pawelgawel

Ceny Uslug Rolnych 2016

Polecane posty

Arek    218

ile kosztuje prasowanie słomy mniej wiecej ? no belki takie 120 cm prasa lely 10 zł od sztuki i siatka jego to duzo czy nie jak u was ceny chodza ?

 

10zł to tanio, u mnie w okolicy ceny sa 12-13zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz1995    111

a jak zboze jest położone to też 300

 

Czy będzie kosić godzinę lub dwie to i tak bierze 300zł/ha :D ,u mnie wszyscy biorą na godz i każdy jest zadowolony,nie słyszalem żeby ktos brał od ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Dużymi kombajnami zazwyczaj biorą nie od godziny a od hektara, dlatego iż dla właściciela pola na hektar zapłaci tyle samo a właściciel kombajnu w sezonie wyżnie mnóstwo hektarów więcej a przystępniej wygląda też cena 300 zł/ha niż 900/godz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ile bierzecie za rozsiewanie wapna piastem? od hektara czy od ilości i jakie ceny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maromar    18

ile bierzecie za owijanie bel folią? jaka stawka z folią lub bez? myślicie że 10zł za owinięcie + 10 za folię będzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

U nas biorą 7-8 zł za stacjonarną jak rolnik ładuje sam i kupi folię. 10 zł za folię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19702

ile bierzecie za rozsiewanie wapna piastem? od hektara czy od ilości i jakie ceny? 

 

za rozsianie składu wapna tj ok 25 t w promieniu ok 2-3km od kupy biorę 700,- w cenie jest również załadunek, na ten rok mam już zaklepane 7 składów

ile bierzecie za owijanie bel folią? jaka stawka z folią lub bez? myślicie że 10zł za owinięcie + 10 za folię będzie ok?

owinięcie 8,- a folia ok 12 zależy jaka, osobiście jestem zdania,że najlepiej jak klient da swoją żeby później nie było gadania,że moja gówniana i się słabo zakisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12181

31 bel sianokiszonki 1500zeta zagrabianie ,prasowanie z siatką ,owijanie z folią , zwożenie z ustawieniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869

za rozsianie składu wapna tj ok 25 t w promieniu ok 2-3km od kupy biorę 700,- w cenie jest również załadunek, na ten rok mam już zaklepane 7 składów

owinięcie 8,- a folia ok 12 zależy jaka, osobiście jestem zdania,że najlepiej jak klient da swoją żeby później nie było gadania,że moja gówniana i się słabo zakisza

od kupy czyli za patelnię 23-25t? jeszcze z ciekawości czym siejesz? 


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19702

sieje piastem 3 t+mtz  pisząc "od kupy" miałem na myśli miejsce składowania a cena jest za rozsianie "patelni", na taką usługę idzie mi max 40l ropy razem z załadunkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

ja tam nawet i za 500 bym siał by na chleb zarobić i co nieco do garnka włozyć

Edytowano przez AleksanderX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19702

ale po co za 500 skoro jest popyt????

A zapytam tak sprzęt się nie zużywa??Nie psuje się?Mój czas nie kosztuje???

Do takiej usługi muszą być dwa ciągniki jeden z ładowaczem drugi z rozsiewaczem to są wszystko koszta ich zakupu itd........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Oczywiście że tak, wszystko kosztuje. Gdyby robić tylko po to aby zwróciło się za ON to jaki sens jest to robić? Zakup i eksploatacja maszyn tez kosztuje o własnym czasie nie wspomnę.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Ten stary pochodzi dłużej i trafi później na ten złom niż te cuda, wianki nowe naszpikowane elektroniką jak dobra kasza skwarkami.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nightmare    81

 u mnie siał kukurydzę 10 ha i wzioł 700 zł za całość

przy wiekszym areale upust jak narbardziej, wiadomo ze lepiej siac na wiekszym polu, dlugim gdzie jest mniej krecenia, niz na malych poletkach, wedlug mnie rozsadna cena dla obu stron przy tym areale to 900-1000 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

Ile kasujecie za usługi
Transport ciągnik z 2 przyczepami przewóz beli wraz z załadunkiem i rozładunkiem ?
Rozgarnianie i ubijanie kukurydzy na pryzmie ładowarką teleskopową lub ciągnikiem z turem
Talerzowanie ciągnik 85km + talerzówka 2,7m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19702

Ile kasujecie za usługi

Transport ciągnik z 2 przyczepami przewóz beli wraz z załadunkiem i rozładunkiem ?

Rozgarnianie i ubijanie kukurydzy na pryzmie ładowarką teleskopową lub ciągnikiem z turem

Talerzowanie ciągnik 85km + talerzówka 2,7m

za załadunek 5 rozładunek też 5 a transport na godziny zależy jaki zestaw

u mnie talerzowanie +100,-/ha zależy od pola 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

za załadunek 5 rozładunek też 5 a transport na godziny zależy jaki zestaw
"5" czyli ? :P

Edytowano przez Rolnik7343

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj