soltys48

Ceny ciągników 2016

Polecane posty

kewin123    43

witam czy  ktoś robił rozeznanie odnosnie cen ciągników nowych modeli 

-john deer 5r,

-new holland t5 tier4,

-case luxxum, z góry dzieki za kazdą odpowiedz

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz121515    14

witam czy ktoś robił rozeznanie odnosnie cen ciągników nowych modeli

-john deer 5r,

-new holland t5 tier4,

-case luxxum, z góry dzieki za kazdą odpowiedz

Pytałem się tak z ciekawości o john deera 5r na Agro Show to mi powiedzieli że full opcja bez tuza i tura wyniesie około 215000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43

Pytałem się tak z ciekawości o john deera 5r na Agro Show to mi powiedzieli że full opcja bez tuza i tura wyniesie około 215000 zł

domylam sie ze to moze byc wersja najmocniejsza -125 km i cena oczywiscie netto  . dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz121515    14

domylam sie ze to moze byc wersja najmocniejsza -125 km i cena oczywiscie netto . dzieki

Cena oczywiście netto, a wersja 5100r hehe. Dość dużo jak na taki ciagnik, bo za te pieniądz bedzie 6RC, tylko znowu pytanie do czego będzie ciągnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian1994rolnik   
Gość Damian1994rolnik

NH T6 125

polautomat 16x16 na yosticku juz

3 predkkosci walka

silowniki 90

pompa 113

3rozdzielacze hudrauliczne , siedzenie pneumatyczne amortyzowana kabina , szyberdach , monitor osiagow

219 netto jak myslicie dobra cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mkacper99    24

Steyr 6125 Profi
125km, 6 cylindrów. 4 pary wyjść hydraulicznych, amortyzowana przednia os i kabina, skrzynia semipowershift 17x16 gdzie mogę przelaczyc na manual lub automat, dwie lampy blyskowe, skrzynia 40km/h, ogumienie 480/600, adblue, podgrzewacz bloku silnika, szyberdach, 16 lamp roboczych, pneumatyczne siedzenie, radio klima siedzenie dla pasażera, 3 predkosci walka, przednie obciazniki, w każdym momencie za 5 tys zł można podnieść moc do 142km.
230 netto

Edytowano przez mkacper99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NewVario    39

NH T6 125

polautomat 16x16 na yosticku juz

3 predkkosci walka

silowniki 90

pompa 113

3rozdzielacze hudrauliczne , siedzenie pneumatyczne amortyzowana kabina , szyberdach , monitor osiagow

219 netto jak myslicie dobra cena?

 

 

Kolego napisz do mnie , a ja Ci podam namiary na Kolegę , co Ci przedstawi ofertę na tego new hollanda na 6 cylindrach, full opcja, oś , tuz, 17x16 z ceną 220netto ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

T6.145 AC, amortyzowana oś, 4 pary hydrauliki, TUZ ehr, 12 lamp led, lepszy fotel, klima automatyczna, zawieszenie kabiny Comfort Ride, HTS II, ISOBUS, IntelliView IV - po standardowym upuście 285 tyś.

JD 120R AP w podobnym wyposażeniu co NH - 370 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damiancyk17    1

Wie moze ktos ile kosztuja john deere 6155 r i 6175 r w podstawie gabaryty ciagnikow sie sporo roznia ciekawe jak cenowa roznia sie te modele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tractor560    3

NH t6/125 półautomat 16x16 joystic 12 lamp roboczych 2 koguty 220 netto do sporej negocjacji jak myslicie ?


New Holland wszędzie

Najlepszy będzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian1994rolnik   
Gość Damian1994rolnik

Ja dzis byłem na składnicy i tez o niego pytałem tylko wiecej wyposazenia to powiedzial 215 netto i tez do urwania sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tractor560    3

Ja dzis byłem na składnicy i tez o niego pytałem tylko wiecej wyposazenia to powiedzial 215 netto i tez do urwania sporo

U mnie też wiecej w wyposazeniu tylko nie pamietam co jeszcze było :D


New Holland wszędzie

Najlepszy będzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian1994rolnik   
Gość Damian1994rolnik

U mnie też wiecej w wyposazeniu tylko nie pamietam co jeszcze było :D

 

Ale ze skrzynią Auto Comand juz :D A wczoraj dzwonilem do perkozu w Brodnicy to 280 netto w tej skrzyni to mają dobrą cene :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tractor560    3

Ale ze skrzynią Auto Comand juz :D A wczoraj dzwonilem do perkozu w Brodnicy to 280 netto w tej skrzyni to mają dobrą cene :D

 t6.125 nie ma autocommand

Ale ze skrzynią Auto Comand juz :D A wczoraj dzwonilem do perkozu w Brodnicy to 280 netto w tej skrzyni to mają dobrą cene :D

 t6.125 nie ma autocommand

sorki za zdublowany post :D


New Holland wszędzie

Najlepszy będzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

T6.145 AC, amortyzowana oś, 4 pary hydrauliki, TUZ ehr, 12 lamp led, lepszy fotel, klima automatyczna, zawieszenie kabiny Comfort Ride, HTS II, ISOBUS, IntelliView IV - po standardowym upuście 285 tyś.

JD 120R AP w podobnym wyposażeniu co NH - 370 tyś.

Czyli cena nowych modeli tej serii NH nic się nie zmieniła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz55    75

A jak z cenami nowych (małych) T7 ktoś wie czy cena dużo do góry. Może ktoś ma swieżą ofertę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

T7.175 AC na bogatości podobnej jak T6 o którym pisałem stronę wcześniej coś koło 350.

 

 

 

NH t6/125 półautomat 16x16 joystic 12 lamp roboczych 2 koguty 220 netto do sporej negocjacji jak myslicie ?

Jak masz 2 koguty to już nic nie wynegocjujesz.

Edytowano przez Arek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian1994rolnik   
Gość Damian1994rolnik

 t6.125 nie ma autocommand

 t6.125 nie ma autocommand

sorki za zdublowany post :D

 

TO dopytaj dokładnie heh juz jest taka wersja 30 tysiecy doplaty za tą skrzynie :D jak zamowie do konca listopada to moze na lutego bedzie powiedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tractor560    3

to musisz mowic o t6.145 bo t6.125 nie montuja ac nawet w katalogu masz pokazane ze nie ma wersji side winder II tylko klasyczny


New Holland wszędzie

Najlepszy będzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj