Skocz do zawartości

Polecane posty

SIEWCA    24

Dla mnie to będzie nie utrzciwe jezeli umorzą kary za nadprodukcje, wszyscy umieli dobrze liczyc !!!!!!, teraz płacz, kwoty na wolnym rynku do kupienia i dzierzawy było maks.

Pewnie UTRZCIWE to to nie jest............. :lol:

przezuwaczka    58

Gdzie wypas, to się trochę mleka podniosło. U mnie krowy na łące to rzadkość, a krów więcej niż ludzi w powiecie :)

Max1987    19

Mi przez wypas podniosły o 300 litrów na odbiór i kierowca też mówił ze na trasie litraż sie utrzymuje spadków nie ma jak juz to wzrosty sa:)

Wiadomość z agroFakt.pl

nightmare    81

jesli chodzi o wypas to ilosc mleka wzrasta juz w pierwszych dniach, ale szczyt jest po ok trzech tygodnach i jak ktos ma mloda trawe to mleko na tym poziomie sie utrzymuje jakis czas, bywaja tacy co pierwsza trawe wypasaja jeszcze w czerwcu, a tu z kazdym dniem spadek mleka, im blizej lata tym wiecej dni upalnych, krowy w dni upalne daja mniej mleka.

AleksanderX    104

Gdzie wypas, to się trochę mleka podniosło. U mnie krowy na łące to rzadkość, a krów więcej niż ludzi w powiecie :)

Przecie wiadomo ze najsmaczniejsze mliko z łaki a te z kiszonki to jak lura nie smaczne

grzesiu    41

wątpię żeby mleczarnie tak szybko zaczęły podnosić ceny teraz weź wytłumacz sieciom handlowym że z pierwszym czerwca dostawy naszych towarów 5% ceny w górę haha od razu powiedzą szukaj innego kontrahenta bo my cie nie chcemy 

Sieci handlowe napewno dokładnie analizują rynek jak takie hieny i tylko patrzą komu pojechać po cenie bo nie ma gdzie sprzedać.
Ale kryzys w końcu minie,a każdy sygnał o podwyżce cen surowca to światełko w tunelu ;-)

BarteqD    11

icek1 jesteś imigrantem? a może jakimś prorokiem skoro wiesz jak będzie z mlekiem to chociaż powiedz jaka będzie najbliższa 6 w totka bo kumulacja jest dobra :)

icek1    178

JA mówie ogólnie o kryzysie w rolnictwie a cena mleka niech rośnie

Thomas2135    1190

Icek ma rację. Po wypłynięciu poufnych danych UE zawiesiła negocjacje ze stanami o wolnym handlu. Na samym mięsie zwiększą eksport o ponad 600%. Czytać się nie chce.

Piteriiv    8

u mnie w sklepie cena masła wzrosła do poziomu z przed spadku cen - ciekaw jestem czemu - prezesom potrzebna jest kasa na nową brykę ? a za kilka miesiecy za cielaka wiecej kasy bedzie niż za mleko rocznie .

leszekb    34

W Mlekowicie za maj ma być bez zmian , nawet są szanse na podwyżkę za następne miesiące , info pewne .

PATr    238
Napisano (edytowany)

Pewne to będzie jutro jak nie przyjdzie sms do wieczora lub przyjdzie że cena bez zmian :D

Edytowano przez PATr

przezuwaczka    58

Czyli się ogarnia powoli. Niestety to tak jak z paliwem. Wzrost cen szybko widać na stacjach. Spadki są z miesięcznym opóżnieniem w stosunku do cen hurtowych.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.