soltys48

Ceny ciągników 2016

Polecane posty

Eliot    109

Valtra być może dobre ciągniki ale koszty utrzymania np cześci i serwisy to już jest wydatek nie mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlakacZ    16

" RafiRylsk

Valtra n103.4 podstawa-200tys. netto
Valtra n104 podstawa-250tys. netto
Valtra a83 podstawa-160tys. netto
Ceny do negocjacji z 15.02.2016 Rolbud Gluchów "
Myślę że z N104 jakbyś ich mocno dusił to 10 spokojnie zejdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal-12    1

Zna ktoś cenę Kuboty 8560 z przednim tuzem ? szersze koła , wom 540e , oraz MX 100 GX w podstawie z tuzem

 

W tym momencie dostałem ofertę po promocni na 140 000 netto na full wypasie jeśli chodzi o M8560. Jeśli chodzi o TUZ trzeba doliczyć ok 6-10 tys zł w zależności od producenta. Kubota montuje osprzęt jaki chcesz więc tu jest ok.

 

M 9960 po promocji 150 000 netto na full opcji.

Kubota?

albo coś z Case: seria C a może i U by się udało. zależy od wyposażenia

 

Kubota 76 KM ok. 120000 netto

Kubota 94 KM 140000 netto

Kubota 106 KM 150000 netto

 

Z tego co powiedział doradca to promocja do końca czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Przedstawiciel Pronar mówił że silniki są deutz skrzynia i mosty zf a hydraulika bosch.

 

Tylny most i skrzynia są ZF(kiedyś była chyba w ciągnikach marki Steyr były te podzespoły montowane), przedni to Hema (to co jest w Urusach z serii H). Mi tam sie kabina jego bardziej podoba niż Farmtraca czy Ursusa.


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

John Deere 6115m , PowerQuad 24/24 40 km/h,Tls,zaczep tylni 9poz automatyczny ,koła tył 520/70 R38
,koła przód 420/70 R28 ,klima  260 netto co sądzicie o tej cenie?

 

Edytowano przez wskpiotrus125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

John Deere 6115m , PowerQuad 24/24 40 km/h,Tls,zaczep tylni 9poz automatyczny ,koła tył 520/70 R38

,koła przód 420/70 R28 ,klima  260 netto co sądzicie o tej cenie?

 

30tys za dużo.

Rok temu taki ciągnik z Autoquadem Eco, pompą 114, tls, pełna elektryka, najlepszy fotel itp wyrwałem za 245tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welwos29    14

Valtra N124 hitech przedni tuz, opony przód 540 tył 600, 4 pary złączy hydraulicznych, podłokietnik valtra arm, amortyzacja osi i kabiny, wycieraczka szyby bocznej, mocniejsza pompa od podnośnika  310 tyś netto to dobra cena ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek472    40

New Holland T7.200 Range Command przedni tuz, amortyzowana oś i kabina, opony 650, obciążnik 1 tona, za 320tyś brutto to dobra cena?

Myśle że dosyć dobra, a skąd masz kolego taką oferte? To jest z placu z 2015 tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welwos29    14

Ile? Za Hi-Tech? W tej cenie powinna być przynajmniej Versu

nom tyle ,mi powiedział lokalny dealer, goła 124 hi tech z przednim tuzem 290 tyś netto 

Edytowano przez welwos29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welwos29    14

tak hitech H5, pod koniec zeszłego roku za t144 wersu na ful wypasie powiedzieli mi 356 tyś netto. Goła n124 hitech H5 290 netto a z wyposażeniem które opisałem wyżej 310 netto. Cena już nie podlega negocjacji.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matas22    0

Koledzy mam oferte na johna 6090mc za 210 netto dla mnie troche drogo co możecie doradzić podobnego mocą i gabarytowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

6090MC to powinna około 180-190 netto kosztować, chyba ze by strasznie podrożał, musiałeś full opcje mieć wyliczoną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artis    51

Deutz Fahra 5090.4G MD GS

-instalacja pneumatyczna hamulców przyczepy
-rewers kierunku jazdy "PowerShuttle" modulowany z regulacją czułości, przełączany pod  obciążeniem z systemem Stop&Go
-
klimatyzacja
-
siedzenie pasażera
-
ogumienie 14,9 R24 przód, 16,9 R34 tył
-
skrzynia biegów: 4 przełożenia 2 zakresy z HI-LO załączane pod obciążeniem, 16 biegów  przód + 16 biegów  ty
-
podnośnik tylny kontrolowany  mechanicznie
-
rozdzielacze hydrauliczne tylne 6-drogowe z szybkozłączami
-
wom tylny: 540-540E-1000-1000E obr/min
-
obciążniki przednie

 

CENA 156tyś NETTO jak to oceniacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturektdi    5

Deutz Fahra 5090.4G MD GS

-instalacja pneumatyczna hamulców przyczepy

-rewers kierunku jazdy "PowerShuttle" modulowany z regulacją czułości, przełączany pod obciążeniem z systemem Stop&Go

-klimatyzacja

-siedzenie pasażera

-ogumienie 14,9 R24 przód, 16,9 R34 tył

-skrzynia biegów: 4 przełożenia 2 zakresy z HI-LO załączane pod obciążeniem, 16 biegów przód + 16 biegów ty

-podnośnik tylny kontrolowany mechanicznie

-rozdzielacze hydrauliczne tylne 6-drogowe z szybkozłączami

-wom tylny: 540-540E-1000-1000E obr/min

-obciążniki przednie

 

CENA 156tyś NETTO jak to oceniacie?

Aby sprzęgło było w kąpieli olejowej bo chyba nawet w 5090 c nie ma. Chyba że się mylę. Edytowano przez arturektdi

john deere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artis    51

Aby sprzęgło było w kąpieli olejowej bo chyba nawet w 5090 c nie ma. Chyba że się mylę.

 

Cenowo jak oceniasz tego DF'a? Czy w tych pieniądzach dostane coś lepszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj