soltys48

Ceny ciągników 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomek81ja    13

Panowie poczekajcie jeszcze ze 3-4 miesiące jeśli nie ruszy modernizacja na maszyny to zobaczycie jakie przeceny będą dilerzy robić. Teraz już mają problem  od kilku miesięcy stoi sprzedaż traktorów. Kolega pracuje u jednego z lubelskich dilerów i mówił że od stycznia dzwonią na potęgę do swoich klientów i oferują wymianę ciągnika na nowszy za naprawdę rozsądne pieniądze ale specjalnie  zainteresowania nie ma. U tego dilera z placu od listopada zjechały tylko 3 traktory. Sam mam zamiar kupić traktor w przedziale 100-130 koni ale czekam jeszcze bo jeśli modernizacja nie ruszy to droższe nie będą a jak modernizacja ruszy to jakieś dofinansowanie będzie (o ile wniosek przejdzie).

Edytowano przez tomek81ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

Panowie poczekajcie jeszcze ze 3-4 miesiące jeśli nie ruszy modernizacja na maszyny to zobaczycie jakie przeceny będą dilerzy robić. Teraz już mają problem  od kilku miesięcy stoi sprzedaż traktorów. Kolega pracuje u jednego z lubelskich dilerów i mówił że od stycznia dzwonią na potęgę do swoich klientów i oferują wymianę ciągnika na nowszy za naprawdę rozsądne pieniądze ale specjalnie  zainteresowania nie ma. U tego dilera z placu od listopada zjechały tylko 3 traktory. Sam mam zamiar kupić traktor w przedziale 100-130 koni ale czekam jeszcze bo jeśli modernizacja nie ruszy to droższe nie będą a jak modernizacja ruszy to jakieś dofinansowanie będzie (o ile wniosek przejdzie).

Masz rację!!Już byłem napalony na Farmtraca Kinga i wszystko ładnie pięknie,cena zaakceptowana, zamówienie złożone,a nawet zrealizowane ale....diler przygrał w kulki i najprawdopodobniej go nie odbiorę...

znalazłem/a właściwie to znalazł mnie inny diler i za takie samo wyposażenie prawie 7 tysi mniej(przy takiej cenie to dla mnie bardzo dużo) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuco90    1

Za dj 6155 m przedni tuz bez wom, miękka oś,3 pary elektrozaworów, mechaniczna amortyzacja kabiny , pneumatyka  pełne oświetlenie opony goodyear 600 cena u diler 275tyś netto bez negocjacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuco90    1

w rol bracie żabin karniewski koło makowa mazowiecki . tylko sie boje połączenia ad blu i dpf w jadnym

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodzio    0

Mam pytanie JD 170m z tuz ile stoi , krzyczą 325 tys. netto

lub Jd 170m z nawigacja  Jd 380 netto

Edytowano przez wlodzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek44    0

Dobre ceny?
Nh t6 175 220 tysięcy
Case Puma 145 215 tysięcy
Steyr 6140 220 tysięcy
Deutz fahr 6140 240 tysięcy
Którego wybrać? Pomocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1    242

Nie rajcujcie się na inwestycje w obszar D bo ciagnik ma 0 pkt i żeby uzyskać wymagane 1,5 pkt trzeba mieć wniosek na 70-80 % maszyn punktowanych , oj słabo to widzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuco90    1

tak cena pumy takiej to 270 michalsoft ma racje i to jest co najmniej mi się wydaje że podał cenę maxuma bo jak się pytałem to maxum właśnie 120  właśnie 220 tyś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek44    0

To już sam nie wiem. Może przedstawiciel chciał przyciągnąć klienta.
Jak narazie najbardziej podobał mi się deutz fahr 6150 za 246 netto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolq1660    189

Panowie poczekajcie jeszcze ze 3-4 miesiące jeśli nie ruszy modernizacja na maszyny to zobaczycie jakie przeceny będą dilerzy robić. Teraz już mają problem od kilku miesięcy stoi sprzedaż traktorów. Kolega pracuje u jednego z lubelskich dilerów i mówił że od stycznia dzwonią na potęgę do swoich klientów i oferują wymianę ciągnika na nowszy za naprawdę rozsądne pieniądze ale specjalnie zainteresowania nie ma. U tego dilera z placu od listopada zjechały tylko 3 traktory. Sam mam zamiar kupić traktor w przedziale 100-130 koni ale czekam jeszcze bo jeśli modernizacja nie ruszy to droższe nie będą a jak modernizacja ruszy to jakieś dofinansowanie będzie (o ile wniosek przejdzie).

Kolego zależy jaki rejon i jaka marka, u mnie np. jest NH i nie narzekają, nie biegają za klientem jest też JD i fendt i przedstawicieli widzę częściej niż tych z nh mimio że od nich chciałem wziąć ciągnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

podwyżki 2% JD, Steyr 2%, NH 5%, przynajmniej u nas porównywałem ceny z grudnia 2015 i styczen 2016


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

wedlug mnie te ceny są juz i tak wygórowane ze szok :o i nie adekwatne co do jakości!! 

 

A MGR za wiele nie powinno pomóc w tym segmencie maszyn tj ciągniki rolnicze. Ze wzgledu na to iż rynek juz jest tak nasycony tymi maszynami a ciagników za takie pieniądze nie wymienia sie za często, dodatkowa jak wspomiałęm MGR nie dotuje juz drugiego ciagnika czyli nie mozna dublować maszyn !!

Pod uwagę nalezy wziąc fakt iz w najbliższym czasie areały gospodarstw nie beda juz znacznie rosły z racji kto juz ma tam jakiś kawałek ziemi dzierżawionej/kupionej bedzie ją trzymał i obrabiał.

Obecne podwyżki są wzięte z kosmosu nie wiadomo czym są one uzasadnione, albo robią złudzenie w najbliższym czasie to sporych obniżek i chwyt marketingowy tj. styczniu jest podwyżka NH 5% a w np. w czerwcu obniżka 15% i reklama itd.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

U mnie jest inny problem teraz maszyny dali wszystkie ale nie mam czym ich ciągac :D i też mam biede bo samego ciągnika nie przepchne, bede bral cos innego zamiast ciągnika


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolq1660    189

Co najlepsze jak targowalem się o ciągni i mowilem że euro tanie, to było powiedziane ze euro ich nie interesuje, z kolei u korbanka wszystko razy te 4.20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

Ba bo korbanek niestety zawsze bedzie liczył euro po cenie zakupu terez pewnie bedzie najmniej jakies 4.24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Podwyżki podwyżkami ale zobaczymy jak w MGR będzie na ciągniki szansa na ich przepchnięcie, jeśli zrobią próg jak niedawno było to sprzedaż rypnie i to konkretnie


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj