągnik miałby być głównym w gospodarstwie 25 ha myślę o case farmall 95u lub105u chyba że lepsza jest farmall u pro, deutz fahr 5100, NH t5 lub JD 5090mc wyposażenie: rewers elektrohydrauliczny, półbiegi nie wiem czy w tych modelach występuje amortyzowana oś dobrze by było. Może ktoś poda ceny tych modeli bo nie powiem zależy mi na gotówce a może ktoś poleci coś innego z góry dziękuję :)

 
Edytowano przez Lewy91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomuss17    12

ursus i zetor to plastik z kubków po lodach.... Jeżeli ma być konkretny ciągnik na miarę dawniejszej c-360 to coś z MF JD I FENDT ewentualnie Class a reszta to tak sobie o wsi jeżdzić i szpan robić a nie robotę polu

kolego a powiedz mi który z tych ciągników zakleszcza sie tak jak ta 60-tka ??? każdy ma z nich coś komu sie coś nie podoba. MF byłby fajny gdyby pozostał na perkinsach JD robi wir w baku fendt sorki ale średnio 100000 zlotych netto więcej od poprzedników to ja bym nie dał a claas to tak naprawde jeszcze nie wiadomo co to, może i ma coś z renault ale z claasa to tylko kombajny sieczkarnie i prasy. Zadna obecnie produkowana maszyna nie wytrzymie 50lat tak jak ten ursus inna teraz jest polityka koncernów masz kupować następny albo słono bulić za naprawe taka moja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loik92    37

A active to nie to samo co hitech tylko na elektrozaworach i z oddzielnym zbiornikiem oleju na hydraulike zewnętrzna? No i wygląd trochę inny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marco82    35

kolego a powiedz mi który z tych ciągników zakleszcza sie tak jak ta 60-tka ??? każdy ma z nich coś komu sie coś nie podoba. MF byłby fajny gdyby pozostał na perkinsach JD robi wir w baku fendt sorki ale średnio 100000 zlotych netto więcej od poprzedników to ja bym nie dał a claas to tak naprawde jeszcze nie wiadomo co to, może i ma coś z renault ale z claasa to tylko kombajny sieczkarnie i prasy. Zadna obecnie produkowana maszyna nie wytrzymie 50lat tak jak ten ursus inna teraz jest polityka koncernów masz kupować następny albo słono bulić za naprawe taka moja opinia

 

No właśnie trochę się mylisz bo jak się zakleszczyła 60-tka to w 2 minuty naprawiłeś potrzebny był klucz bądz kombinerki. A w nowym jeżeli padnie skrzynia z rewersem elektrohydraulicznym to serwis ci to naprawi może w miesiąc jak trafisz na speców za 30 tyś.. Więc porównaj sobie te wszystkie aspekty i popatrz jak dawniej za 3 tyś dolarów robili z ruskiej stali maszyny.  Dawniej w moich okolicach  panowało powiedzenie że ciągnik dużo spali ale i dużo zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welwos29    14

A active to nie to samo co hitech tylko na elektrozaworach i z oddzielnym zbiornikiem oleju na hydraulike zewnętrzna? No i wygląd trochę inny :-)

w activie masz standardowo mechaniczne zawory, elektrozawory w opcji, tak samo jest  z podłokietnikiem valtra arm też jest w opcji. oddzielny zbiornik na olej hydrauliczny to standard w active i versu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gelorolnik    2

Panowie i Panie jakie polecicie ciągniki do 150 tys netto? jest szansa na jakiegoś john deere w podstawowej wersji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

Panowie i Panie jakie polecicie ciągniki do 150 tys netto? jest szansa na jakiegoś john deere w podstawowej wersji?

Kolego mam ofertę z dziś na New Hollanda T4.85 za 150 tys zł netto.

Wyposażenie :

 

-skrzynia dual command 24x24

-elektrohydrualiczne załączanie napędu i blokady mechanizmów rożnicowych

-mocniejsza pompa 64 l/min , pompa wspomagania 37 l/min

-3 pary wyjść hydraulicznych z tyłu

-(EDC) elektrycznie sterowanie pozycją tylnego TUZ

-klimatyzacja

-fotel penumatyczny

-siedzenie pasażera

-radio

-komplet halogenów

-lampa błyskowa

-szyberdach

-wycieraczka tylnej szyby

-dynamiczne błotniki przednie

-sterowanie podnośnikiem i WOM z błotnika

-WOM 540/540E

-przedni tuz

-koła 380/70 R24 480/70R34

-pneumatyka 1 i 2 obwodowa

-komplet zaczepów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marco82    35

ja dziś byłem w salonie  i diler JD zaproponował mi 220 tyś netto za 6095 mc. jeszcze go nie ma ale będzie miał adblue, Przedni tuz, opony  380/70 R24  tył 480/70R34  oraz 2 koguty . Wersja 6090 RC jest o 15 tyś większa. Jutro dostane oferte na 6090RC 6100RC ORAZ 6100 MC z największym dostępnym rozmiarem opon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj