pawelgawel

Ceny Uslug Rolnych 2016

Polecane posty

pawel885    2279

5 zł za włożenie i 5 zł za zdjęcie do tego transport ? Oszalałeś? U nas wożą po 3 zł jak pole do 2km od domu, nic się nie dotykasz, tylko stodołę otwierasz i pokazujesz gdzie kłaść 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19702

za 3 to sam najmę.......

Powiem tak ta cena to nie mój wymysł 4 lata temu przypadkiem załapałem fuchę jak gościu brał słomę u teścia mojego brata bo poprzedni gość co ładował nie miał czasu.Załadowałem 40 kulek w max 1,5h(licho leżały)gość się pyta ile?To mu mówię,ze tyle co brał poprzedni a on mi daje 200,- :o pytam czy nie za dużo-nie tyle u nas płacą!!!! tak od 4 lat cenę trzymam ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

No ja właśnie najmuję za 3 zł bo w żniwa czasu nie ma i chętnych nie brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19702

u mnie wręcz odwrotnie, sam już nie mam czasu jeździć bo ten sam gościu co roku po mnie dzwoni ponieważ twierdzi,że schodzi mi to szybciej niż PRONAREM, od dwóch lat kasy już od niego nie biorę tylko na koniec rozliczamy się w cielakach-3 kursy po 40szt=1 byczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krecikuryn    6

Jak myślicie ile brać za ha wykoszenia zboża i rzepaku ?? Bizony robią tu po 300zł/h , 330zł/ha z sieczkarnią. Będę kosił NH TC 5.70. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Jak myślicie ile brać za ha wykoszenia zboża i rzepaku ?? Bizony robią tu po 300zł/h , 330zł/ha z sieczkarnią. Będę kosił NH TC 5.70. 

 

300-350zł/ha, 500-550zł/h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja w tym roku nie zmiennie 330 zł/ha a z sieczkarnią 350zł/ha. To jest i tak śmieszna cena, ale co zrobisz jak konkurencja nawet po 250 zł/ha kosi. Przeważnie handlarzyki, posprowadzają tego szajsu sprzedać nie mogą, na wartości traci to chociaż trochę na zarobek puszczą.

 

Po 300 zł/ha to kosiłem znajomemu co miał dwa dni koszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15368

Ja tam po 270 za godz/hektar, nie ma przesłanek na drożej, ropa tańsza, zboże tańsze nie ma co ździerać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pewno nie masz chętnych na usługi , to z ceny schodzisz B) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Podatku nie płaci to se może z ceną schodzić. Takich szkodników powinno się eliminować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz1995    111

a to taka sama wydajność jak bizana bo sąsiad takim kosi a ja biazonem i tyle samo kosimy

 

Jak taka sama wydajność,to po co kupować nowy kombajn,jak można kosić bizonem za 20 tyś

Jak myślicie ile brać za ha wykoszenia zboża i rzepaku ?? Bizony robią tu po 300zł/h , 330zł/ha z sieczkarnią. Będę kosił NH TC 5.70. 

 

U mnie sąsiad takim kombajnem bierze 400zł/godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek1983    0

witam ile bierzecie za transport obornika dwoma przyczepami i czy czas ladowania moim ciagnikiem wlicza sie powedzmy jesli ten co transportuje stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Podatku nie płaci to se może z ceną schodzić. Takich szkodników powinno się eliminować.

Jak nie płaci? W paliwie podatek, w oleju podatek, w smarze podatek, w częściach podatek, w napoju kombajnisty podatek... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jak faktury nie wystawi to liczy cenę netto i dlatego jest taniej u nas za volvo bm s 900 bierze za godzinę 240 heder 3.60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj