soltys48

Ceny ciągników 2016

Polecane posty

KlakacZ    16

jumzd65m
Słyszałem historyjkę że pewien gospodarz co miał same JD chcial kupić traktor więc pomyślał nad kupnem belarusa tego 200KM
Orał nim cały dzień i gdy wysiadł powiedział
JUTRO MUSIMY GO SPRZEDAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz121515    14

jumzd65m

Słyszałem historyjkę że pewien gospodarz co miał same JD chcial kupić traktor więc pomyślał nad kupnem belarusa tego 200KM

Orał nim cały dzień i gdy wysiadł powiedział

JUTRO MUSIMY GO SPRZEDAĆ

Buahaha co ty kolego porównujesz, mam JD, a kuzyn ostatnio kupił Zetora i delikatnie mówiąc to jest przepaść, a co dopiero Belarus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierzo    19

Witam - interesuje mnie cena nowego Case Puma 150 z miękką osią, przednim tuzem i obciążnikiem, opony 650 Michelin lub Treleborg, skrzynia 19/6 lub CVX. Ile drożej może wyjść taki sam Steyr 150 cvt i u którego dealera można wynegocjować najlepszą cenę w województwie lubelskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierzo    19

Jest Asprim Niedrzwica i Chełm, a drugi Piomar w Łukowie. Nie wiem jak jest z kupnem u dealera z województwa sąsiedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierzo    19

Na targach w Poznaniu przedstawiciel z łódzkiego powiedział mi, że jeżeli sie nie dogadam na miejscu mogę zamówić ciągnik u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxler    315

Zna ktos cene john deere 6120m?

Ja przed Świętami podpisałem umowę na 6120m za 264tyś netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychuuuuu    46

John Deere 6120M

skrzynia powerQuad Plus 

3 predkosc WOM

3 wyjscia hydrauliki

pompa 114

 opony tylnych kół 520/70R38

 przednich kół 420/70R28

 

 cena 229tys netto.

 

Mi wydaje sie drogo

 

 

Edytowano przez krzychuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlakacZ    16

lukasz121515
Przeczytałem to w jednym z tematów na AF, nie porównuje a cytuję ;) I sam jeżdżę Valtrą, zobacz sobie w galerii mojej jak chcesz, to wiem jaka jest różnica pomiędzy chociażby Zetorem a Valtrą bo jeździłem tym i tym ;) Niebo a ziemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychuuuuu    46

bardzo dobra cena. jaki dealer? możesz odpisać na priv

Mi wydaje sie drogo bo dokładając pare tys mozna miec full wypas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz121515    14

lukasz121515

Przeczytałem to w jednym z tematów na AF, nie porównuje a cytuję ;) I sam jeżdżę Valtrą, zobacz sobie w galerii mojej jak chcesz, to wiem jaka jest różnica pomiędzy chociażby Zetorem a Valtrą bo jeździłem tym i tym ;) Niebo a ziemia.

Źle napisałem bo chodziło mi raczej o tą osobę o której napisałeś. Wiadomo że markowych sprzęt będzie droższy ale wygoda pracy a przede wszystkim to jak on sobie będzie radził w porównaniu z innymi

100-stu konnymi ciągnikami słabszych marek w pracach, a niestety różnica jest widoczna gołym okiem

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxler    315

John Deere 6120M

skrzynia powerQuad Plus

3 predkosc WOM

3 wyjscia hydrauliki

pompa 114

opony tylnych kół 520/70R38

przednich kół 420/70R28

 

cena 229tys netto.

 

Mi wydaje sie drogo

No moim zdaniem za takie wyposażenie to jest za drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierzo    19

Ktoś się orientuje za ile można kupić Case Puma 150 na zwykłej skrzyni z miękką osią i tuzem lub Steyera 6150 CVT  ile może być różnicy ze względu na skrzynię biegów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuco90    1

Zna może ktoś Cenę Deutz-Fahr 6140.4 silnik (szóstka) przedni tuz bez Wom i ośka żeby była no i dobre ogumienie.

Pozdrawiam :)

 249tyś stoi w agroma ciechanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychuuuuu    46

No moim zdaniem za takie wyposażenie to jest za drogo.

Mi tez sie wydaje ze dealer za duzo chce zarobic i na ta chwile odpuszczam sobie john deera chyba ze zaproponuje rozsadna cene. Za te pieniadze to mam maxxuma 125 na full wypas i jeszcze zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forterra11441    109

Zna może ktoś Cenę Deutz-Fahr 6140.4 silnik (szóstka) przedni tuz bez Wom i ośka żeby była no i dobre ogumienie.

Pozdrawiam :)

6140.4 ma silnik 4-cylindrowy, więc nie wiadomo o który ciągnik w końcu chodzi. W ubiegłym roku za 6130.4 z rocznika '15 z przednim TUZ na kołach 480 przód i 600 tył chcieli 253 tys netto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jumzd65m    13

Taki 2022 to koszt 220 tys brutto chyba do tego trzeba by było doliczyć opłatę za przewóz zza granicy chyba to akcyza jakaś :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj