Skocz do zawartości

Polecane posty

slawek74    135

grzesiu to wytłumacz jak inna mleczarnia zbliży się z ceną do stawek Piątnicy to nienormalne czy zakazane ? Spółdzielnia jest w końcu własnością członków i jak są zyski to może je dzielić pomiędzy rolników . Ryki zrobiły sporo inwestycj i nie mają długów więc dzielą pieniądze dla udziałowców .

Wiadomość z agroFakt.pl

Marcel1609    1

OSM Radomsko, pow. 50 tys. tł 4,1 bi. 3,3 wychodzi 1,37 brutto. Koledze co pisał wcześniej że oddaje pow. 35 tys do Radomska to przy tych parametrach na pewno 1,37 nie wychodzi bo mam cennik przed sobą. Chyba, że cena indywidualnie ustalana to co innego ;) a różnica w cenie pomiędzy przedostatnim a ostatnim progiem czyli 35-50 i pow. 50 tys. wynosi 3 grosze na litrze.

Edytowano przez Marcel1609

grzesiu    41

Odciągają Wam coś na udziały? 

a może to ty jesteś tym prezesem co wyleciał na mięki stołek ?

W której OSM? Raczej to nie ja :(

Edytowano przez grzesiu

PATr    238

Zależy czy kolega ma pozaklasowe(powyżej 400 tys. Komórek) czy poza klasą super extra(poniżej 300)...

PATr    238

Mlekpol zawsze nie ogłaszał do przodu? czyli tutaj powinno być za listopad?

pedro2    342

Ma ktoś cennik mlekpolu? Wcześniej były podwyżki w poz.I p.4, a teraz poz.II p.1 o co chodzi?

Xawier    32

Witam, czy ktoś w użytkowników prowadzi w swoim gospodarstwie przetwórstwo mleka i sprzedaje swoje wyroby? Chodzi mi o legalne działanie, jak wygląda sprawa z sanepidem i innymi wymogami, ktoś coś?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.