soltys48

Ceny ciągników 2016

Polecane posty

krzychu94    1

Case Maxxum 110 196tys zł (wyposażenia dokładnie nie pamiętam) zaczep automatyczny, fotel pneumatyczny. Dopłata za miękką oś około 10 tys oraz za podłokietnik Multicontroler chyba 8 tys. Za ten podłokietnik chyba niedrogo albo coś źle zrozumiałem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliot    109

mam pronara 82tsa i ciągnik nie do zabicia,nie wiem jak nowe,tylkoże wykonczenie i wygoda zawsze na dużyyyy minussss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

maxxum 130 cvx z ub roku. mieka os i kabina przedni tuz 4 pary elektrozaw i jeszcze pare drobiazgow
230 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliot    109

zetor promixa w najtańszej wersji ile może kosztować?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek81ja    13

to zależy jak proxima podaj dokładnie to ci napisze bo mam cennik proximy i forterry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliot    109

Jak możesz to napaisz cennik dla całej rodziny proximy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emo87    5

Może ktoś zna ceny ciagnikow JD 155R, JD 175M, JD 175R,  i MF 7616 i MF 7619 w wersji efficient (tej srodkowej) i czy modele z serii 7700 są dużo droższe niz seria 7600.

W tych ciagnikach z wyposazenia to chodzi mi o amortyowana oś i przedni Tuz, oczywiscie jak ktoś zna cene w innym wyposazeniu to tez prosze napisac


aaabbb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek81ja    13

proxima 80- 126 990zł, 90 -126 990zł, 100- 129 990zł

proxima plus 90- 135 990zł, 100- 141 990zł, 110- 145 990zł

proxima power 90- 143 990zł, 100- 147 990zł, 110- 151 990zł, 120- 155 990zł

ceny netto u dilera przy pierwszej rozmowie odrazu 10 000zł opuszczają

minusem jest to że są to całkowite golasy za wszystko musisz dopłacać np. obciążniki przednie, lampa ostrzegawcza, siedzenie mechaniczne za dopłatą to już jest kpina. Po przyzwoitym doposażeniu cena wychodzi taka jak podałem w cenniku. Nie mówię że to złe ciągniki ale konkurenci z zachodu wychodzą w podobnej cenie a niektórzy taniej. Dużym plusem proximy jest silnik o pojemności około 4.1 litra bo w innych ciągnikach tej klasy są około 3.6 litra. Zatem moje podsumowanie - Proximy to przyzwoite ciągniki ale trochę za drogie to oczywiście tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek44    0
Napisano (edytowany)

 

Zależy jaka moc. Polecam deutz fahra. 80 konny 130k netto

Edytowano przez Bartek44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
remik1988    1

tomek81ja piszesz ze yo calkowite golasy a potem  ze Po przyzwoitym doposażeniu cena wychodzi taka jak podałes w cenniku. To te ceny sa wkoncu za golasy czy wyposazone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek81ja    13

Ceny które podałem są cenami za podstawowe wersje ale pytając dilera odrazu opuszcza 10 000 zł. Chcąc go doposażyć to musisz przynajmniej 10 000 zł wydać no i cena wychodzi jak przed rabatem.


Ale co w zamian???new holand odpada.

Myślałem właśnie on new holland td albo case farmall. Słyszałem też że john deere 5G można kupić w dobrych pieniądzach ale potwierdzić nie mogę bo nie znam jego ceny. Najlepiej pojedź do dilera zetor i obejrzyj sobie proxime. Mi za proxime 110 plus z klimą, obciążnik, trzecia para  hydrauliki, dolna listwa zaczepowa, większe koła, siedzenie mechaniczne i takie tam jeszcze drobnostki 186 000 brutto po rabacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

5G wychodzi cenowo podobnie jak 5M, tyle że bardziej kompaktowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko    20

W NH 60km bez kabiny  - cena około 75 netto z tego co pamiętam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moris7598    12

JD 5085 M w podstawowej wersji po negocjacji i rabacie jd na ten model 5600 zł to powiedzieli mi za niego 125 tys netto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soltys85    83

ktoś orientuje się ile kosztuje deutz w przedziale 100-100 km ? może być seria 5.

 

288 000 brutto z przednim wom i tuz 120 KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliot    109
Napisano (edytowany)

Nie wiem myśle ze tak za ciągnik pomocniczy do  150 tyś moge dać,ale właśnie mam na myśli proxime ,tylko ta cena jest jak dla mnie za wysoka co do jakości np. wykończenia kabiny,tyle tyś.. a straszy, za wszystko dopłaty.

Moc max 85km mysle ze do pracy z ładowaczem nie będzie i tak w pełni wykorzystana.Komfort musi być i kompaktowy i przedewszystkim niezawodny.Popsuliście mi już głowe hehe czekam na rozsądne propozycje z opisem czemu warto.

Edytowano przez Eliot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek03    10
Napisano (edytowany)

zetor promixa w najtańszej wersji ile może kosztować?????????

mnie z proxime 90 z turem w dosc dobrym wyposazeniu powiedzieli 175 600 z za proxime 100 z takim samym wyposazeniem 190 400 ceny brutto

Edytowano przez krzysiek03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj