soltys48

Ceny ciągników 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Filipeusz    0

mi chodzi o NH TD5.75 / CASE Farmall 75A

Case Farmall 75A nie jest juz produkowany, teraz można kupić tylko Farmall'a 75C, przynajmniej taką informację od diler'a mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1308

Case Farmall 75A nie jest juz produkowany, teraz można kupić tylko Farmall'a 75C, przynajmniej taką informację od diler'a mam

 

Wszystko jest produkowane,tylko diler chciał ci wcisnąć to co stoi na placu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katopo    43

ja też miałem takie informacje że te modele te modele nie są dostępne bo ich silniki nie spełniają nowych norm emisji spalin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudinho11    208

Mi za Case farmalla powiedzieli w 124 netto, w full opcji 143 netto. NH podobnie

NH Td5.85 128netto. Ładowacz stoll 23netto

Case farmall 85A 125 netto

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

Wszystko jest produkowane,tylko diler chciał ci wcisnąć to co stoi na placu.

 

wypowiedź z cyklu "nie wiem ale się wypowiem" niestety ale nh td65i td75, oraz case farmall 65 i 75 a już nie są produkowane, zapewne zapasy dealerów tez już się dawno skończyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katopo    43

to w takim razie pozostaje mi T4.75 lub Farmall 75C jak ich ceny wyglądają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przezdziec    1

jak cie interesuje taki przedział mocy to masz tu ciągnik Kioti 74 km na wzór Kuboty cena wyjściowa w standardzie 89 tyś netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub667    162

john deere 5075 e skrzynia 12x12 rewers elektrohydrauliczny (bez sprzęgłowy ) 110tys netto lub john deere 5075m 140 tys netto też rewers elektrohydrauliczny cena bez negocjacji cena wstępna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

Farmtrac King na full wypasie tzn ze wszystkim co jest w opcji, szersze koła, klima.....

+ładowacz z całym osprzętem tj chwytak do bel, krokodyl, łyżka wszystko produkcji metal Fach

117 tys netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliot    109

A te Farmtracki to dobre ciągniki czy taki szał jakiedyś był z pronarem a pużniej cisza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

czy dobre???Ciężko powiedzieć to ciągniki budżetowe dlatego taki szał


czy dobre???Ciężko powiedzieć to ciągniki budżetowe dlatego taki szał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
machtomi    39

Doradzi ktoś mam zamiar na MGR  6090MC za 200 tyś NETTO albo coś tańszego myślałem o NH T4 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierzo    19

deutz-fahr 6150 z mięką osią i tuzem 270tys netto.

Gdzie dostałej taką ofertę? Ostatnio pytałem o taki model to powiedzieli mi 280 tys. , a c-shift 300 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Doradzi ktoś mam zamiar na MGR  6090MC za 200 tyś NETTO albo coś tańszego myślałem o NH T4 

 

Tyle że T4 przy 6MC to zabawka, to już lepiej T5 przystawić i wtedy różnica w cenie nie jest już taka wielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj