pawelgawel

Ceny Uslug Rolnych 2016

Polecane posty

szymon09875    9889

Ja za prasowanie słomy krone kr 130 balot 130x120 słoma czy siano 11zł sianokiszonka 12zł z moim sznurkiem. Słome z pokosu jęczmienna kupuje po 12 zł za balota a z zyta po 10 zł. Koszenie bizonem 300-350 za godzine zalezy jakie ilości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kierowiec    112

Czy cena 9zł z moją siatką jest ceną zaniżoną i nie opłacalną ? dodam że konkurencja dosyć spora, zwykła sipma z569/1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Zaniżona, u nas w okolicy bardzo dużo pras i ceny 11-13zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mercator75    0

ile cenić za wożenie słomy okrągłe bele . mój ciągnik z turem i dwie przyczepy d-47 . będę ładował na polu i później układał w stertę . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilrudy    7

Witam.Poszukuje usługodawcy na koszenie qq na kiszonke najlepiej z odwozem. 15ha ładna czysta w równych kawałkach promień pracy ok 1km od składowania pryzmy. Cyców powiat Łęczna woj. Lubelskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2345

Kolego kamilrudy polecam leszczynskich z malkowa od 2 lat maja fajnego jaguara. I co wazne mieszkaja blisko ciebie jak i mnie


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilrudy    7

Fakt. Leszczyński mieszka blisko ale robił mnie już 2 lata w ch..ja. Umawialiśmy się na jutro a on ciągnie 2 tygodnie, ja tu naszykowany a on pojechał gdzieś. Nie ma w regionie za dużo sieczkarni i tu jest problem. Nie wiem może mnie nie lubi bo klient który mi siał chwali go sobie. Kasy mu nie wisze więc w czym problem?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2345

Fakt. Leszczyński mieszka blisko ale robił mnie już 2 lata w ch..ja. Umawialiśmy się na jutro a on ciągnie 2 tygodnie, ja tu naszykowany a on pojechał gdzieś. Nie ma w regionie za dużo sieczkarni i tu jest problem. Nie wiem może mnie nie lubi bo klient który mi siał chwali go sobie. Kasy mu nie wisze więc w czym problem?

A znasz pana szota z swierszczowa koloni . On napewno dotrzyma slowa tylko nie wiem czy bedzie sie mu chcialo

jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2345

Ile mam zawołać za przewracanie słomy pająkiem?

A co za glupota przewracac slome pajakiem? Grabiarka przegrabic i wysechnie

jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Chyba że u mnie słoneczka u ciebie grabiarka u niego pojąk to jedna maszyna bo naprawdę różnie ludzie to nazywają


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Ile bierzecie za siew rzepaku zestawem agregat talerzowy+siewnik talerzowy z kółkami kopiującymi 3m?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz1995    111

na moim terenie ,claas tucano 440 -280zł/ha, claas Maxi 118,208 270zł/ha, New holland TC50** 250-240zł/ha wszytko bez sieczkarni z sieczkarnią 20-30zł więcej

Siew kukurydzy 100zł/ha ,schodzą nawet do 80zł/ha.

Prasa kulka słoma 120cm-10zł+2zł siatka, 180cm.-14+2zł siatka.  sianokiszonka 120cm-12zł+2zł si

Jakby u mnie brali tyle za koszenie,to by mi się nie oplaciło swojego kombajnu robić

U mnie NH tc 5070 bierze 400zł/godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2186

  Siew kukurydzy 120-130 zł ,bizon bez sieczkarni 280,prasa 120 walcowa 12-15 z siatką lub bez zależy od ilości i u kogo,w sumie można wyrwać po 10 zł bez siatki,a 3  lata wstecz 16-17i nie było komu,obornik załadunek 12-15 zł 3'5-4;5 t.. gnojowica 50 zł za    8000 l,kilka lat wstecz 50 zł.za 4000 -  5000 l.dniówka pracownika od 60-100 zależy do czego z całodziennym korytem,piwkiem plus jutrzejszy kac w pakiecie,za tę niższą stawkę chętnych brak nawet gdyby miał cały dzień siedzieć w cieniu,prace ciut fachowe 100-150 plus......,w godzinach 8 -17 czasem 19.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jakie prace są "ciut fachowe" , bo Mnie zaciekawiło B) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Jakby u mnie brali tyle za koszenie,to by mi się nie oplaciło swojego kombajnu robić

U mnie NH tc 5070 bierze 400zł/godz

 

TC powinien zrobić 1,5-2ha/godz więc to bardzo tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj