pawelgawel

Ceny Uslug Rolnych 2016

Polecane posty

pawel885    2279

1300 kostek  :lol: A 400 minimum na godzinę robisz, to miałeś tej roboty, całe 3 godziny.... A jak liczysz te kostki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Człowieku - początek sezonu . Później bywa i jednego dnia dwa x tyle (żniwa) . No jak to jak liczę - na koniec chodzę i liczę :rolleyes: . :D:P     Do liczenia to licznik jest . B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leonardo111    116

400 kostek w godzinę woow  co 9 sekund kostka.....a potem się ludzie budzą i mówią że są nie wyspani....

Edytowano przez leonardo111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

400 kostek w godzinę woow  co 9 sekund kostka.....a potem się ludzie budzą i mówią że są nie wyspani....

 

A co ma ilość kostek do nie wyspania ? :rolleyes: Co  niezwykłego jest w 400 kostkach\h ? Zapewniam że da się i więcej .

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tc5070    2

ile bierzecie za zbiór zbóż, rzepaku. Interesują mnie ceny za ha nie za h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją John deere 332 , biorę 120 zł za godz + sznurek a prasuje różnie zależy od pokosu od 3 terenowej do 2 szosowej zależy czy  słoma czy siano i takie tam , robię średnio 200-300 kostek na godz ,  czasem więcej czasem mniej zależy jak ładne pole , w tam tym roku zrobiłem około 70 ha przez cały sezon  tą prasą więc można polecić :)  Lepsza od sipmy o wiele bo ciągnik ma lżej i ma zabezpieczenia , dzisiaj nią zrobiłem skromne 250 kostek w godz i ani jednej nie przepuściła . 


rysiek54112

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie obrażaj Mi sipmy ;[ . To dobre prasy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19680

to nie obraza jedynie prawda-sam mam JD 224t, i wiem co piszę bo prasowałem również sipmą.Jedyna przewaga sipmy nad moją jd to szerszy podbieracz w reszcie jd bije na głowę sipmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pracował , pracował - nawet koniem B) . John Deerem faktycznie nie robiłem , ale znajomy (nie wiem jakie symbole) ma i nie wiem w czym ma być lepsza . Wcześniej miał założony wyrzutnik bel . Taki wyrzut niezwiązanej kostki - bezcenny widok :P . Moja stara Sipma wyrobiła dziś w sianie prawie 4 kłębki sznurka 2000m - problemów brak - 400\h w normie . Dlaczego mam pisać że to słaba prasa ? Zapewniam że jak bym miał z nią problemy to bym opisał . Specjalnie Mi nie zależy czy Ktoś Mi wierzy czy nie , opisuje tylko to co widzę i robię B) .

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Koledzy podpowiedzcie ile brać za zbieranie przyczepą samozbierającą Claas Sprinter 5000s? 


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Konkurencja mocna z nowym sprzętem robiącym sieczkę więc powyżej 300zł/ha nie masz co wyskakiwać, a jak słabo tnie materiał to i poniżej 300.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

U mnie tak nie ma nowego sprzętu, a jak ostatnio przyjechał to od razu się sypną pomimo ze to 2 letnia Krone. U mnie pracują w chwili obecnej 2x prasy Claas-a i na klienta nie narzekam. Kupiłem przyczepę i okazuje się że i na to mam klienta dlatego pytam.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Kolego ja wiem o minimum 3 nowych przyczepach w Twojej okolicy co jeżdżą na usługach. Biorą 300zł za ha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akernolat    26

a ile ha zbierają w ciągu 1h? mój znajomy za stary ciągnik 120km + claasa sprinta 5000 bierze 200 za godzinę przy sianokiszonce i 150 za godzinę przy wożeniu kukurydzy. Zaczął teraz trzeci sezon, a ciągnik + przyczepa już mu się zwróciła. Ale cały rok ma co robić za tą kasę. Ja też chciałbym kupić przyczepą, ale raczej tylko dla siebie, bo konkurencja z nim to raczej nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Najlepsza stawka to za godzinę lub przyczepę bo od ha to jak trawa będzie duża to klient zadowolony z tej ceny ale jak przyjedziesz na 2 czy 3 pokos to będzie ci mruczał i po tyle nie będzie ci chciał dać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Tak, tylko z drugiej strony jak ktoś Cię zawoła na jakieś wertepy co trawa była do kostek to znowu Ty na swoje nie wyjdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj