soltys48

Ceny ciągników 2016

Polecane posty

massei8    136

za dużego wyboru tam nie ma ale z takich ważniejszych to skrzynia powerquad plus 24/24, fotel pnełmatyczny ale ta cena jest po dużym upuście bo bierzemy od tej firmy nawozy i środki u innego dilera się pytałem to powiedział 220 w takim samym wyposażeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za dużego wyboru tam nie ma ale z takich ważniejszych to skrzynia powerquad plus 24/24, fotel pnełmatyczny ale ta cena jest po dużym upuście bo bierzemy od tej firmy nawozy i środki u innego dilera się pytałem to powiedział 220 w takim samym wyposażeniu

 

w opcji jest wydajniejsza pompa hydrauliki i mocniejszy podnośnik

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

Kubota M6060 z turem mf + łyżka 125 netto

Ale to chyba cena przed negocjacjami z dealerem. Ja za m6060 bez tura ale z dodatkową hydrauliką dałem ponad 20 tyś mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozik251    9

zetor major 80,  109 tyś netto. klimatyzacja,siedzenie pneumatyczne,dolna listwa zaczepowa i obciążniki przód i tył.


Mój kanał na YouTube:

Żywiec Akpil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gelorolnik    2

Case farmall A 85 klima, obciążniki, wiskoza, pompa 63l,hamulce pneum, 6 wyjść,12x12 synchro suttle mechaniczny (nie wraca wajcha do neutrala) 132 netto

Case farmall 75 C klima, obciążniki, hamulce, 12x12, 6 wyjść, elektro-hydra wlaczanie wom i napedów 129 netto -ZIP-AGRO

 

Kubota M7060 , 76km, full wypas, nowa 134 netto do negocjacji, maja tez m7060 z turem fabrycznym, demo z 2014 jak nowa niby za 136 netto POLSAD

 

to poleciał z cena odpowiednik case farmall 85 w new holland czyli td 85 113 netto..

 

klima, obciążniki, rewers elektrohydrauliczny, 12x12 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Zapytałem na polagrze

MF 5612 około 250 tys netto.

MF 6612 około 270 tys netto, sprzedawca zaznaczył, że do negocjacji.

Valtra n 114 e nowy model około 280 tys netto.

Na MF a serii 57xx jeszcze cen nie znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Ładowarka Merlo Multifarmer 40.7 , amortyzacja wysięgnika klima zaczep20t, blokada 4 koła cena 380tys zł netto po negocjacjach..........


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

super alternatywa wzgledem ciagnika rolniczego dla gospodarstw prowadzących wiekszą hodowle. Ale cena nie wiadomo skąd wzięta. 

 

ps. a niby rolnicy tacy bogaci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie ma może z was cennik claas lub kupował już ciągnik?? Bo właśnie mam zamiar kupic sobie - Claas atos 350+ tur i claas arion 450 a nie orientuje się w cenach z góry dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

to poleciał z cena odpowiednik case farmall 85 w new holland czyli td 85 113 netto..

 

klima, obciążniki, rewers elektrohydrauliczny, 12x12 

 

Te modele nie mają rewersu elektrohydraulicznego nawet w opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlakacZ    16

hubertuss a fe MF-y i valtra już na full opcji muszą być, bo postawa taka droga nie jest chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gelorolnik    2

Te modele nie mają rewersu elektrohydraulicznego nawet w opcji

 

Przepraszam mój błąd nie elektrohydrauliczny a elektomechaniczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

@gelorolnik teraz jeszcze większy błąd zrobiłeś, po prostu rewers hydrauliczny bez udziału żadnej elektroniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Oczywiście, że podstawa. Dopłata za amortyzację osi w MF to około 20 tys. Amortyzacja kabiny około 4 tys. Z drugiej strony te ciągniki są w standardzie dobre wyposażone. Wszystkie przełożenia przełączane elektrohydraulicznie. Bez kija do mieszania biegów. Automatyka wszystkich biegów w standardzie u MF a. Valtra ma w standardzie automatykę zakresów c i d. Oraz ekonomiczne obroty na najwyższym biegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlakacZ    16

m114e 280 netto ? :o To drogie po ciulu one są ... a może brutto?
Wuja za N103.4 ( N 3 generacji) dał 256 BRUTTO 

praktycznie goła tylko dobrał dodatkową parę wyjść z tyłu i że komputer więcej parametrów pokazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlakacZ    16

Tani ten NH, porównując z case maxxum 110 na pewno tańszy. Dobierz se amortyzacje kabiny nie pożałujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

tylko że maxxuma 110 to raczej do t6.140 porównać należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

T6.120 wyposażenie nie aż takie bardzo bajeranckie skrzynia 16/16 siłowniki 90 cena 195 netto 

 

 

tylko że maxxuma 110 to raczej do t6.140 porównać należy

coś chyba pokręciłeś mowa była o T6.120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu94    1

A jeśli chodzi o JD 6115 to w jakiej wersji lepszy? R, M? Czym zasadniczo różnią się te wersje? Chyba jest też taka wersja jak MC

 

 

I ile może taki kosztować?

Edytowano przez krzychu94

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj