pawelgawel

Ceny Uslug Rolnych 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
icek1    179

ja tam w tym roku za bizon zo56 bardzo zadbany będę brać po 200 zł za godz a koszę szybko 2 i wariator na max a za sieczkarnię dorzucę 20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ty poważnie mówisz? I za te 200 zł jak coś nawali będziesz leżał cały utyrany w smarze i oleju, na ukorzonej w ościach blasze rozgrzanej do temperatury odpowiadającej smażeniu jajek? Albo właził do kosza sitowego gdzie panująca temperatura w nim od rozgrzanej blachy i braku przewiewu oscyluje w granicach 50st. w cieniu. A wewnątrz, gryzący kórz, pot i ty. Naprawdę za 200 zł to zrobisz? Chłopie szanuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19662

ja tam w tym roku za bizon zo56 bardzo zadbany będę brać po 200 zł za godz a koszę szybko 2 i wariator na max a za sieczkarnię dorzucę 20 zł

o urwa to jakieś ferrari wśród bizonów.......2 bieg i na maxa????To ze dwa ha w godz walniesz :D i ze dwie tony zbierzesz do zbiornika :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19662

kosząc po 200/h chcesz zarabiać na chleb??Człowieku trzeba szanować siebie i swój sprzęt!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

sprzet i tak pójdzie do kasacji jak będzie większa awaria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balcerek1    92

Kupił kombajn na rozbiórkę na części i przy okazji chce coś przy dłubać bo inaczej tego nie idzie nazwać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

Mi się oplaca kosić po 200 zł za godz a jak ktoś chce kosić drożej to niech kosi jak będzie miał klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

icek licząc samo paliwo to wiadomo że ci zostaje nawet przy tych 200zł/godz. Ale weź jeszcze policz swój czas, części bo nie wierzę że stary bizon chodzi bez zarzutu. Ja miałem bizona i gdy nastał jego wiek wiem co oznacza bizon w żniwa. No i najważniejsze swoje zdrowie, koszenie na stojąco, w kurzu i niesprzyjającej temperaturze, przemęczenie organizmu maksymalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ciekawe jeszcze ile przez tą 1h wykosi . Coś spowodowało tak drastyczne zejście z ceny - pewno słaba wydajność . W Mojej okolicy jest gość , który mimo że bierze taniej na godzinę , to roboty w żniwa niema , właśnie dlatego że koszenie idzie mu jak krew z nosa . B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19662

przecież napisał,że kosi na 2 biegu i max przyśpieszeniu ;)

to wg tego powinien zapierdaczać co najmniej jak NH :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A , faktycznie . B) To pewno kombajnu nie posiada i wkurza go że wydatek za usługę się zbliża . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xzibit0000    14

ja bym w życiu po 200/ha nie brał. brałem po 260 ale teraz do 300 pójde, a komu się nie podoba  niech szuka sobie innego usługodawcy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Albo icek się zgrywa i naśmiewa z tych co tanio biorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

u mnie kosi i liczy sobie po 210 zł za godzine bo jestem stałym klientem  a abym nie szukał kogoś innego do koszenia ale jak by ktoś pytał po ile to mam mówić że po 300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balcerek1    92

W mojej okolicy jest parę kombajnów i każdy ma swoich u których kosi no chyba że jakiś pacjent się wyłamie i pójdzie do kogoś innego to może później liczyć na koniec żniw bo i tacy się trafiają a stawka jest 300 -330 zwykły sieczkarnia bez reguły czy ZO56 czy rekord  czy jelenie czy niuchy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti1980    31

Ja mam Dominatora 80 3,5m i 350 na godzinę od 2 lat.Hektar w godzinkę i za żadne skarby szybciej ale też wolniej nie.Z klientelą problemu niema.Z tym że niema ani za wiele zboża ani wiele konkurencji.Wiadomo Sieradz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldii1    122

A ja biorę 360/ha ale praktycznie każdy we wsi ma kombajn i tylko przy rzepaku mam klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldii1    122

Sprzęty są różne, ważne że koszą. W moi regionie przeważnie zboża i rzepak. Ja mam fendta 5250AL i przy zbożu 10t/ha 1,8ha wykoszę w godzinę. Często transport zawodzi przy tej wydajności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19662

co znaczy wzbogacili się??360 za ha cena do zaakceptowania-jeśli miałbym usługodawcę zawsze kiedy chcę/potrzebuję na pewno nie kupiłbym swojego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

w zeszłym roku u kuzyna kosiłem, to i pomyślałem z rodziny nie będe zdzierał. Wykosiłem 8ha powiedziałem 2tyś i do dzisiaj jeszcze kasy nie mam.Już przed żniwami wspominał, że zapłaci troche pózniej. Ale rok to troche przesada. A tak dla ludzi to stawka 300zł/ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz1995    111

Dlatego ja koszę najpierw tym,co najszybciej płacą za żniwa :) ,pół roku można czekać,ale nie aż tyle i jeszcze to rodzina :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj