soltys48

Ceny ciągników 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Nie wiem niektórzy biorą ceny??? byłem parę dni temu u dilera nh i za t5 105 zrobiłem wycenę za 198 brutto. Ludzie piszcie z jaką skrzynia bo różnica 30tys.

A deutz fara za 5100 C wycenili na 200 tyś ale netto. Więc 5110 za 220 brutto tylko brać.

to dobrego dilera masz cena jest z tego tygodnia ,skrzynia dual comand 24x24 ogolnie to ciagnik w podstawie bez zadnych dodatkow i taka cena wyszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

ciągnik fajny tylko za drogi, za tą cenę wolałbym kupić case maxxum 110 ( pewnie taniej by wyszedł nawet) który jest odpowiednikiem 6-145L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekkmc    22

Koledzy, jaki ciągnik polecacie na główny ciągnik do gospodarstwa 23 ha z możliwością rozwoju, interesuje mnie Case maxxum 110 albo John Deere 6100 MC, maxxum około 210 netto, JD 230. Z góry dzięki za pomoc

Edytowano przez wojtekkmc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

z doświadczenia posiadacza maxxuma z czystym sumieniem polecam. ciągnik wiekszy gabarytowo od jd mc, mocniejszy, lepsza hydraulika i chyba wszystkie parametry lepsze, nawet cena lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekkmc    22

6090 MC, klima, podnośnik wzmocniony, tls, tuz, hamulce hydrauliczne (3000 zł) do pneumatyki 15 tys. dopłaty, zaczep 9 pozycyjny, skrzynia 16x16, fotel grammera, felgi jednolite, opony 540 tył, 480 przód, poszerzone błotniki, pompa 80l, 3 pary wyjść hydraulicznych, zaczep dolny z nakładka = 220 netto
Case maxxum 110 = brak tuza i miękkiej osi. Skrzynia 16x17 Eco, amortyzowana kabina, klima, fotel pneumatyczny itd. 210 netto

Edytowano przez wojtekkmc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiler    16

Podobne wyposażenie tylko że instalacja pneumatyczna i bez TUZa przedniego 200netto. Tylko że to było 1,5 roku temu i wersja RC. Jak dla mnie trochę za drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2079

6100 rc miękka os, opony continental 520 480, 3 pary hydrauliki, pompa 110 albo 114 jest nie pamietam, okno dachowe, pneumatyka, klima, skrzynia 24x24, udźwig podnośnika 5600, zaczep 9 pozycyjny, pełna felga dałem 216 netto a kuzyn za 6110 rc z przednim tuzem reszta jak wyżej tyle ze brak okna dał 232 nett. Ja kupiłem w 2014 on w 2015 wiec za mc to stanowczo za drogo kolego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzemoO    29

maxxum 120 miękka oś, przedni tuz, pompa 113 l, 4 pary wyjść hydrauliki, opony 480/600, grzałka bloku, pneumatyka, skrzynia 17 eco, radio, multicontroller -245 netto

klima, amortyzacja kabiny w standardzie 

Edytowano przez PrzemoO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu94    1

T6.160 skrzynia 16x16, klimatyzacja, kabina amortyzowana, 4 pary hydrauliki, opony 540/65R38  248 netto. Co sądzicie? Wydaje mi się ze chyba drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek81ja    13

Mi w zeszłym tygodniu T6 165 skrzynia 17x16, amortyzowana oś i kabina, klima, opony 600, 4 pary hydrauliki za 245 000 zł netto ale to była cena do wniosku na modernizację. Diler powiedział że na tą chwilę taki model może sprzedać za 235 000 zł netto ale wydaje mi się że to jeszcze trochę dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu94    1

w ogóle to trochę dziwne, że cena tych 6 cylindrowych nh jest niższa od tych 4 cylindrowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19547

trzeba dobrać wszystko tam niema nic.....zresztą jak w każdym zetorze w podstawie.

Zetora jak chcesz dobrze doposażyć to te ich rabaty nie starczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zetor Major 80 z turem, w podstawie 105.000 netto

Mam oferte na Majora 80 z klimą, obciążniki, radio, szerokie opony, ale bez tura za 100 tyś netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

6090 MC, klima, podnośnik wzmocniony, tls, tuz, hamulce hydrauliczne (3000 zł) do pneumatyki 15 tys. dopłaty, zaczep 9 pozycyjny, skrzynia 16x16, fotel grammera, felgi jednolite, opony 540 tył, 480 przód, poszerzone błotniki, pompa 80l, 3 pary wyjść hydraulicznych, zaczep dolny z nakładka = 220 netto

Case maxxum 110 = brak tuza i miękkiej osi. Skrzynia 16x17 Eco, amortyzowana kabina, klima, fotel pneumatyczny itd. 210 netto

Kolego weś się upewnij czy to nie jest oferta 6090 RC a nie 6090MC, bo coś mi  z tą ceną i wyposażeniem bardziej pasuje na 6090RC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilusiekk    0

New Holland t5.105 skrzynia dual comand podstawowa wersja z turem 220 tys brutto 

Kubota m110gx 185 tys netto podstawowa wersja

Oba modele do negocjacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj