soltys48

Ceny ciągników 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
KlakacZ    16

Valtra N114E
amor.kabiny
tuz przedni
dodatkowe oświetlenie przednie
fotel pneumatyczny
Skrzynia H5
336 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlakacZ    16

Valtra T144 Active, amortyzowana oś i kabina, tuz przedni bez WOM, 3 pary wyjść hydraulicznych, obciążniki na koła tylne, balast ok1000 kg z 350k netto
można ją z tego ubiednić ( i są jeszcze inne duperele w tej cenie ale nie wiem jakie bo cytuje post forumowicZa)
Cena tego modelu zależnie od wyposażenia się wacha ogólnie od 300-400k netto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin1701    3

KlakacZ dzięki. mi tak wstępnie za N134 versu powiedzieli około 330 netto o mi się wydawało dosyć przesadzona cena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlakacZ    16

Luzio :) Zawsze mozesz Unegocjować, lecz te N4 podrożały bardzo w stosunku do N3
i Versu jest droższa od Active chyba mi się zdaje
a jakie wyposażenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin1701    3

dosyć bogate, przedni tuz i wom, amortyzacja osi i kabiny, pompa 160l, dodatkowe oświetlenie i chyba tyle z dodatków.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danioq202    14

Zna ktoś może cenę nowego Claasa ariona 410 w podstawowej wersji ? + ile było by dopłaty za amortyzacje przedniej ośki i przedniego tuza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Claas Atos 220 w wyposażeniu rewers elektrohydrauliczny,dwa półbiegi na każdy bieg,skrzynia 40 km eko,klima,radio,fotel pasażera,szersze opony przód 420 tył 520 wałek 540/540eko 1000/1000eko, jedna pamięć obrotów silnika,dwie pary wyjść hydrauliki,smart stop,pneumatyka przyczep jedno i dwuobwodowa,zaczep górny suwliwy, dolny zaczep rolniczy,poszerzenia błotników tył 210mm,przednie błotniki dynamiczne 410mm,dwa koguty ostrzegawcze. 165netto drogo czy cena taka w miarę na te wyposażenie?

Edytowano przez MirekCase4230

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtaso    12

Cena za tego Atosa wg mnie jest troszkę za wysoka. Miałem ofertę na Atosa 330, z wyposażeniem takim samym i dodatkowo EHR, lecz bez pneumatyki. Opony miał przód 420 tył 480. Cena początkowa wynosiła 155 netto. Udało mi się wynegocjować na 147 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliot    108

Ojcu oferują Nowego New Hollanda T4.85  z 2015 r full opcja za 140 tyś.Jak myslicie o tej cenie i ciągniku, ja bym wolał coś z szyldu DF/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icetehflow    0

Valtra N114 h5, amortyzowana kabina i oś, podłokietnik, ecospeed, tempomat, pompa 90l - 260k netto - dobra cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gelorolnik    2

Ojcu oferują Nowego New Hollanda T4.85  z 2015 r full opcja za 140 tyś.Jak myslicie o tej cenie i ciągniku, ja bym wolał coś z szyldu DF/

 

jak cena brutto to ok jak netto to do sporej negocjacji bo ja na full opcje mam ofertę za 124 tyś netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c405    0

ta cena netto 124 tys zl za NH T4.75 to w jakim wyposażeniu i gdzie?  dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris94    23

gelorolnik - nie piszesz czasem o TD5.85 ? Jeśli 124 netto za T4.85 i to z full wyposażeniem to bardzo dobra cena. W jakim woj. albo u jakiego dilera dostałeś taką ofertę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flackmistrz    11

gelorolnik - nie piszesz czasem o TD5.85 ? Jeśli 124 netto za T4.85 i to z full wyposażeniem to bardzo dobra cena. W jakim woj. albo u jakiego dilera dostałeś taką ofertę ?

 

Potwierdzam 124tys netto T4.85. Tyle że wersja rocznikowo 2015 z zwykłą skrzynią itp. Wiem bo tez miałem taką ofertę :) Wersja TD na tą chwilę 105tyś netto. Ogólnie jest bardzo duży spadek sprzedaży nowych ciągników i każdy leci w obniżkę ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris94    23

Spadek sprzedaży odczuwalny jest już chyba od 3 lat a obecnie to już w ogóle klapa jak coraz bardziej utrudniają zakup szczególnie ciągników za dofinansowania ale jeszcze w zeszłym roku jak zaczynałem się rozglądać za nowym ciągnikiem nie było to tak odczuwalne w cenach. Muszę się przejechać po okolicznych dilerach i zobaczyć co zaoferują. Już powoli rezygnowałem z zakupu nowego ciągnika i miałem kupić używany właśnie ze względu na (trochę przesadzone wg mnie) ceny nowych ciągników ale jeżeli ktoś zaoferuje coś ciekawego to kto wie. Ciekawe za ile obecnie można by wyrwać T4.65-75 bo m.inn. o takim myślałem jako pomocniczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1188    126

Orientuje się ktoś w cenie Case'a Puma 150 CVX? Ogólnie miała by być to full opcja + GPS, starczy na takiego 350-370 tys. netto? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj