Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Kiedy mleko zdrożeje?

galeria
Jałóweczki
macin87    40

Kolego napewno nie 14gr tylko 1,4 (czyli niecałe 2 gr)- i to też będzie uwarunkowane od tego ile będzie chętnych

Wiadomość z agroFakt.pl

t1987    1

tylko jeszcze co do czego to z 0.015gr zrobi sie0.0010gr,   smiech. jesli bład zrobiłem przepraszam...

Max1987    19

@Max Styczeń przyniesie stabilizacje na poziomie -10gr

Czyli porognozujesz ze średnio utrzyma sie na poziomie 1,2 zł???

kamilrudy    7

W agrobiznesie mówili że Polska chce aby pomoc takowa(zapomoga na browar) :)  do mleka była jeszcze w następnym roku. Popierają nas narazie tylko Węgry chyba. No i to tyle

Spomlek Radzyń  kaz 2.79    bia 3.55     tł 4.10    1.29 brutto    ok 20tyś litrów

GR_Stachnik    22

@Max w mojej opini nie wiecej jak 1,1 zł. Podkreślam ze to wynika z mojej analizy trendu. Firmy handlujące tzw. mlekiem przerzutowym zbily ceny niesamowicie.

greg1985    7

Mlekpol odział Zambrów. bi. 3.4 , tł. 4.5  ilość 17500 l. Cena 1.39 brutto. Oczywiście za grudzień

pawelol111    709

A we Francji rolnikom dopłacają po tamtorocznych protestach - Unia marudzi ale nic Francji zrobić nie może.

ukaszProcho    22

A jak u Was jest panowie jeśli macie bydło pod ocena? Są jakieś dopłaty do kg mleka czy nie? Bo zastanawiam się czy wejść w ocenę gospodarstwa.
OSM Radomsko.10 tys. Tłucze 4.2, białko 3,2 cena 1.05 brutto

Edytowano przez ukaszProcho

loik92    5

Ja sobie nie wyobrażam nie mieć już stada pod ocena, chociaż dopłatę do litra mam dopiero od 3 msc. Możesz dużo zyskać min przez dokładne ustalenie dawek żywnościowych, czasem krowa nie pokaże że coś się dzieje w wymieniu a już zobaczysz to w tabulogramach. W sierpcu do każdego litra jam masz pod ocena dopłacaja 1 gr

macin87    40

To jogo tez ładnie w ......walą

SM Spomlek też nie lepszy zrobili jakiś Fundusz Rozwoju i Stabilizacji (czy jakoś tak) i teraz po 2gr mają zabierać od każdego litra- są udziały a im jeszcze mało  <_<

Adanos    3

U mnie dopłacają do oceny i ogólnie nie ma co się zastanawiać tylko wchodzić w ocenę bo masz same plusy, oraz przy dobrej wydajności wyjdziesz na + ;)

OSM Piątnica 9800 litrów klasa ekstra; cena:1,59  tłuszcz; 4.65 białko; 3.79

grzesiu    41

Radomsko trochę odbiło od dna. 

Edytowano przez grzesiu

koks    22

SM Spomlek też nie lepszy zrobili jakiś Fundusz Rozwoju i Stabilizacji (czy jakoś tak) i teraz po 2gr mają zabierać od każdego litra- są udziały a im jeszcze mało  <_<

Ale te pieniądze będziesz mógł w każdej chwili wypłacić.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.