soltys48

Ceny ciągników 2016

Polecane posty

emo87    5

na kubote dilerzy daja duże upusty ten sam diler na kubote daje 12% upustu a na unie ciężko 7% utargować


aaabbb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlakacZ    16

RafiRylsk skąd taka różnica 50 tyś między jedną a drugą generacją valtry o tej samej mocy -_- wiem że skrzynia h5 w podstawie, ale az tyle różnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafiRylsk    1

Wlasnie ta skrzynia,oddzielona hydraulika skrzynia/zewnetrzna a reszta to doplata za wyglad chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlakacZ    16

Rafi ale te oddzielne oleje to podstawa jest w każdej valtrze. ale z 15 tysi by się wynegocjowalo. ja tu gdzieś widziałem n104 w 9 dodatkach opcjach chyba za 260 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafiRylsk    1

W wersi hitech nie ma, tak u dealera mówili,ogólnie to podstawa jest juz dobrze wyposazona,duza masa,wygladaja na solidne i dopracowane, jak ktos jest zdecydowany to zejdą z ceny wszędzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jurasman    10

Ile za John Deere 6110r AutoQuad plus ecoshift, TLS, amortyzacja kabiny, przedni TUZ, pompa 114, zaczep automatyczny, 3 pary hydrauliki, opony 480/600 i przygotowanie pod tura???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osterley    18

cena zakupu w podstawie. w kubocie za bardzo nie ma opcji dodatkowych jedynie jakies obciazniki i sprężarka

na allegro jest teraz za 139 brutto

Bo tam ne bardzo jest co dokładać. obciążniki przód w standardzie, można co najwyżej 3 sekcję hydrauliki i pneumatykę.

 

A z ceną to najlepiej rozmawiać na poważnie z dealerem  - dają naprawdę wysokie rabaty. Na maszynę z 2015 można utargować dużo więcej niż 12%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Horsz    0

Witam.

Case Puma 150 (nowa)

-skrzynia 19/6

-pakiet świateł led (16 o ile dobrze zapisałem)

-szerokie kapcie

-full amortyzacja (przednia oś, kabina, fotel pneumatyczny)

- przedni tuz (nie pamiętam czy z wałkiem)

-grzałka bloku silnika

-isobus (ekran itp- podobno przygotowane pod navi)

-4 wyjścia hydrauliczne

Cena z luźnej gadki 315 tyś netto (lubelszczyzna)- handlowiec sam sugerował że to bardzo wstępna i przy rozmowie o konkretach można negocjować- poniżej 300 zejdzie.

Dopłata za skrzynie cvx-30 tyś (sama skrzynia 20 tyś plus pierdoły).

I teraz kilka pytań do użytkowników takich skrzyń- o jakie pierdoły chodziło handlowcowi?? Wspominał coś o radarach czujnikach itp ale nie wnikałem na wstępnym etapie rozmów.

Pytanie nr 2.

Czy warto "napalać" się na taką skrzynię przy użytkowaniu tego ciągnika do:

-pług 4 obracana

-agregat 5m

-brona kompaktowa 3m (plus ewentualnie hydropak)

-transport- buraki, zboże

-rozsiewacz nawozu

Generalnie koń pociągowy.

Areał na chwilę obecną 50ha ornej, klasa ziemi 1/1. Górek niewiele (jak wspomniałem wcześniej lubelszczyzna).

Handlowiec oczywiście namawiał na tą skrzynię i podstawowy argument to oszczędności w paliwie (komfortu nie wspominając). Jak to się ma do realiów??

Dodatkowo mam pytanie jakie ciągniki innych marek proponowali byście na w/w warunki?? Zależy mi na 6 cylindrach, budżet to +/- 300tyś netto.

Ze specyfikacji koniecznie szerokie kapcie, przedni tuz (coś jeszcze warto??)

Proszę o konkretne odpowiedzi z argumentacją.

Jak z Lubelszczyzny to wiadomo jaki dealer bo jeden sprzedaje ciągniki Case.

Co do skrzyni ja jak będę brał to nie cvx, a zwyczajną.

Argument taki,że spróbuj coś szarpnąć na bezstopniowej skrzyni, a zakopać się na niej to chwila, a ziemie na Lubelszczyźnie zdradliwe (chyba ze mieszkach za Hrubieszowem to bierz cvx to będziesz miał wygodę)

Co do tuza napewno bez wałka przedniego, a hydraulika jaka, na elektrozaworach czy zwyczajna, domniema że elektrozawory bo są w standardzie 4 elektrozawory, szerokie kapcie to jakie bo 650 z tyłu to w standardzie, czyli bierzesz brał 710 ?

Mi powiedział miły Pan 290 kilo netto bez amortyzowanej osi i ekranu oraz tuza i czuję się nie swoja po twoim wpisie ze dostałeś lepsza ofertę. gdzie byłeś w centrali przy trasie Lublin- Kraśnik czy placówka pod Chełmem

Edytowano przez Horsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majcin    7

W Stołpiu, jak jedziesz od Chełma do Lublina - mijasz wieżę w Stołpiu i zaraz za stacją paliw skręcasz w lewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegi    0

W centrali. Opony będą jednak 650. Po głębszej analizie sklaniam się również do prostrzej skrzyni. Co do amortyzacji również do głebszego zastanowienia. W obszar moich zainteresowań weszła valtra z nowej seri T ( bodajże t144). Koła 650, tuz, 3 pary wyjść, skrzynia active- z amortyzacją przód plus kabina ok 330 k netto. Amortyzacja do poważnych przemyśleń- kwestia kosztów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Servio    13

Jura, amortyzacji kabiny w serii RC miła nie bedziesz w nowych 6M owszem. za 6100rc w b. dobrym wyposazeniu czyli tls, pompa 114 skrzynia, 24/24 eco shift balast 900kg pakiet zimowym opony 420/520,halogeny, fotel podgrzewany premium 2 pary zaworów 200 jedna 350, mam oferte na 230 netto do tego przedni tuz i wom  15tys netto, 6110RC 240 netto za tyle samo 6125M,wczoraj wyjezdzałem z lublina w kierunku janowa  na placu stoi 6115M jednak strażnik nie wiedził ceny.modele mc i RC mozna zamawiac jeszcze do 1 kwietnia         

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek83    16

W Stołpiu, jak jedziesz od Chełma do Lublina - mijasz wieżę w Stołpiu i zaraz za stacją paliw skręcasz w lewo.

dzieki kolego za info, joz wiem gdzie to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudas83    6

Witam panowie co myślicie o Landini 6L-145 za 250 netto przedni tuz opony 600 czy może Mccormick x6.460 ceny jeszcze nie wiem?

Edytowano przez dudas83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlakacZ    16

dudas83 siedziałeś w obydwóch ? Posiedź, dotknij sobie, przejedź się, najlepiej jak się da to na testy :D
Jakbym miał się kierować, to McC. Siedziałem w nim na PolAgrze, wydaje się być solidny. A McC i Landini to nie ten sam koncern?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliot    106

A steyr kompackt 85 jaka cena???warto???ile za przeglądy sie płaci??wady???zalety???proszę o jak najwiecej opini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jurasman    10

Jura, amortyzacji kabiny w serii RC miła nie bedziesz w nowych 6M owszem. za 6100rc w b. dobrym wyposazeniu czyli tls, pompa 114 skrzynia, 24/24 eco shift balast 900kg pakiet zimowym opony 420/520,halogeny, fotel podgrzewany premium 2 pary zaworów 200 jedna 350, mam oferte na 230 netto do tego przedni tuz i wom  15tys netto, 6110RC 240 netto za tyle samo 6125M,wczoraj wyjezdzałem z lublina w kierunku janowa  na placu stoi 6115M jednak strażnik nie wiedził ceny.modele mc i RC mozna zamawiac jeszcze do 1 kwietnia         

 

chodziło mi o serię R model 6110 z adblue, ale też pomogłeś bo zastanawiam się nad serią R i RC.Czemu MC i RC można zamawiać tylko do kwietnia?Co będzie póżniej, nowa seria czy po prostu przestają je produkować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlakacZ    16

Danioq202 mimo to ja bym brał McC, jakoś bardziej mi przemawia, znajomy ma (starszy model) i nie narzeka. Mówi że jakby miał teraz jakiś traktor brać to McC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Servio    13

RC i MC kolego będą dalej z tym, ze z adblu serie 6M poszerzą o mniejsze modele ja ostatecznie zostałem przy RC, za 2 miechy ma być :)    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj