soltys48

Ceny ciągników 2016

Polecane posty

Piters182    29

Kolego jak chcesz duży masywny ciągnik, a nie tak dużej mocy to Ci polecam Valtrę N93 lub 103, lub 103.4 4 cylindrach powinny być dość oszczędne i tyłu łatwo nie poderwiesz. A jak masz kasę to bierz N104, to już całkiem dzik duży. W innych markach 6 cylindrowe mają takie gabaryty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A cena w podstawach takich valtr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Oj tego nie wiem, musisz się pytać dilerów, ale myślę że N93 spokojnie później 200 netto powinieneś kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tractor560    3

n104 230 netto możnaby jeszcze urwać ale już troche bardziej bogactwo niż standard


New Holland wszędzie

Najlepszy będzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlakacZ    16

Wuja Kupil N103.4 3 pary wyjść reszta standard (duzo ma w standardzie) za 206netto w roku 2015 zamawiany u dealera jako nowy z fabryki i tur Quicke X56 z sipą 240 i krokodylem 180 metal technik chyba za 40k brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
machtomi    39

Kolego jak chcesz duży masywny ciągnik, a nie tak dużej mocy to Ci polecam Valtrę N93 lub 103, lub 103.4 4 cylindrach powinny być dość oszczędne i tyłu łatwo nie poderwiesz. A jak masz kasę to bierz N104, to już całkiem dzik duży. W innych markach 6 cylindrowe mają takie gabaryty.

Ile ta Valtra N103.4 ma mocy nominalnej (tej dla agencji)?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

New Holland t7.175 przedni tuz , 4 pary hydrauliki, amortyzowana os, światła Led, opony standard, skrzynia z nadbiegiem po wstępnych negocjacjach 284tys netto .

John Deere 6155m z tuz , tls, standard ogumienie, skrzynia 24/24 standard bez negocjacji 315tys netto katalogowo bez negocjacji

oba ciągniki podobna hydraulika 113l i 114l

ktoś ma lepsze oferty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

zna ktoś cenę JD 5090r w podstawie na skrzyni 24x24 ? i ile jest dopłaty za tls i skrzynie 16x16 ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztof1987    211

Witam. Interesuje mnie cena MF 5609 z jakimś dobrym turem. Bądź czy polecacie jakiś ciągnik do tura około 100km żeby ważył ponad 4tony, rewers elektro hydrauliczny, klima, w miarę szerokie koła, zwrotny, pneumatyka, no i żeby nie był jakimś wielkim smokiem na paliwo. :D ciągnik pracował by głównie przy ładowaczu i na łąkach oraz transporcie. Pozdrawiam i z góry dzięki.

I odrazu zapytam też cena mf 3630 nowego?

kolego ciągnik do ładowacza - kubota 100gx + ładowacz mx ze sterowaniem niskociśnieniowym do tego koła zalane płynem nie czepisz żadnych maszyn na tył i śmiało śmiga dodatkowo to sterowanie jest przystosowane do zmiany biegów na dźwigni sterowania ładowaczem czyli nie odrywasz prawej ręki i sterujesz ładowaczem i zmieniasz biegi poprostu super sprawa takie połączenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk    2

zna ktoś cenę JD 5090r w podstawie na skrzyni 24x24 ? i ile jest dopłaty za tls i skrzynie 16x16 ? 

 

kolego, w nowym 5090r, na razie tylko skrzynia 32/16  (8 połówek w czterech grupach)

za ośke ils ok 20 netto,

 

ciągnik się zaczyna gdzieś od 190 netto w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ichapl    1

Witam
Mam zamiar kupić ciągnik biorę pod uwagę Massey Ferguson 7714 essential lub John Deere 6155m oba są podobnej cenie na masseya bym miał 5 lat gwarancji i jej bez dpf
Chce poznać wasze opinie na ten temat który jest lepszy
Dodam że jestem z lubelskiego i cena wynosi koło 320 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrebski1    103

obie marki czołowe, ale każdy inny. Nie użytkowałem żadnego także nie będę się wymądrzał. Ja osobiście wybrałbym bez DPFa, bo dosyć, że musimy za to płacić to jeszcze nam może napsuć nerwów. Jednak czy ten argument wystarczy to nie wiem, niech inni się wypowiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rein    16

New Holland t7.175 przedni tuz , 4 pary hydrauliki, amortyzowana os, światła Led, opony standard, skrzynia z nadbiegiem po wstępnych negocjacjach 284tys netto .

John Deere 6155m z tuz , tls, standard ogumienie, skrzynia 24/24 standard bez negocjacji 315tys netto katalogowo bez negocjacji

oba ciągniki podobna hydraulika 113l i 114l

ktoś ma lepsze oferty?

 

To chyba muszę cię zatrudnić jako negocjatora,choć mój lokalny diler NH stwierdził że taka cena z tym wyposażeniem to bzdura chyba że ciągnik po pokazowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2079

Ja mama John z dpf i jak narazie nie mogę sie przyczepić do niego. Ciagnik uniwersalny to znaczy orka, uprawy i transport oraz dodatkowo praca z turem na małych obrotach typu obornik, karmienie ścielenie wiec codziennie chodzi kilka minut i filtr wypala sie raz na 100-110 godzin. Na podwórku wypala sie około półgodziny a w polu jak prałem i był dobrze obciążony to moze 10-15. Można wyłączyć i wypalanie zacznie sie od niwa po ponownym orychomiwniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7164

Te ceny jd mc i rc to jakaś abstrakcja. Valtra n104 wyjdzie pewnie podobnie.
Ma ktoś cenę 6110m? Jak dla mnie wolałbym adblue, "pozaustrojowe" w razie odlaczenia nie trzeba żadnych rur wstawiać. Jd teraz ma tylko adblue czy filtr i adblue?


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

Niestety, oba "dobrodziejstwa" są naraz w serii 6M, tak jak i w MC, RC.

Seria 6M może też mieć dwie turbosprężarki - jedna o stałej, druga o zmiennej geometrii łopatek. Do pracy to fajna sprawa - mniejsza tzw. "turbodziura", ale gdyby kiedyś coś - to do regeneracji będą jedna lub dwie naraz, jedna z pewnością droższa od drugiej.

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@reni ciągnik fabrycznie nowy, chce z Ciebie wyrwać kilkanaście tys to musi Ci cos powiedzieć..

Edytowano przez michalfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takiten    2

Słyszeliście coś o podwyżce cen w JD? Ma być od początku lutego coś koło 2.5% i nie wiem czy to tylko takie gadanie czy prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj