soltys48

Ceny ciągników 2016

Polecane posty

Lowca131    0

Hej

Case Farmall 75C 12x12 Power Shuttle,

siłownik wspomagający, klima, fotel pneumatyczny,

lusterka teleskopowe, okno dachowe, radio,

zaczep transportowy i polowy,

lusterka teleskopowe,

obciążniki przednie

opony 360/70 R24, 420/70 R30

za 115500 netto dobra cena czy jeszcze można byłoby się targować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maksu    7

TA t 6 w sześciu garach.

To drogo, ja miałem maxxuma 125 w podobnym wyposażeniu + multicontroller za 255, ale to było jeszcze pół roku temu, teraz te ciągniki nie są sprzedawane jako nowe, bo musiały być do końca września zarejestrowane. Targuj się


Pomagam wypełniać wnioski o premię dla Młodego Rolnika i w ramach MGR
kontakt@mlodyrolnikdoradca.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalsoft    22

przedni tuz, wyjscia hyd z przodu, amortyzacja osi i kabiny, opony 540/650, 3 pary hyd z tyłu, hyd hamulce przyczep , wolny spływ do oleju, obciążniki w kołach, max oświetlenie, oddzielny olej w skrzyni i hydraulice, wzmocniony tylni tuz, tempomat, podłokietnik z dżojstikiem do przedniego tuza, podgrzewany fotel i cos tam jeszce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welwos29    14

A Valtra Activ t144 około 360 k netto?

ja miałem ofertę na t144 Versu na full wypasie za 350 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AS2    199

A Valtra Activ t144 około 360 k netto?

 

przedni tuz, wyjscia hyd z przodu, amortyzacja osi i kabiny, opony 540/650, 3 pary hyd z tyłu, hyd hamulce przyczep , wolny spływ do oleju, obciążniki w kołach, max oświetlenie, oddzielny olej w skrzyni i hydraulice, wzmocniony tylni tuz, tempomat, podłokietnik z dżojstikiem do przedniego tuza, podgrzewany fotel i cos tam jeszce

Rok temu T144 Versu z takim wyposażeniem jak podałeś kosztowała te 360 netto i to bez negocjacji. Przez rok tak by zdrożały? Cena z firmy Agrolmet Gniewkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliot    108

bardziej się opłaca kupić New Hollanda seri t4 czy t5 chodzi mi o model 85?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz55    75

Koledzy a jak to jest z kupnem ciągnika na jednym krańcu polski a serwisowaniem go u swojego dilera. Podobno z samochodami nie ma takiego obowiązku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANK    15

Trochę drogo, chyba że czarny.

W wyposażeniu oś belkowa, monitor?

ten niby 270

 

Ciekawe czy 5 skib by pociągnął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tetsuya    13

U mnie poprzednia wersja pumy 145km była na pokazie 5 obrotowa na kółku podniósł ale prędkość orki ledwo przekraczała 6km/h pług rozstawiony był na 225cm gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelt51    1

Kolego HANK pełna amortyzacja monitor + iso bus pełne oświetlenie 14 led + ksenon centralny przedni tuz z systemem zarządzania koła 540 i 650 oraz wiele innych rzeczy cena 340 tyś luźna bez negocjacji jak myślicie ile da się zbić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymek    75

panowie za zetora crystala 160 z przednim TUZem powiedzieli mi 228netto a za steyra 6125 na bogatym wyposażeniu 220 netto co wybrać? skłaniam się bardziej ku 6125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Kolego HANK pełna amortyzacja monitor + iso bus pełne oświetlenie 14 led + ksenon centralny przedni tuz z systemem zarządzania koła 540 i 650 oraz wiele innych rzeczy cena 340 tyś luźna bez negocjacji jak myślicie ile da się zbić?

 

koła 38 czy 42? Ile par wyjść hydrauliki? Klimatronik ze skórzanym fotelem i kierownicą? Łącznik hydrauliczny ze sterowaniem na błotnikach ? pompa 125 czy 140l? radar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzinek123    0

Claas arion 620 cebis skrzynia cmatic? Skrzynia hexashift?Case Puma 150 cvx?Deutz Fahr 6160 ttvDeutz Fahr 6150 CshiftWyposażenie: amortyzacja osi przedniej, przedni tuż, opony 650 tył 540 przód, amortyzacja kabiny, elektrozawory, zaczep automatyczny, wzmocniony podnośnik, przedni balast, obciazniki na kolaProsiłbym o podanie cen katalogowych i ile komu się udało wytargowac od tej ceny i w jakiej firmie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Większość producentów standardowo daje 30% upustu od cen katalogowych wiec to żaden wyznacznik.

6150 Cshift w podobnym wyposażeniu jak pisałeś coś koło 310 kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrekfred    1

Kolego HANK pełna amortyzacja monitor + iso bus pełne oświetlenie 14 led + ksenon centralny przedni tuz z systemem zarządzania koła 540 i 650 oraz wiele innych rzeczy cena 340 tyś luźna bez negocjacji jak myślicie ile da się zbić?

 

orientowałem się co do ceny pumy 150 cvx ful opcja tylko bez ISOBUSA I OPONY 540 600  to zaproponował mi 310 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj