soltys48

Ceny ciągników 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kuco90    1

Witam. Chciałbym się zapytać Was czy 290tys netto za JD 6155m to tanio czy drogo? wyposazenie standard plus tylko TUZ pneumatyczny fotel klimatyzacja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomal_one    44

massey idzie do żyda? :D rol-brat? zapytaj z ciekawości ile Pasłęk ci powie. 

ze 2 lata temu za 6150m z tls, przedni tuz też koło 300 netto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

Zna ktoś Cenę John Deera Np 6095MC w normalnym podstawowym wyposażeniu ??? Starczy 200 k netto??? Lub Nh T5.115 ???? 

 

Niedługo - jesienią - też wyjdą nowe T5'tki. T5, ale model 105 to koszt około 170 tys. zł netto - z wyp. m.in.  klima, fotel pneumatyczny, radio mp3, dodatkowe sterowanie tuz i wom na błotnikach, szerokie opony, szyba w dachu, skrzynia DC. W nowych skrzynia EC jest w standardzie, nie ma też filtra dpf - tylko scr z ad blue + egr, podnośnik jest wzmocniony, możliwa jest też amortyzacja przedniej osi.

Z drugiej strony - starsze wersje T5 pewnie będzie można kupić jeszcze taniej niż dotychczas.

 

JD 6090 MC był dużo tańszy od modelu 6095MC (przynajmniej pod koniec produkcji), JD 6090MC z tego co czytam forum, to jeszcze wiosną tego roku można było kupić bądź zamówić za 180 tys. zł netto w podstawowej wersji. Pisało tak kilka osób. O cenie nowego JD 6095 MC napisała chyba jedna osoba - 220 tys. zł netto, nie wiem też w jakim wyposażeniu, ale było to jeszcze przed jego premierą, więc dodatkowa premia za nowość też na pewno została doliczona. W każdym bądź razie 220 tys zł netto, to imo bardzo drogo. Ale jak w 2013 roku JD 6090MC był nowością to z jego prognozowaną ceną było podobnie - 220 tys. zł netto.

 

 

Swoją drogą - zna ktoś aktualną cenę netto/brutto MF 5609? I przy jakim wyposażeniu.

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuco90    1

może nie ale koszt MF porównywalnej mocy jest o wiele wyższy ,na chwile obecna JD ale czekam na nowe DF jak bedą sie prezentować cenowo ponoć sporo poprawili są wieksze gabarytowo

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomal_one    44

Wy chyba macie MF'a ~200 kucy, dobrze kojarzę? DF design fajny, ale wiem, że szybko wartość tracą. Szczególnie te koło 250 koni. Podobno ktoś z Gumowa przy zmianie oleju znalazł obcięty tryb na korku z magnesem... Szczegółów nie znam, bo jednym uchem wpadło, drugim wypadło.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartekj1994    141

Bo właśnie zastanawiamy się nad T5 lub Jd MC i właśnie dużo przemawia za NH. Za mniejsze pieniądze mogę mieć ciągnik lepiej wyposażony a na moje Ha w zupełności wystarczy. Potrzebuje ciągnika głównie do transportu i beczki. Zastanawiam się również też czy brać z turem czy lepiej byłoby założyć Tura na Proximę którą posiadam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
machtomi    39

Niedługo - jesienią - też wyjdą nowe T5'tki. T5, ale model 105 to koszt około 170 tys. zł netto - z wyp. m.in.  klima, fotel pneumatyczny, radio mp3, dodatkowe sterowanie tuz i wom na błotnikach, szerokie opony, szyba w dachu, skrzynia DC. W nowych skrzynia EC jest w standardzie, nie ma też filtra dpf - tylko scr z ad blue + egr, podnośnik jest wzmocniony, możliwa jest też amortyzacja przedniej osi.

Z drugiej strony - starsze wersje T5 pewnie będzie można kupić jeszcze taniej niż dotychczas.

 

JD 6090 MC był dużo tańszy od modelu 6095MC (przynajmniej pod koniec produkcji), JD 6090MC z tego co czytam forum, to jeszcze wiosną tego roku można było kupić bądź zamówić za 180 tys. zł netto w podstawowej wersji. Pisało tak kilka osób. O cenie nowego JD 6095 MC napisała chyba jedna osoba - 220 tys. zł netto, nie wiem też w jakim wyposażeniu, ale było to jeszcze przed jego premierą, więc dodatkowa premia za nowość też na pewno została doliczona. W każdym bądź razie 220 tys zł netto, to imo bardzo drogo. Ale jak w 2013 roku JD 6090MC był nowością to z jego prognozowaną ceną było podobnie - 220 tys. zł netto.

 

 

Swoją drogą - zna ktoś aktualną cenę netto/brutto MF 5609? I przy jakim wyposażeniu.

Za JD 6090 MC w lutym chcieli około 195tys. 

Teraz już sa niedostępne. Myślę ze w okolicy 200 uda sie zakupić 6095MC jak nie to będzie zakup u konkurencji T5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

Moim zdaniem t5 jest mniejsze, lżejsze i słabsze od mc. Najlepiej kolego gdybys miał możliwość sprawdzenia ich w polu. Ja mam 100 rc, a zastanawiałem sie nad case farmal 105u pro i zaryzykowałem Jd i jak narazie nie żałuje. Patrz kolego jeszcze na takie rzeczy jak pojemność silnika, wydatek pomp, udźwig. Moim zdaniem nh ładniejszy jest dla oka i przyjemniejszy w środku, bo po Jd nie ma co sie oszukiwać sa w środku wszystkie takie same, szare, ale za to proste w obsłudze i poprostu do roboty. A tak na marginesie jak sie pojawia nowe to sie nie rzucaj na żadnego z nich tylko poczekaj trochę to ceny spadna. Za mojego pierwotnie chcieli 250 a pol roku pozniej udało sie wyrwać za 216 ale były tez oferty po 230, 240 a teraz ciągniki nie idą wiec bedą skłonni do negocjacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maksu    7

Wiecie może jakie ceny nowych maxxum'ów są? 


Pomagam wypełniać wnioski o premię dla Młodego Rolnika i w ramach MGR
kontakt@mlodyrolnikdoradca.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek472    40

Niedługo się zorientuje bo się zastanawiam między NH t6 t7 a deutz 6140, mam zamiar wziąść na testy jednego i drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marco82    35

 

JD 6090 MC był dużo tańszy od modelu 6095MC (przynajmniej pod koniec produkcji), JD 6090MC z tego co czytam forum, to jeszcze wiosną tego roku można było kupić bądź zamówić za 180 tys. zł netto w podstawowej wersji. Pisało tak kilka osób. O cenie nowego JD 6095 MC napisała chyba jedna osoba - 220 tys. zł netto,

 

No ja pisałem  o tym 6095MC w kwietniu miałem ofertę 222 tyś netto  TLS 3 pary hydrauliki przedni tuz pakiet oświetlenia opony 38/ 520 tył i 24/ 480 przód 226 tyś kosztuje z ful rozmiarem opon 540 przód i 600 tył.z przednim womem i nawigacją +10-14 tyś więcej.w sumie wyjdzie 250 netto za full opcję  dealer chce mi wsadzić masseya 5609 95 koni tak samo z tuzem i podobnym wypos. za 210 netto gada że maseye tylko wąchają w porównaniu do JD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rivet    0

witam

podpisana umowa przedwstepna  na Nht4-75 powerstar

ciagnik z zamontowanym turem metal-fach + krokodyl+amortyzatory +2silowniki do krokodyla jostick

-mokre sprzeglo

-rewers elektrohyd

-szerokie opony

-szyberdach

-pneumatyka

-klima. radio

-obciazniki 200kg zamontowane na tylne kola

-4wjscia hydrauliki

-darmowy serwis  przy 50mt i 600mt

Cena netto za caly zestaw ciagnik+tur z krokodylem to 130tys netto(160tys brutto)i rocznik  ciagnik nowy2015r

ciagnik bedzie sluzyl jako pomocniczy  wylacznie do prac  przy oborniku i slomie (czasami koszenie trawy+ transport)

Pytanie: czy to dobra cenai brac ten zestaw? za odp z gory wszystkim dziekuje.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris94    23

Jak dla mnie to cena dobra, niedługo sam podjadę zapytać bo interesuje mnie właśnie ten model albo T4.65 (zależ od różnicy w cenie), również jako pomocniczy i gdybym dostał taką samą ofertę to mocno bym się zastanowił bo konkurencja taniej nie wyjdzie a nawet zwykłe C380 czy major itp. wyjdą niewiele mniej patrząc na wyposażenie i klasę ciągnika. Jeżeli wśród innych marek nie masz lepszej oferty za podobnej klasy ciągnik i ten model Ci pasuje to ja bym się raczej nie zastanawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamdres    3

orientuje się ktoś w jakiej cenie jest teraz zetor proxima 90 plus z turem zetora i osprzętem, klimą, kompletem obciążników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c405    0

Też mi się wydaje że dobra cena na tego nh T4.75. Możesz napisać u którego dealera tak wynegocjowales i w jakim woj. Zastanawia mnie tylko ten darmowy przegląd przy 600 mth , bo gwarancję na ciągnik dają 1 rok, uda Ci się zrobić w rok 600mth, czy to nie ma znaczenia kiedy tyle nabijesz?

Edytowano przez c405

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rivet    0

Zgadza się, 600mt nie nabiję,ale taki zapis jest w umowie przedwstepnej i będzie w ostateczneji nie ma znaczenia w jakim czasie  nabiję.znajomy zakupił u nich kilka maszyn i wywiązują się nienagannie ze zobowiązań i serwisu:) Woj slaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pamietaj tylko ze t4 powerstar to nie to samo co t4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj