soltys48

Ceny ciągników 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Danioq202    14

Nie wiem myśle ze tak za ciągnik pomocniczy do  150 tyś moge dać,ale właśnie mam na myśli proxime ,tylko ta cena jest jak dla mnie za wysoka co do jakości np. wykończenia kabiny,tyle tyś.. a straszy, za wszystko dopłaty.

Moc max 85km mysle ze do pracy z ładowaczem nie będzie i tak w pełni wykorzystana.Komfort musi być i kompaktowy i przedewszystkim niezawodny.Popsuliście mi już głowe hehe czekam na rozsądne propozycje z opisem czemu warto.

 

za dobre pieniądze kupisz jakąś Kubote 8560 cena ok 190 tys zł brutto , bardzo zwrotna kompaktowa , komfort pracy na dość dobrym poziomie , 

 

lub 

 

New Holland T4.85 w skrzyni dual command , nie duży , oszczędny , komfort pracy dużo wyższy niż w zetorze czy kubocie klima radio , wałek Eco , fotel pneumat , rewers elektryczny z regulacją czułości , zaczep zatrzask , obciążniki , szersze koła itd cena w granicach 150 netto , 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek44    0

Nie wiem myśle ze tak za ciągnik pomocniczy do 150 tyś moge dać,ale właśnie mam na myśli proxime ,tylko ta cena jest jak dla mnie za wysoka co do jakości np. wykończenia kabiny,tyle tyś.. a straszy, za wszystko dopłaty.

Moc max 85km mysle ze do pracy z ładowaczem nie będzie i tak w pełni wykorzystana.Komfort musi być i kompaktowy i przedewszystkim niezawodny.Popsuliście mi już głowe hehe czekam na rozsądne propozycje z opisem czemu warto.

Chłopie za 120 netto będziesz miał 80 konnego deutz fahra. Komfort duży. Sam ciagnik mega skręty. Do tura idealny. Polecam. Ja posiadam deutza 6150 i zadziwia mnie jego zwrotność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliot    109

hmmmm,a jak wychodzi cenowo podstawowa wersja deutz fahra 5c do promixy 90 power????Mówie o najsłabszych jednostkach napedowych.Newe Holland to nie jest ciągnik dla mnie mam już do tej marki uraz i już.Świetnie sie sprzedaje ale dlatego ze jeszcze lepiej sie reklamuje u mnie w ciągu ostatnich 5 lat było już 2 przedstawicieli tej marki a od innych marek nie było nikogo.....Może naprawdę warto iść w stronę Deutza  u mnie na wsi chodzą 3 sztuki i nikt nie narzeka a raczej okolica to kolonia zatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

@remik1988 wołać możesz ile chcesz tylko pytanie czy ktoś Ci tyle da.

a tak to chyba nie ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elux    8

Orientuje się ktoś ile mogą śpiewać za Case Maxxum 110 w podstawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elux    8

"Case Maxxum 110 196tys zł (wyposażenia dokładnie nie pamiętam) zaczep automatyczny, fotel pneumatyczny. Dopłata za miękką oś około 10 tys oraz za podłokietnik Multicontroler chyba 8 tys. Za ten podłokietnik chyba niedrogo albo coś źle zrozumiałem."

 

Netto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

pojawiły się Johny tylko na adblue, prawda to czy bajer dealera? kiedyś coś czytałem, że miała być do spełnienia nowej normy "kumulacja szczęścia i dobroci" czyli dpf+adblue, jak jest naprawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

i już nie "tylko ON" teraz konkurencja będzie się promowała hasłem "SCR-only"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu94    1

"Case Maxxum 110 196tys zł (wyposażenia dokładnie nie pamiętam) zaczep automatyczny, fotel pneumatyczny. Dopłata za miękką oś około 10 tys oraz za podłokietnik Multicontroler chyba 8 tys. Za ten podłokietnik chyba niedrogo albo coś źle zrozumiałem."

 

Netto?

 

Tak, netto.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlakacZ    16

"Case Maxxum 110 196tys zł (wyposażenia dokładnie nie pamiętam) zaczep automatyczny, fotel pneumatyczny. Dopłata za miękką oś około 10 tys oraz za podłokietnik Multicontroler chyba 8 tys. Za ten podłokietnik chyba niedrogo albo coś źle zrozumiałem."

 

Netto?

 Tak kolego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturektdi    5

Nie wiem niektórzy biorą ceny??? byłem parę dni temu u dilera nh i za t5 105 zrobiłem wycenę za 198 brutto. Ludzie piszcie z jaką skrzynia bo różnica 30tys.
A deutz fara za 5100 C wycenili na 200 tyś ale netto. Więc 5110 za 220 brutto tylko brać.

Edytowano przez arturektdi

john deere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertrolnik27    225

Interesuje mnie ciągnik 85-106 KM do tura i lekkich prac. 

Z wyposażenia to rewers elektro hydr, klima, obciązniki tył, siedznie pneumat, EHR, półbiegi, okno w dachu, szerokie opony. 

Możecie coś polecić godnego uwagi. Oglądalem NH, t4.85 troszkę mały, 151 tyś do negocjacji, case farmall u 95 dużo większy od NH t4 cena dośc dobra 167 tyś, steyr chyba 4085 lekko większy od nh T4 za 157 tyś. Ceny netto.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hubert8245    24

T4.85 i kompakt 4085 to to samo. Z nich wszystkich albo 95U albo T5.95 nic lepszego w tych pieniądzach nie znajdzie. Tym bardziej że w tej cenie będzie na kołach 440/540 i R38 z tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adanos    3

Mam ceny starej wersji valtry

N103 Hitech 3 111km

Amortyzacja kabiny, tuz i wom przedni, wom 1000+540E (750) klima manualna, fotel dla pasażera, szyberdach, ładowacz quicke Q46,

za 280 tyś netto.

Model z tym samym wyposarzeniem N113 Hitech 5 290 tyś netto. N123 Hitech 3  305 tyś netto.

Za nowy model valtry z tym samym wyposażeniem bez tuza i womu, oraz tura trzeba doliczyć po 35 tyś netto.

Za kolor metalic w valtrze doliczamy 2 tyś, automatyczna klima 8 tyś, TLS 18 tyś.

 

 

Jak myślicie dużo można zejść z ceny?

Edytowano przez Adanos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlakacZ    16

Adanos za każdą możesz zejsć z 6 tys. i wynegocjować np przegląd za free lub coś innego
w tych Nowych spokojnie możesz o tyle samo się kłócić, nawet więcej ;)
jeżeli masz maszyny i inne rzeczy od Dealera tego to tym bardziej użyj jako argument

lub jeżeli maszyny od nich zamierzasz kupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudinho11    208

Za New Hollanda T4.75 skrzynia 24/24, 3 pary hydro, mokre sprzęgło, elektor-hydro rewers, fotel pneumatyk, instalacja pneumatyk, klima, koła tył 12,4 przód 11,2. obciążniki na koła tylne 149tys netto, za 139 myślę że by poszedł.

Tur Shtoll 25 tys netto cena wyjsciowa

Edytowano przez rudinho11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe zwinnoś i awaryjność i pustom kieszen jak przyjedzie nie kumaty serwis który 150zł na godzine weżmie pozd

 

Chłopie za 120 netto będziesz miał 80 konnego deutz fahra. Komfort duży. Sam ciagnik mega skręty. Do tura idealny. Polecam. Ja posiadam deutza 6150 i zadziwia mnie jego zwrotność

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj