soltys48

Ceny ciągników 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
xzibit0000    14

Witam, przymierzam się do zakupu ciągnika i mam na oku 2 rodzaje tzn. Zetor Forterra 120 hsx  i  Mccormick X60.50.

Który byłby lepszy waszym zdaniem? jak ze spalaniem i mocą rzeczywistą tych ciągników?  myslę że oba z pługiem 4 skibowym obrotowym dałyby rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek472    40

Zetor Crystal 160 - podstawowa wersja - 255 netto

Kubota 135 - 235 netto

New Holland T7 200, 155km - 240 netto. Wybór padł na New Hollanda

Co jeszcze cię skłoniło do wyboru new hollanda? Ta cena to już ostateczna? Jakie wyposażenie? Rocznik 2015?

Nie myślałeś o deutz-fahr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1826

Zetor Crystal 160 - podstawowa wersja - 255 netto

Kubota 135 - 235 netto

New Holland T7 200, 155km - 240 netto. Wybór padł na New Hollanda

 

Napisz jakie wyposażenie bo równie dobrze mógłbyś nie pisać tych cen bo nic one nie mówia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniu    841

T7 w wersji podstawowej, jedyne co to dorzucili dodatkowe oświetlenie. Dlaczego New Holland? Hmm, jest sporo tego na naszym terenie, znajomy też ma i zadowolony, poza tym u tego dilera braliśmy opryskiwacz rok temu, a że potrafił odpowiedzieć na każde pytanie w porównaniu do przedstawicieli kuboty i zetora to padł wybór na T7. Szukaliśmy głównego ciągnika na 250 ha, bo orki wykonywał zetor 16145, a w tym roku już powiedzieliśmy dość. Jak nie podnośnik, to silnik, to jakaś uszczelka. Także ten będzie miał orać, siać, w między czasie gruber, reszta robót dla mniejszych pomocników.

Edytowano przez koniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    832

normalnie jestem w szoku... :o 250ha i zetorem męczyliście się tyle? chybaże nie było fizycznie możliwe na zmianę wcześniej.. a dziwię się bo u mnie koleś co ma lekko ponad 100ha ma nowego johna 250km, nie wspomnę o innych fanaberiach jak na taki areał :) 

 

ja sam uzytkuję ponad 40ha i jak się uda na dofinansowanie to ze 150km by mi się przydało ze względu na charakterystykę pól, a może areał się powiększy troszkę a jednak wszystko sam robię.. mi się podoba valtra t144, tylko ta cena, 300-320netto... własnie interesuje mnie ten nh, nie mam przekonania do tej marki, ale jednak to nie jest mała różnica a robił będzie tak samo podejrzewam, znajomy ma od zeszłego roku nową pumę na ponad 60ha to do tej pory zrobił 300godzin..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliot    109

Mimo wszystko wole zetory może wykonczenie nie za cudowne ale prosty ciągnik i nie obawiam sie o ceny zamiennych czesci,Mam fortere czarną 135 z bogatym wyposarzeniem i nie ustepuje zachodnim napewno,przyciemniane szyby,fotel pneumatyczny,podgrzewane lusterka itd.i ta charaktersystyczna praca silnika zetorowskiego hehe,bo te nowe to już na deutza sercu a niedawno słyszałem ze właśnie NH i DUZ mają zawyzane moce silika.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniu    841

tak, 250 ha pod pług zetorem 16145 przez 4 lata. Mamy inne ciągniki typu 1222, 1224, 1201, zetor 7211 no i teraz t7. Z wiosny 16145 wszystko uprawia tj około 70 ha, w żniwa gruberuje puki nie ma nic do orania, a potem orze i rocznie robiła około 500 mtg. Ursus 1201 będzie na sprzedaż, od 7 lat głównie pracowała z wałami po siewie, w żniwa w transporcie, no i wyciągała nawozy i ładowała rurą na podnośniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniu    841

tak. Orka 250ha, uprawa około 70ha, gruber około 50ha. W tym roku powiedzieliśmy koniec. W zeszłym roku remont kapitalny na jesień i teraz przy orce pod rzepak jesienią, fakt susza i w dupe dostała to wypchało panewkę, ale to podnośnik bo ibis waży około 1500kg, to uszczelka pod głowicą, to przód... Tak jak pisałem wyżej są też inni pomocnicy do prac polowych dlatego tylko tyle godzin.

Edytowano przez koniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, przymierzam się do zakupu ciągnika i mam na oku 2 rodzaje tzn. Zetor Forterra 120 hsx  i  Mccormick X60.50.

Który byłby lepszy waszym zdaniem? jak ze spalaniem i mocą rzeczywistą tych ciągników?  myslę że oba z pługiem 4 skibowym obrotowym dałyby rade?

moim zdaniem jak najbardziej Forterra HSX. co jak co ale Zetor moc ma nie zawyżaną, dodatkowo jeśli chodzi o spalenie to w hsxie masz 16 zaworową głowicę więc o spalanie się nie martw. jeśli chodzi o agregację z takim pługiem to Ci powiem że na pokazach sobie pojeździłem takim zetorkiem i zrobił na mnie wrażenie. no i na koniec trzeba powiedzieć że cena na dzień dzisiejszy jest fajna bo u mojego dilera jest jeszcze ze starego rocznika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goff14    0

Zna ktoś cenę Kuboty 8560 z przednim tuzem ? szersze koła , wom 540e , oraz MX 100 GX w podstawie z tuzem

Kubota M5860 z rewersem elektrohydraulicznym, ze skrzynią [skrzynia biegów F36/R36 w tym 6 biegów pełzających] 140 tys netto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, przymierzam się do zakupu ciągnika i mam na oku 2 rodzaje tzn. Zetor Forterra 120 hsx  i  Mccormick X60.50.

Który byłby lepszy waszym zdaniem? jak ze spalaniem i mocą rzeczywistą tych ciągników?  myslę że oba z pługiem 4 skibowym obrotowym dałyby rade?

 

Rozumiem, że McCormicka to używkę jakąś masz na myśli, bo na rynku już ich nowych nie ma, z tego co się orientuję ostatni nowy z rocznika 2013 sprzedał się w tym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xzibit0000    14

Rozumiem, że McCormicka to używkę jakąś masz na myśli, bo na rynku już ich nowych nie ma, z tego co się orientuję ostatni nowy z rocznika 2013 sprzedał się w tym miesiącu.

 

to już ich wgl.  nie produkują? to jak tak to zostaje przy Zetorze HSX, patrząc to jest mocniejsza nawet pod względem Nm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris94    23

Chodzi o M9960 ? Jeśli tak to z obecnymi promocjami Kuboty wyjściowo widziałem za 139 netto ale pewnie i z tego można coś urwać. No i pojęcie "goła" trochę nie pasuje do takiej kuboty bo w standardzie ma już połowę wyposażenia za które w innych markach dopłacasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to już ich wgl. nie produkują? to jak tak to zostaje przy Zetorze HSX, patrząc to jest mocniejsza nawet pod względem Nm.

A kiedy masz zamiar kupować? Z jakich okolic jesteś? Bo znajomy pracuje w Zetorze to by Ci mógł wycenę zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goff14    0

Witam, a co myślicie na temat Claasa Ariona 410? ma ktoś jakieś informacje o nim i cene przykładową? Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal-12    1

a 8560 seryjny bez dodatków ok 150 tys

 

za 150 tys zł kupi się Kubote 106 KM na praktycznie full opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris94    23

Może chodziło o brutto - chociaż tutaj znowu trochę więcej niż 150 wychodzi. Tak jak pisałem obecnie widziałem M9960 za 139 netto więc 8560 powinno być myślę 5-10tyś tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xzibit0000    14

A kiedy masz zamiar kupować? Z jakich okolic jesteś? Bo znajomy pracuje w Zetorze to by Ci mógł wycenę zrobic

 Okolice Konina, woj. Wlkp.

Ogólnie czekam za decyzją z MR 2015 bo miałem brać maszyny ale chyba zmienie wniosek na ciągnik bo do maszyn nie będę miał ciągnika ale z drugiej strony nie wiem czy nie lepiej wziąść ciągnik na MGR.

Kolego jak byś rozmawiał ze znajomym to zapytaj się jaka różnica w cenach HSX 110 i HSX 120. dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztof1987    211

za 150 tys zł kupi się Kubote 106 KM na praktycznie full opcji.

cena netto tyle mi powiedzieli w kielcach na stoisku kuboty -też mi sie wydaje za dużo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj