soltys48

Ceny ciągników 2016

Polecane posty

zdzinek123    0

Ta cena 320 to juz cena po ostrych negocjacjach? Tez szukam traktora o podobnej mocy i JD nawet nie biore pod uwage tym bardziej w wersji M. A jakie Cb i interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869

Witam

Mam zamiar kupić ciągnik biorę pod uwagę Massey Ferguson 7714 essential lub John Deere 6155m oba są podobnej cenie na masseya bym miał 5 lat gwarancji i jej bez dpf

Chce poznać wasze opinie na ten temat który jest lepszy

Dodam że jestem z lubelskiego i cena wynosi koło 320 tys

 

kolego daruj sobie tą gwarancję. Tak na prawdę to masz 1 rok gwarancji na cały ciągnik w MF a 5 lat praktycznie chyba tylko na blok skrzyni bo tak naprawdę nic innego ona nie obejmuje. W Jd jest też na rok na cały ciągnik a na silnik masz 2 lata gwarancji


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrenalinaa    14

Panowie szukam nowego Ciagnika do sadu Bedzie robił może 100 Mth w roku Głównie bedzie ciagał Opryskiwacz i mulczer .Mysle o mocy 60-80 km na spokojnie da rade .Jakie byscie polecili Ciągniki ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maches    16

JD 6110m - 250tys netto 

6115mc   235 netto

ceny w podstawie bez negocjacji pytałem tylko zeby sie dowiedziec mniej wiecej ile to jest warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

Bo oni zawsze podają wysokie póki ktoś nie bedzie chciał kupić a poza tym warto odwiedzić kilku dilerow i trochę ich oszukać ze ktoś nam oferuje nizej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

JD 6110m - 250tys netto

6115mc 235 netto

ceny w podstawie bez negocjacji pytałem tylko zeby sie dowiedziec mniej wiecej ile to jest warte

Ceny z amrol drobin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasas12345    1

Deutz Fahr 5115.4 G zakupiony w grudniu 2016r cena-220tys. W cene wliczone tur z agromaszu + osprzet(łyżka ,krokodyl ,chwytak). Klima ,radio ,kogut itp takze w tej cenie. Skrzynia 4biegowa 1półbieg pod obciążeniem ,rewers elektrohydrauliczny ,funkcja S&G. I to chyba tyle z ważniejszych informacji o nim. Jak myślicie cena dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmkeen    7

Claas Arion 430 CIS za 248 tys netto.
Z opcji to amortyzacja osi i kabiny, 3 pary wyjsć, TUZ, hexashift

Co myślicie o tej cenie, duzo jeszcze z tego do urwania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kipus26    0

Gdzie taka dobra cena ? Mi za 410 praktycznie podstawa tylko amortyzacja osi   bez Cis ,tuz amortyzacji kabiny, 2 pary wyjść , QUADRISHIFT  chcieli 230 netto

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jumzd65m    13

zna ktoś cenę deutz fahr 5090.4 g ?

Cena z przednim tuzem i obciążnikami na tył netto to ok 135 tys Lubelska Savona, ciągnik czysty standard bez klimy i nawet bez szyberdachu :) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nemo1    3
Napisano (edytowany)

Claas Arion 430 CIS za 248 tys netto.

Z opcji to amortyzacja osi i kabiny, 3 pary wyjsć, TUZ, hexashift

 

Co myślicie o tej cenie, duzo jeszcze z tego do urwania ?

u mnie Claas Arion 430 za 235 tys netto

hydraulika 100l/min, guadrishift, 2 pary wyjść hydrauliki, wom 540/540e, sztywna oś, - wszystko standard

z opcji klimatyzacja fotel instruktora, tuz,

Moim zdaniem troszkę dużo. Muszę znaleźć jakiegoś odpowiednika w innej marce.

Edytowano przez nemo1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlakacZ    16

fotel instruktora to chyba to samo co pasażera mi się zdaje tylko tak piszą na umowach ale mogę się mylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlakacZ    16

widziałem zdjęcie nowego T5.100 i kupiony za 190netto ale o wyposażeniu nic nie wiem, było w "gorące zdjęcia" wcZoraj albo przedwczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj