soltys48

Ceny ciągników 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Danioq202    14

Witam serdecznie. Czy ktoś się orientuje w jakiej cenie jest nowy lub taki z placu z 2016 r NEW HOLLAND T5 95 ? Z góry dzięki za info :-)

 

ze skrzynia 16x16 coś ok 195 tys zł netto , mówimy oczywiście o tej starszej serii Tier 4A 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrozon07    10

Dostałem ofertę na john deere'a 155r miękka oś, tuz, autoquad ecoshift, szerokie opony, elektrozawory, 4 pary wyjść hydraulicznych do oddania za 390 netto, jak myślicie dobra cena ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartos94    0

Zna może ktoś cenę John Deere 5085m, ehr, skrzynia 32/16, wałek 1000,obciążniki, zaczep automat i biegi pełzające?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takiten    2

30r 540, 42r 650, bez amortyzowanej kabiny 

 

to ja mniejsze opony bo 38r 650, reszta chyba tak jak u Ciebie, to zacenili  375 tys. Wiesz może ile liczą sobie za większe opony? Wybierałeś markę opon? Nie zastanawiasz się nad skrzynią Direct Drive?

Edytowano przez takiten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrozon07    10

Opony Michelin, większe koła niby są za taką samą cenę co normalne a za direct drive jeżeli się dobrze orientuje trzeba dopłacić 25-30 tyś, więc się nie zastanawiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    831

eh, ja nie wiem co Wy widzicie w tych jd.. nie twierdzę, że to złe ciągniki ale te ceny.... :o valtrę t144 z ośką i kabiną i tuzem i odzielnymi olejami można już kupić od ok 330netto, więc 'wypasić' ją jeszcze lepiej to chyba i tak wyjdzie taniej od jd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takiten    2

Opony Michelin, większe koła niby są za taką samą cenę co normalne a za direct drive jeżeli się dobrze orientuje trzeba dopłacić 25-30 tyś, więc się nie zastanawiałem.

 

czyli mówisz że felga 38 czy 42 to cena ta sama? za direct drive 19 tys dopłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

268 netto to 330 brutto za takiego jelonka? 6630 można było kupić za 250 netto, te ceny i statystyki sprzedaży, zaprzeczają prawu popytu i podaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marco82    35

Ta cena już jest dosyć fajna tylko jeszcze jaka skrzynia i koła??

 

  • skrzynia 24x24 PowerQuad Plus;
  • ogumienie przód 420/70R24;
  • ogumienie tył 480/70R38;

 

Ciągnik ma chodzić w międzyrzędziach więc jeszcze coś urwę na oponach bo wezmę mniejsze od tych podanych .Natomiast wiem że za full rozmiar trza dorzucić do tego 6 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takiten    2

eh, ja nie wiem co Wy widzicie w tych jd.. nie twierdzę, że to złe ciągniki ale te ceny.... :o valtrę t144 z ośką i kabiną i tuzem i odzielnymi olejami można już kupić od ok 330netto, więc 'wypasić' ją jeszcze lepiej to chyba i tak wyjdzie taniej od jd..

 

za 330 też można kupić 6155 tylko że M :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz121515    14

Zna może ktoś cenę John Deere 5085m, ehr, skrzynia 32/16, wałek 1000,obciążniki, zaczep automat i biegi pełzające?

Znajomemu jakieś 2 miesiące temu wyliczyli za 171tys. tylko chyba zaczep był zwykły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Witam. Interesuje mnie cena MF 5609 z jakimś dobrym turem. Bądź czy polecacie jakiś ciągnik do tura około 100km żeby ważył ponad 4tony, rewers elektro hydrauliczny, klima, w miarę szerokie koła, zwrotny, pneumatyka, no i żeby nie był jakimś wielkim smokiem na paliwo. :D ciągnik pracował by głównie przy ładowaczu i na łąkach oraz transporcie. Pozdrawiam i z góry dzięki.
I odrazu zapytam też cena mf 3630 nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliot    108

ważył ponad 4 tony był zwrotny i bedzie pracował na łokach ???? to po co ci ponad 4 tony???żeby szybciej go utopić?? Nierozumiem takich ludzi ,jak sie szuka ciągnika do tura to bardziej coś lekkiego bym ci polecił i małego ,ja w tym roku też miałem problem  z ciągnikiem pomocniczym ale poczytałem co tu chłopaki wypisują i zdecydowałem się na new Hollanda t4.85 do tura wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale przy nakładaniu obornika nie będzie nim rzucać i tyłu unosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Interesuje mnie cena MF 5609 z jakimś dobrym turem. Bądź czy polecacie jakiś ciągnik do tura około 100km żeby ważył ponad 4tony, rewers elektro hydrauliczny, klima, w miarę szerokie koła, zwrotny, pneumatyka, no i żeby nie był jakimś wielkim smokiem na paliwo. :D ciągnik pracował by głównie przy ładowaczu i na łąkach oraz transporcie. Pozdrawiam i z góry dzięki.

I odrazu zapytam też cena mf 3630 nowego?

 

Kolego, niedawno kupiłem MF 5611, właśnie z przeznaczeniem do tura. Jeżeli chcesz więcej informacji, śmialo pisz na priv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ogółem to bym wolał żeby ciągnik był mniej więcej w gabarytach zetora 8145 bo jego ma zastąpić. Nie mam przekonania do tak małego ciągnika gabarytowo do ładowacza. A w dalszych planach 3 ciągnik do pomocy i paszowozu np t4.75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliot    108

ja zakładam agregat scierniskowy mandam i new Holland śmiga ze aż miło nie buja nie unosi. nie ma sensu kupować ciągnika powyżej 100 km do tura bo po prostu ich nie wykorzystasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bo na płycie gnojowej zetorek ma co robić. Więc t4 też by sobie poradził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj