soltys48

Ceny ciągników 2016

Polecane posty

Farmkeen    7
Napisano (edytowany)

John Deere 6105RC

Auto Quad Plus ECO 24/24, przednia oś amortyzowana, ogumienie 520/70 R38 tył, 480/70 R24 przód Michelin, pompa wielotłoczkowa 114l, 3 pary gniazd, przedni TUZ, 

cena za niego 253 tys netto.

Co myslicie o tej cenie ?

Edytowano przez Farmkeen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz121515    14

John Deere 6105RC

Auto Quad Plus ECO 24/24, przednia oś amortyzowana, ogumienie 520/70 R38 tył, 480/70 R24 przód Michelin, pompa wielotłoczkowa 114l, 3 pary gniazd, przedni TUZ,

cena za niego 253 tys netto.

Co myslicie o tej cenie ?

Dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7195

Masakra, 6110m za tyle wyrwiesz o klasę wyższy ciągnik. Valtra n104 będzie za tyle.


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Zna może ktoś cenę :

John Deera 6095MC 

Skrzynia 16/16 PQ 

Amortyzowana Oską ( TLS )

Przedni tuz bez wałka ( WOM ) bądź komplet obciążników :)

I oczywiście bardzo dobre ogumienie :P 

Pozdrawiam :D

Edytowano przez KrajewskiVideo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiekxy    134

Witam .czy cena 165 tys brutto za New Holland TD5.105 jest do przyjęcia?czy jeszcze się targować (klima,obciążniki przód,3 pary wyjśc hydr.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmkeen    7

Zna może ktoś cenę :

John Deera 6095MC

Skrzynia 16/16 PQ

Amortyzowana Oską ( TLS )

Przedni tuz bez wałka ( WOM ) bądź komplet obciążników :)

I oczywiście bardzo dobre ogumienie :P

Pozdrawiam :D

Takiego John Deera ale RC bo przy MC to ośki amortyzowanej nie dostaniesz to z wyposażeniem: skrzynia command quad plus eco, ośka, przedni tuz, oponami 520 tył 480 przód standardowa marka, bez obciążnika, pompa 114l oferowali za 275 tys netto do małej negocjacji, ale to przed podwyżką teraz na końcu stycznia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz121515    14

Takiego John Deera ale RC bo przy MC to ośki amortyzowanej nie dostaniesz to z wyposażeniem: skrzynia command quad plus eco, ośka, przedni tuz, oponami 520 tył 480 przód standardowa marka, bez obciążnika, pompa 114l oferowali za 275 tys netto do małej negocjacji, ale to przed podwyżką teraz na końcu stycznia. :)

O ja pier.... co jeden to ma lepsze ceny :D czyżby wzrost cen to efekt MGR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ja pier.... co jeden to ma lepsze ceny :D czyżby wzrost cen to efekt MGR.

Jak ośki nie dostanie zobaczcie sobie ten film. 

Prezentowany ciągnik jest za 225 tyś zł NETTO :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek81ja    13

O ja pier.... co jeden to ma lepsze ceny :D czyżby wzrost cen to efekt MGR.

No chyba tak. Przedstawiciele myślą że rolnik to frajer i że jak dostaje pieniądze z modernizacji to zapłaci każdą cenę za maszynę. Dwa tygodnie temu był u mnie przedstawiciel New Holland zapytałem o cenę nowego modelu T6 155 miękka oś, skrzynia EC, przedni tuz to powiedział że na tą chwilę 250 000 zł netto ale od lutego podwyżki tak więc najlepiej żebym się szybko decydował. Po jego słowach podziękowałem mu za odwiedziny i pożegnałem się z nim. Jak słyszę że ludzie T6 kupują w podobnym wyposażeniu za 220 netto to pytam skąd takie rozbieżności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek0987    13

Takiego John Deera ale RC bo przy MC to ośki amortyzowanej nie dostaniesz to z wyposażeniem: skrzynia command quad plus eco, ośka, przedni tuz, oponami 520 tył 480 przód standardowa marka, bez obciążnika, pompa 114l oferowali za 275 tys netto do małej negocjacji, ale to przed podwyżką teraz na końcu stycznia. :)

 

Jeżeli nie wiesz to nie wypowiadaj się. Normalnie do MC można brać TLS(amortyzowana przednia oś).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz121515    14

Jeżeli nie wiesz to nie wypowiadaj się. Normalnie do MC można brać TLS(amortyzowana przednia oś).

Dokładnie, widać to chociażby na filmiku, który zamieścił wcześniej jeden z kolegów. W wersji MC, opcja TLS nie była dostępny tylko na samym początku gdy weszły do produkcji, ale po pewnym czasie to zmienili i teraz jest w opcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmkeen    7

A to przepraszam ze wprowadzilem w błąd. Myślałem ze w nowych modelach nowych modelach nadal nie ma możliwości wziecia amortyzowanej osi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NH T4.95 skrzynia 24x24 klima, szerokie opony, rewers elektrohydrauliczny, komplet obciążników 145netto bez negocjacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamdres    3

a jak to jest z tymi nowymi zetorami z AdBlue od kiedy będą w sprzedaży i czy jest sens w to się pakować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daanny    33

wykonanie tych nowych coraz gorsze a cena coraz wyższa więc sam sobie odpowiedz czy jest sens :mellow:  ogólnie w grudniu sprzedano najwięcej nowych ciągników od kilku lat, więc dealerzy poczuli wiatr w żagle i zaraz ceny poszły w górę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrebski1    103

AdBlue jak AdBlue, ale DPF będzie i to myślę, że jest najgorszy problem. Byłem całkiem niedawno u dealera Zetora to na razie miał na placu same roczniki 2016. Następne już przyjdą z tymi ustrojstwami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Ale Zetor już od kilku lat ma DPF teraz tylko AdBlue mu dorzucą.

Swoją droga może ktoś zna już orientacyjną cene Majora HS?


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ceny valtr t144, t154, t174 z przednim tuzem i womem, amortyzowaną kabiną i przednią ośką w tradycyjnej skrzyni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A która wersja jest najlepsza jeśli chodzi o awaryjność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin1701    3

w t174 masz większy silnik a reszta podzespołów to raczej to samo. wiec i awaryjność nie powinna się różnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A wersja versu hitech itd? Która najlepiej pod tym względem wypada? Jakie potem koszty serwisu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj