soltys48

Ceny ciągników 2016

Polecane posty

maxler    315

zna ktoś cenę john deere 6120m w podstawie i massey ferguson 7614 też w podstawie

Właśnie nie dawno podpisałem umowe na 6120m w full opcji za 255 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANK    15

czy jakiś inny ciągnik oprócz Valtry ma oddzielny olej w skrzyni i w hydraulice?

 

Case U Pro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

zna ktoś cenę case maxxuma 120 multicontrollera ze skrzynią 17/16 eco, przedni wom i tuz, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelt51    1

Może ktoś się orientuje ile kosztuje w podstawie Valtra T144?
Massey Ferguson 7614 to już tylko te co na placu zostały bo już nie produkują ich. Nowy ale 7714 amortyzowana kabina przedni TUZ autodrive fotel pneumatyczny automat wałek 540 540e 1000 1000e dwa koguty 280 tyś netto cena wyjściowa bez negocjacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Risto    62

Jeśli chodzi o kupno nie ze swojego rejonu a już woj., to bynajmniej ja wiem, że szanujący się dealer nie sprzeda bo łamie zasady sprzedaży robiąc to nielegalnie, gdyż podbiera klientów i poniesie konsekwencje. Więc kupna i serwisowania dokonujemy tylko i wyłącznie u najbliższego dealera/ów. A po zatem już na początku na pewno nas spyta "skąd pan jest" jak nie osobiście to nawet przez tel. gdy tylko chcemy poznać cenę. Bo poco ma podawać jak nie podlegamy pod niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliot    108

chory jesteś? wolny rynek mamy ,nawozy też kupujesz od najbliższego dostawcy?to samo tyczy się materiału siewnego genetycznego środków ochrony czy maszyn kupuję skond chce po to jest Internet a odległość nie gra roli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

no niby tak ale jak słyszałem rozmowę przedstawiciela classa z gościem co chciał kupić nowy ciągnik to zapytał go z kąd jest a później odesłał do innego przedstawiciela, sam zaproponował że może sprzedać tylko popokazowy ciągnik 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliot    108

gdyby nie sprzedał przez pół roku nic to by się nie pytał z kond pan jesteś tylko kiedy panu pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xzibit0000    14

zależy jaka firma, jeżeli jedna firma ma kilka oddziałów w polsce to i ktoś będzie dzwonił i pytał z drugiego końca polski to ten przedstawiciel z automatu powinień, a nawet musi odesłać go do bliższego dealera. ale jak kolega mówił, dla nich liczy się pieniądz a nie odległość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1379

claas np potwierdzam ze ma rejonizacje.nie chcieli mi sprzedac spoza mojego terenu ciagnika w 2012r To sie nazywa zmowa cenowa i jest karalne....ale coz szary rolnik zrobi.Jedynie postraszy inna marką dla zbicia ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymek    75

pany podpisałem przedwstępną umowę na Pumę 145 za 258tysięcy netto ośka i kabina amortyzowana  cylindry 100mm opony 650,540, przedni TUZ  pakiet obciążników C skrzyń 19x6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalsoft    22

a jakie dokładne wyposażenie tej pumy? podał byś specyfikacje  na priv ? jaki przedstawiciel ? to jest ciągnika z placu czy na zamówienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck00    207

Jeśli chodzi o sprzedaż na odległość to pytając na Zielonym Agro Show w Sielinku o Valtre (nie pamiętam dilera), sprzedawca powiedział mi że chociaż by chciał to mi nie sprzeda bo nie może - bliżej mam konkurencje i tyle . Kolega sprzedający NH u jednego z dilerów, również nie odpowiada w ogóle na oferty z drugiego końca kraju. Tłumaczył to też samym serwisowaniem - za daleko od punktu sprzedaży.


Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

HN ma rejonizacje powiatami dlatego nawet do sąsiedniego powiatu nie sprzeda bo nie może.

 

@michalsoft

Puma 145 chyba nie jest już produkowana więc ciągnik zapewne z placu. teraz najmniejszy model to 150.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Claas, Massey Ferguson, Fendt, Valtra, Kubota mają rejonizację. Jak chcesz sprawdzić cenę u innego dilera to odeślą Cię do "konkurencji" z powrotem bo mają zmowę. Jedynie chyba John Deere, Case, New Holland możesz kupić gdzie chcesz.

 

Edytowano przez johnyfarmer6330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

JD mogę potwierdzić. W promieniu jakiś 60-70 km mam co najmniej 3-4 dilerów tej marki (amrol- ok 10 km ode mnie, rolbrat- ok 35, danzap-ok 80 i jeszcze agrosieć i kilka oddziałów rolbratu w granicach 90 km). To mój kolega z sąsiedniej wsi zakupił w Danzapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliot    108

Claas, Massey Ferguson, Fendt, Valtra, Kubota mają rejonizację. Jak chcesz sprawdzić cenę u innego dilera to odeślą Cię do "konkurencji" z powrotem bo mają zmowę. Jedynie chyba John Deere, Case, New Holland możesz kupić gdzie chcesz.

tak tylko massey jest tylko u korbanka to jak chcesz go kupić gdzie indziej? Edytowano przez Eliot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Ale można takie pismo napisać że nie mozesz się dogadać z danym dilerem, i kupujesz ciągnik gdzie chcesz. Jak szukałem JD to nawet do 20tys zł było między dilerami, wystarczy pojechać w piaszczysto-ugorowe strony. A ta rejonizacja po to jest by wyrwać kasę, za ile ci powiedzą, wiec za tyle musisz kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2092

W Jd nie ma rejonizacji, a przynajmniej jak kupowałem w 2014 to nie było, to w promieniu 150 km obdzwonilem wszystkich i każdy miał możliwość sprzedaży. W case skierowali mnie do najbliższego dilera który krzyknął mi taka cenę za 105u pro ze kupiłem 6100rc i jeszcze zostało dość sporo na ladowacz mx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz121515    14

Właśnie nie dawno podpisałem umowe na 6120m w full opcji za 255 netto.

Kolego mógłbyś podać konkretne wyposażenie tego Jaśka? Z góry dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj