soltys48

Ceny ciągników 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zonk    2

kolego, mc i rc masz 90, 100 i 110 km

6r oczywiście lepiej wyposażony

6115 m z mięką osią ok 240-250 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olszak    1

NH T5.115    205 netto

Skrzynia Ec, Obciążenie na koła 300kg, Koła 540/65R38, Tuz przedni + obciąznik ok 600kg, fotel pneumatyczny, klima, 2 pary wyjść, dodatkowe oświetlenie, mocniejsza pompa, komputer wydajności, sterowanie z błotnika, lepsze lusterka, amortyzacja kabiny, stołek dla pasażera, komplet zaczepów

 

NH T6.120   240 netto

Skrzynia EC+ECO, Przedni Tuz + obciążnik ok 600kg, dodatkowe oświetlenie, amortyzacja kabiny, miękka oś, opony 540, klima, fotel pneumatyczny, 3 pary wyjść, stołek dla pasażera, sterowanie z błotnika, komplet zaczepów, dodatkowe siłowniki do podnośnika

 

Edytowano przez olszak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pabloss    1

drogo. popytaj o Steyr Multi abo Case U Pro

Edytowano przez pabloss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekkmc    22

Case Maxxum 110 skrzynia 17x16 ECO, bez miękkiej osi i przedniego tuza - 210 tys. netto.

New Holland t6.120 - 235 tys. netto full opcja.

Jaki ciągnik polecacie w przedziale 100 - 115 KM

Znacie ceny JD 6100 MC/RC lub 6105 M ?

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    831

coś jakoś jak dla mnei drogawo ten new holland 6.120... podejrzewam że valtra o najniższej mocy w 4ce wyszłaby w podobnych pieniądzach, a jak dla mnie jakość wykonania valtra-new holland.. zdecydowanie valtra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

N114 e 4 generacji 280 netto podstawa. Chociaż ciągnik w podstawie jest bogatszy od niektórych z dodatkami w tej klasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

2008r NH T5060 130netto

2012r  NH T5060 170netto Średnio wyposażony klima pół biegi fotel pneu, elktrohydrauliczne sprzegło, haki ,obciążniki tak jak w/w

2014 Lambo R3 Evo 85 PODSTAWA!!+klima+obciążniki+radio+koguty  128netto

 

Widza ze jest zbyto to ceny winduja nie wiadomo do jakiego pułapu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlakacZ    16

N114 e 4 generacji 280 netto podstawa. Chociaż ciągnik w podstawie jest bogatszy od niektórych z dodatkami w tej klasie.

ja nadal nie jestem podziwu, co takiego drogiego w niej w standardzie :o

Jak pytałem Dealera Valtry jeszcze przed premierą N4, to mówił że najmniejsza ( N104) ma kosztować około 215 netto, to o 1 model większa już taka różnica? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    831

coś słabo rozmawiacie, jak ja bardzo wstępnie rozmawiałem o valtrze do oprysków z amortyzacją ośki i kabiny to była powiedziana cena ok 250tys netto (120km)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Podjedź lub zadzwoń do dealera Valtry to ci powie ile dokładnie kosztuje. Ja usłyszałem taką cenę. Stojąc przy 114 e zapytałem przedstawiciela. Ile kosztuje taka w najtańszej specyfikacji.  Powiedział, że około 280 netto. Oczywiście z głowy. Może coś pomieszał. N 4 generacji zmieniła się poważnie względem 3. Więc nie zdziwię się, że cena tez zmieniła się poważnie. Te starsze n ki wyglądały dla mnie jak usrusy po lifcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    831

Podjedź lub zadzwoń do dealera Valtry to ci powie ile dokładnie kosztuje. Ja usłyszałem taką cenę. Stojąc przy 114 e zapytałem przedstawiciela. Ile kosztuje taka w najtańszej specyfikacji.  Powiedział, że około 280 netto. Oczywiście z głowy. Może coś pomieszał. N 4 generacji zmieniła się poważnie względem 3. Więc nie zdziwię się, że cena tez zmieniła się poważnie. Te starsze n ki wyglądały dla mnie jak usrusy po lifcie. 

 

kolego przecież napisałem, że rozmawiałem z dealerem valtry.. ale nie wiem czy wiesz, że jest coś takiego jak cena katalogowa... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodzio    0

Interesuje Mnie cena John Deera 6170 m i czy Ktoś ma takiego z GPS-em jd

 Za standard krzyczą 330 000 netto.

Edytowano przez wlodzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

A czy ja napisałem, że negocjowałem te 280 netto? Zapytałem o cenę, facet taką powiedział i tyle. Za mf 6612  przedstawiciel powiedział mi 270 netto. Za 270 netto ludzie kupują  mocniejsze 6 cylindrowe 7614. Normalka, że cena z luźnej rozmowy z targów znacząco odbiega od ceny po negocjacjach dla zdecydowanego klienta. Tym bardziej gdy pytasz u dealera, który sam decyduje ile chce zarobić. Innymi słowy ci z targów zostawiają dealerom widełki i walą wyższe ceny. 

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzes151    6

włodzio mam cenę 6170 m to podstawowa wersja z najszerszymi oponami i tls 335 netto a wypasiona z GPS przedni tuz i tam troch bajerów 380

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafael    0

A valtra t144 w wersji active ???

350 netto. Dealer ANDERWALD, stoi na placu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    831

to jeszcze do utargowania, no chyba że jakieś wyposażenie nie wiadomo jakie, ale ja z przednim tuzem, amortyzowaną kabiną mam ofertę poniżej 330netto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj